Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit gondolnátok a 16...

Szülők! Mit gondolnátok a 16 éves lányotokról, ha kiderülne, hogy egy 32 éves férfi a szeretője?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 23:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
50%
Én azért akadnek ki, mert egy ribi vagy aki megcsalta a barátját.
2017. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
43%

Nem is tudnám hova kapkodjam a fejem.

A lányom megcsalja egy 16 évvel idősebb férfival a barátját, 16 évesen már naplót vezet a szexuális életéről..

Szerintem anyukád elnyugtázta, hogy nagyon elrontott valamit. Most komolyan, ilyenkor te mit várnál, mit mondjon a szülő?

Üljön le veled felvilágosítást tartani? Azt már rég nem kell.

Beszéljen arról, hogy beteges az, hogy egy olyan férfival vagy együtt, aki a saját korosztályában nem talál nőt? Úgyse érdekelne téged.

Mégis mit akarnál te is anyukádtól?

Szerintem szenved ő eleget miattad.

2017. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
38%

18 éves lány vagyok. Egy osztálytársam egy kerek 40éves férfival él együtt, a lány mindent megcsinál a ház körül, gondozza a lovakat. A csávónak van egy 11éves kisfia, állítólag nem találkozhat vele osztálytársnőm miatt. Osztálytársam ezért tanulni sem igazán tud. Egy darab 4-se volt a legjobb jegye évvégén-az is csak azért mert szinte nem csináltunk az órán, a többsége kettes, hármas, de most matekból meg is bukott, és töriből is csak azért ment át mert a tanár nagyon kedves, de félévkor abból is bukott.

Tiniként persze, hogy az idősebbek vonzanak, mert "érettebbnek" érezzük magunkat mint a korunkbelieket. Nekem is tetszettek +10felettiek, de hogy valóban össze is jönnék velük tizenévesen?? Talán nem.

De, hogy tizenévesen megcsaltad a barátodat egy harmincassal igen kegyetlen, és ri..anc dolog volt. És hogy akkor nem éreztél semmit iránta? Nem csak szexre kellett?

2017. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem értem, miért nem tud tanulni a barátnőd.

De ha egy vele egykorú fiúval jött volna össze, aki miatt hanyatlik a suliban a teljesítménye, nem tud odafigyelni, nem tanul akkor az a fiú is éppolyan kis sza rházi lenne, mint most ez a negyvenes fickó. Lehet rossz egy kapcsolat kortól függetlenül.

Engem az előző barátom többször megütött, megalázott, flörtölt minden szembejövővel, azonban nekem megtiltotta, hogy fiúkkal beszélgessek, akár régi barátokkal. Még a kisgyerek korom óta legjobb barátnőmre is féltékeny volt. Nem vehettem fel szoknyát, mert biztos megnéztek volna... hiába voltunk egykorúak, ha egy pöts volt. Hármas volt az átlagom akkor a suliban, majdnem kirúgtak az igazolatlan órák miatt. Önértékelésem a béka feneke alatt volt és egyéb lelki gondjaim is voltak.

Most kitűnő bizonyítvánnyal fejeztem, háztartást vezetek, részmunkaidőben dolgozok/dolgoztam is az idei tanév alatt. És soha még ilyen kiegyensúlyozott nem voltam. Jól érzem magam a bőrömben.


Tehát egy fiú/férfi életkortól függetlenül lehet rád rossz hatással, lehet egy szemét dög.

2017. júl. 31. 11:43
 35/81 anonim ***** válasza:
33%

Igazi eletcel ven kecske macajamak lenni.

Gratula micsoda karrier wouuuu

2017. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
33%

Osztálytársnőm eleve nem okos. De mivel nála lakik, úgymond asszonyszerepet kell vállalnia. Főznie kell a párjára, rendet rakni, lovaik is vannak, azokkal is sok meló van, közben állítólag járnak hozzájuk lovagolni, kertben is kell dolgoznia.

Akkor is a "pöts"volt akkor megmondhattad volna, neki na jól van szia, "ereggyé". Nekem is volt ilyen ismerősöm de megmondtam, ha nem tetszik lehet lépni. És ha ebben a kapcsolatban a mostani párod is ilyen lesz (vagy akár más kapcsolatban később) akkor is félrelépsz?

2017. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
16%
És nem ott lakik ahol a sulink van, kocsijuk nincs, a busz meg csak reggel 7re ér be és 5kor tudna hazamenni, és utána még azok jönnek amiket felsoroltam...
2017. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
7%
Ugyanazt tenném és gondolnám mint a3-as!
2017. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
26%
#24: GUsztustalan ri.banc vagy...
2017. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
34%

Na most olvastam el azt a részt ahol leírtad a pontos történeted.

Inkább nem írom le a véleményemet mert kiverné a biztosítékot és nagyon rosszul esne neked. A történetben anyukádat sajnálom az egészben. Most önmagát hibáztatja hol nevelhetett félre téged? És ez kegyetlen rossz érzés egy anyának! Remélem te ezt sose tapasztalod majd meg!


Akik meg itt helyeslik ezt az egészet nem kicsit vagytok agyilag beteg gondolkodású emberek, szánalmasak vagytok!

2017. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!