Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit gondolnátok a 16...

Szülők! Mit gondolnátok a 16 éves lányotokról, ha kiderülne, hogy egy 32 éves férfi a szeretője?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 23:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
28%

51/51! Köszi a megerősítést! Ezek szerint nem vagyok vele egyedül.

Nem pontozgatok senkit lefelé, mindenkinek megvan a saját maga véleménye a témával kapcsolatban. Pedig megtehetném én is, de minek?

Semmi értelme. Felfelé viszont szoktam, ha egyetértek a válaszolóval. Ennek a fórumnak ez a lényege. Nem leoltani jóformán mindenkit.

Te kérdező, pedig pontozgass kényed-kedved szerint, kaptam tőled egy jó nagy nullát. Most biztosan boldog vagy. Mára ez legyen a legnagyobb örömed. Jól olvasod: mára! Nem vagyok gonosz. Ennyi.

2017. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 A kérdező kommentje:

Jó ég...

Szövegértelmezés az megy. Véleményt vártam, véleményt felpontoztam.

Ezeket az értelmetlen vitákat amik itt a végén folynak, pedig le. Mert abszolút nem válaszok a kérdésre. Egymással veszekedtek amiért eltér a véleményetek.

2017. aug. 1. 17:13
 53/81 anonim ***** válasza:
39%

53/53! Én csak (!) neked írtam, senkivel nem veszekedtem.


Szövegértelmezésbe inkább ne menjünk bele, mert elhasalnál.

2017. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. aug. 1. 17:25
 55/81 Nagyfater ***** válasza:
88%

Meglepően szépen, világosan fogalmazol, és gondosan ügyelsz a helyesírásra, ami nekem egy kicsit gyanús. Mintha íróként/szakemberként anyagot gyűjtenél egy megírandó szociológiai tanulmányhoz. :-)


Nem az a kérdés, hogy mit gondolnánk a 16 éves lányunkRÓL, hanem az, hogy mit gondolnánk a szituációról. A lányunkat ugyanis tizenhat éve ismerjük, van véleményünk róla, ami _alapjaiban_ aligha fog megváltozni attól, ha kiderül, hogy egy nála kétszer idősebb férfi a (legújabb) szeretője.


Ami tehát a szituációt illeti: lányos apaként nem örülnék neki, és az első reakcióm biztosan az indulat lenne a megrögzött társadalmi konvenciók miatt. De utána elgondolkodnék azon is, hogy vajon mi a rossz abban, ha a lányom nem csak egy idétlen, ügyetlen kamasztól szerez tapasztalatokat, hanem egy érett(ebb) férfitől is? Továbbá: tiltással biztosan nem próbálkoznék, mert az úgysem sikerülne, viszont ragaszkodnék ahhoz, hogy megismerjem az illetőt, és a továbbiakról azután döntenék.


Nos, segítettem?... :-)

2017. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
23%

16 eves lanynak nem szeretoje van.

A kamaszlanyt egy felnott ferfi kihasznalja szexre.

2017. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
82%
#56, hogyne, persze... mert a lány nem ugyanúgy jó szexet akar attól a kapcsolattól, mi?
2017. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
15%
#57: Egy 16 éves lány ne akarjon se jó, se rossz szexet....főleg ne egy 30-astól.
2017. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
79%
#58, miért, szerinted mikor akarjon? (egyébként 14 éves korától kezdve azzal szexel, akivel akar - mint nyilván tudod)
2017. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
15%
#59: Majd ha felnő. 16 évesen örülni kellene annak,hogy valakinek a kezét foghatja és megcsókolhatja. De aki ri.banc, az ennyi idősen 30-as férfiakkal "szexel".
2017. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!