Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit gondolnátok a 16...

Szülők! Mit gondolnátok a 16 éves lányotokról, ha kiderülne, hogy egy 32 éves férfi a szeretője?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 23:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
85%

"?Hosszútávon jövője nincs, csak abba kell belegondolni," - khmmm... én vagyok 53 (matuzsálem:)) a párom 37, és pont 16 év van köztünk... és 20 éve vagyunk együtt.

Szóval én a helyedben pöttyet átgondolnám ezt az általánosítást.

Illetve hát megfogalmaznám inkább úgy, hogy azok a projekt-kapcsolatok, ahol a legfőbb cél a minél tökéletesebb utódnevelés, azok valszeg tényleg nem működnének így... de azok a szerelmi kapcsolatok, ahol az egymáshoz tartozás a lényeg, azok vidáman működnek.

2017. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
4%

Kerdezo szerintem keress egy hobbyt inkabb

Es koncentral a jovodre pasizas helyett.

2017. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
39%

#72, szerencsére(!) elkéstél ezzel a tanáccsal... mikor pasizzon valaki, ha nem 16 évesen? Bírom az olyan szülőket, akik "csak jót akarva" gátlástalanul vennék el egy gyerek JELENÉT, mert "majd a jövőd"... és jövő alatt természetesen azt az életet kell érteni, ami a SZÜLŐNEK tetszene...

(#24)

2017. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 Spenc2014 ***** válasza:
71@ és a gyereketek hány éves ha nem titok?
2017. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
75%

#74, nem titok, közös nincs, bár egyikünk se zárja ki, hogy még akár lehet. Viszont nem is ezért vagyunk együtt.

Az egyik velem egykorú haveré 2 éves, a másiké 3-4 körül van... nincs ebben semmi különös...

2017. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 Spenc2014 ***** válasza:
34%
Jah' csak azért abba gondolj bele, hogy mikor majd lesz mondjuk hatodikos, és mész a suliba szülőire, akkor jó hülyén fog kinézni hogy "őszülő hajjal" beülsz az átlag 30-40 éves apukák közé 60-65 évesen.Amikor meg mondjuk ha lány lesz és kiséred az oltár elé, számolj már, ha most megszületik, akkor is leszel minimum 71 éves ( de lehet hogy 80, ha élsz addig ), majd mindenki jót röhög hogy a "nagyapja" kiséri az esküvőre. Az oké hogy Te marha jól érzed magad, csak gondolj már azért azokra is akit kellemetlen helyzetbe hozol ( pl. lazán kiközösíthetik emiatt az oviba, iskolába... ).
2017. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
62%

Nézd, #76, ha te mindenki mástól akarod függővé tenni a saját életed, hát egészségedre. Én a saját döntéseimet magam szoktam meghozni, és rohadtul nem érdekelt sose, hogy mit szól hozzá a szomszédasszony...

(meg ezt a típusú vartyogást már volt szerencsém végighallgatni a saját idióta anyámtól olyan 30 éve, amikor az előző kapcsolatomban erőszakoskodott folyamatosan azzal, hogy milyen rossz lesz a gyereknek, hogy nem vagyunk házasok... érdekes módon az idő engem igazolt, nem az ő beteg előítéleteit, ugye)

2017. aug. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 Spenc2014 ***** válasza:
kifogytam az érvekből igazad van XD
2017. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
69%
Én 17 éves voltam amikor megismertem egy akkor még 33 éves férfival. Az elején beszélgettünk csak. Nem gondolta talán egyikünk se (pont a korkülönbség miatt) hogy ebből bármi is lehet. Nagyon megkedveltük egymást. Már-már a lelkitársam volt hiszen mindent elmondtunk teljesen őszintén egymásnak. Azért mindent nem mesélek el.. a lényeg hogy kb 2 évig voltunk együtt. Egy titkos kapcsolat volt és életem egyik legszebb időszaka tele kalanddal, szeretettel, szerelemmel.. Nem bántam meg és nem is fogom. A kor nem számít. Ha a lány nem 16 lenne ti sem ítélnétek el annak ellenére hogy maradna a 16 év. Nagynéném és férje között 12 év van. Boldog házasok nagyon sok éve :)
2017. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:

Emberek,itt nem párkapcsolatról van szó,hanem szeretőről.

Magyarázza már el valami jó érzésű ember,hogy egy 16 éves kislánynak mi szüksége van szeretőre.

2017. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!