Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális, hogy a...

Mennyire normális, hogy a nővérem és a férje nálunk lakik a gyerekükkel együtt, és most bejelentették hogy jön a következő baba?

Figyelt kérdés
Nővérem és a férje egyetemista és még tanulnak.Dolgozni nem dolgoznak,a van egy kis pénzük de abból a háztartásba semmit sem adnak.Hatan élünk egy négyszemélyes lakásban, és most kiderült hogy megint terhes a nővérem.Szerintetek ez így normális? Vagy csak én gondolom úgy hogy ez a legnagyobb onzoseg a világon amit ők csinálnak?

2017. márc. 27. 15:16
 71/108 A kérdező kommentje:
A helyes megoldás szerintem az lenne,hogy elköltöznek.
2017. jún. 15. 21:49
 72/108 anonim ***** válasza:
24%
Meg kell beszélned velük.
2017. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/108 Bence_ ***** válasza:
96%

Szülei partnerek ebbe. Ő hiába beszél, nincs döntési pozícióban.

Evvel tisztában van mindenki.

Most voltak az állam vizsgág. Sikerült nekik?

Hol fognak végezni?

2017. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/108 anonim ***** válasza:
97%
Kíváncsi lennék, hogy reagálnának a nővéredék, ha bejelentenéd, hogy apa, anya van egy kis gond: becsúszott nekem is egy terhesség, de a barátom azt mondta, hogy semmi gond, majd együtt felneveljük és látva, hogy nővéremék milyen kalsszul megvannak, ugye nem lenne probléma, hogyha beköltözne az én barátom is, mert hogy együtt lehessen a leendő babával meg minden, aztán majd ha leérettségiztünk, megpróbálunk külön költözni.
2017. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/108 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mik a fejlemények?
2017. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/108 A kérdező kommentje:
Nincs fejlemény.sot egyre rosszabb.Lassan eskü idegbeteg leszek.Noverem folyton beszologat és ofc mindig ők a legfontosabbak mindenben.Es ha nekem nem ők azok és nem töröm magamat a kedvukert akkor én vagyok a másfél órája vagyok itthon egy több napos utazás után és már most sírok a szobámban.igy nyáron megpróbálok menekülni amikor csak lehet de erre meg anya kiakad hogy miért nem segítek a nővéremnek.
2017. júl. 28. 18:38
 77/108 A kérdező kommentje:

*akkor én vagyok a szemét*

Bocsi ez kimaradt

2017. júl. 28. 18:40
 78/108 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy teherbeestél a nyaralás során, és van nagyobb bajod is, mint a nővéred gyereke.
2017. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/108 anonim ***** válasza:
95%

Ez egyáltalán nem normális. Egy szobában 4 ember???

Az még oké, hogy a férjét odaköltözteti, de hogy gyereket is odavállalnak, ráadásul rögtön kettőt is, azért az durva. És amúgy a nővéred tudja hogy milyen anyagi támogatásokra jogosult? Mert 2 gyerekre jár havi nettó 140 ezer diplomás gyed + 26600 családi nem beszélve különböző állami és önkormányzati támogatásokról. Ennyi pénzből igazán adhatnának a közösbe 70-80 ezer forintot.

Amúgy mikor fejezik be az egyetemet, a férj mikor fog dolgozni menni?


Szerintem érettségi után menj vidéki egyetemre

2017. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/108 A kérdező kommentje:

Igen én is azt tervezem hogy elhuzok vidékre egyetem után..

És most végeztek az egyetemen,a férj most is dolgozik néha de elkezdett egy szakmat is kitanulni ami még három év mire befejezi.😶

2017. aug. 7. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!