Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit gondolnátok a 16...

Szülők! Mit gondolnátok a 16 éves lányotokról, ha kiderülne, hogy egy 32 éves férfi a szeretője?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 23:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
88%
#60, szerintem picit el vagy tájolva, ma Magyarországon kvázi-közmegegyezésnek veheted, hogy kb a 16 éves kor az ideális a szexuális élet kezdetére. Meg a statisztika is ilyesmi.
2017. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
42%

16 évesen az ember még akkor is gyerek.

Azért a statisztikában szereplő 16 évesek szüleit is megkérdezném,hogy 9-10.-es kislányukad dugják. Szerintem nem érné a plafont a fejük az örömugrándozástól.

2017. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 Szeder Katalin ***** válasza:
61%
Visszakérdezés ugyan, de engem is érdekelne, hogy te ki vagy a történetben. Hogy kivagy, az biztos, másképp ezeket a kételyeidet nem osztanád meg velünk, GYIK-esekkel. Mindenesetre a kapcsolatnak nem a korkülönbség a megítélés az alapja, hanem az, okoz-e valami nem anyagi hasznot a partnereknek. A pénzt, megbecsültséget itt most hagyjuk ki a játékból. A 16 éves lány általában már ivarérett, így hosszabb távra fontos, hogy védekezzen a teherbeesés ellen, amit különben a férfi is megtehet. A kapcsolat testi részének szintén kellemesnek kell lennie mindkét fél részére, másképp erőszak esete forog fenn, még, ha a "kislány" is a kezdeményező.
2017. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
100%
#62, igazándiból szerencsére ebben nincs lap osztva nekik - bár többnyire szerintem tisztában vannak vele. Ha másért nem, hát pl. azért, mert ők is voltak 16 évesek...
2017. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
16%

#64: Nincs lap osztva nekik? Nem a szomszédjukról van szó,hanem a gyerekükről. Csak van némi közük hozzá.

Ők is voltak 16 évesek, és? Ez nem azt jeletni,hogy szexeltek, azt sem,hogy volt kapcsolatuk.

Nézz már végig a tini kategórián. Ott a 16 évesek azért "sírnak" ,mert nem ír vissza nekik az illető, akik tetszik nekik vagy mert valaki nem veszi észre őket... Itt pedig ugyanaz a korosztály példánya egy 30-as férfival szexel. Ez a viselkedés egy fertő.

2017. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
100%

#65, persze, az ő gyerekükről van szó, csak éppen a szexuális élet (12 éves kor felett 18 alattival, 14 éves kor felett bárkivel) az ő döntésük, és nem a tisztelt szüleiké.

Ha engem kérdezel, akkor szerintem a fertő az, ami az USA un. "biblia-övi" részén megy, na attól a belem fordul ki.

A Kérdezőnek a kérdésben szereplő viszonya teljesen jogszerű - a szülőjének persze lehet róla véleménye, el is mondhatja, és akkor itt van a pont a történetben.

2017. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
100%
Szeder Katalin, lásd a Kérdező #24-es bejegyzése.
2017. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 Spenc2014 ***** válasza:
54%
Szex még hagyján, egyértelmű hogy egy tini nem a korabeliekkel akar szexelni, tőlük vajon mit is tanulna?Hosszútávon jövője nincs, csak abba kell belegondolni, hogy tegyük fel lesz gyerek mondjuk a lány 30 éves korában, mire lesz a gyerek iskolás korú, addigra lesz egy matuzsálem 54 éves apja...nálunk én vagyok 42, a feleségem 36, tök fiatalos vagyok, mégis lassan öregnek érzem magam a most 14 hónapos babánkhoz, és 6 év van köztünk nem 16!
2017. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 A kérdező kommentje:

Szeretnék már gyereket, amint az anyagiak engedik. Nem akarok várni.

Egyébként teljesen értem utolsó, én is aggódom kicsit ezek miatt.

2017. aug. 6. 10:15
 70/81 anonim ***** válasza:
14%
Ahahaha :D
2017. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!