Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit gondolnátok a 16...

Szülők! Mit gondolnátok a 16 éves lányotokról, ha kiderülne, hogy egy 32 éves férfi a szeretője?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 23:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
50%

Gondolom, hogy te vagy a lány, kérdező. Nos, légy óvatos, a pasi biztos nem véletlenül nem a saját korosztályában keresgél.

És hogy a szüleid mit fognak szólni? Nem sok jót.

2017. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
26%
Pár kategóriával lejebb elég sok ilyen betegségű embert lehet találni... Szánalmasak az ilyenek.
2017. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
41%

A pasi egy féreg.

A lányomnál meg valamit eléggé elrontottam 😃 remélném, hogy csak szeretők, és semmi komoly.

2017. júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 A kérdező kommentje:

Igen. Én vagyok a lány a történetben. Azért írtam szeretetőt, mert volt közben egy 2 éves kapcsolatom (korom beli fiúval), a férfinak pedig kapcsolatunk kezdetén hanyatlott a 4 éves párkapcsolata.

Beszélgettünk a gondjainkról és szexeltünk, ha a suliban nem értettem valamit, segített... amolyan lelki támasz is volt. Nem voltam szerelmes belé és ő sem...legalábbis ezt gondoltam. Aztán miután szakítottam a barátommal, bevallotta, hogy szeret (neki ekkor már nem volt senkije, én 18 voltam). Aztán valahogya bennem is előjöttek a gyengéd érzelmek, de még hetekig nem mertem belevágni az új kapcsolatba. A szüleimnek csak akkor mondtam el, hogy hány éves az a bizonyos új fiú, amikor már jó fél éve együtt voltunk. Már majdnem egy éve együtt is élünk. Eddig úgy néz ki, hogy tartós lesz a dolog.

15 éves koromtól naplót vezetek, édesanyám pedig gyakran áttúrta a szobám, elolvasta a napló. Beleírtam ezt a 16 éves kori kalandom is, szerintem olvasta, de nem szólt semmit. Furcsállom az akkori semmilyen reakcióját.

2017. júl. 31. 08:56
 25/81 anonim ***** válasza:
60%

"A szüleimnek csak akkor mondtam el, hogy hány éves az a bizonyos új fiú, amikor már jó fél éve együtt voltunk."


És akkor mi a célod a kérdéssel?

2017. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 A kérdező kommentje:

Elolvasta a naplóm. Írtam bele novelákkat, túlfűtött erotikus tartalmakkal a vele való viszonyomról. Nem szólt semmit, azóta sem.

A kérdés ott van fenn. Amikor kiderült, hogy 16 éves létemre 32 éves szeretőm van, nem reagálta le. Ezért voltam kíváncsi, más mit gondol erről, mit tenne ilyen helyzetben.

2017. júl. 31. 09:18
 27/81 anonim ***** válasza:
71%

25össel egyet értek, de azért némileg kiegészítve.

Anyud amikor olvasta, hogy 16 évesként már "kötetlen"kapcsolati volt, amikor már lehetett tudni, hogy több ez mint szex. Szerintem tudomásul vette, nyugtázta a dolgot.

2017. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, mi 17/33-ként kezdtük, 20 éve:)

Erről ennyit.

2017. júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
90%

Az is egyfajta reakció, hogy nem szólt semmit. Szerintem is tudomásul vette és ennyi.

Mondjuk nekem fura az, hogy nem veled beszél, hanem a szobádban kutakodik és a naplódat olvassa, de ti tudjátok.

2017. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
41%

Sajnalak...

Tuti serult a lelked.

Szexelni egy idos ferfivel csak ugy szerelem nelkul borzaszto serult lanyra vall.

Edesanyad szerintem elborzadt.

Erotika ? Ugyan mar 16 evesen ?

A szex a szerelemhez tartozik nem kulon van.

Majd ha lanyod lesz megerted milyen erzes ha a lany testet barkinek odadobja.

2017. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!