Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Ti hallgatnátok a...

Anyukák! Ti hallgatnátok a gyerekeitekre, ha mindkettő azért könyörögne, hogy festessétek be a hajatokat, mert az őszülésetek nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 14:11
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
83%

Megengeded 39-es, hogy mint 66 éves, teljesen ősz hajú válaszoljak?

Miért elképzelhetetlen számodra, hogy nem mindenki hiú már ennyi idősen?

Nem mindenki akar fiatalabbnak látszani, nem mindenki képtelen elfogadni az öregedést. Én szeretem magam úgy, ahogy.

Öreg vagyok tény. Kétszeresen nagymama, aki egyébként tökéletesen érzi magát a bőrében.

2018. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
16%

Érdekesek a gyerekeid. Miközben ők ilyet kérnek, huszonévesek meg őszre festetik a hajukat:

[link]

Ki érti ezt?

2018. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
64%

Nem nagyon érdekelne, hogy mi tetszik nekik és mi nem. Mármint, főleg idősebb gyerekeknél, hogy ennyire számít nekik.

Csakis akkor festeném be, ha én is akarnám.

2018. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
58%

Az öregedés természetes folyamat, semmi értelme eltitkolni. Aki nem hal meg, az megöregszik, jobb lesz belenyugodni.

Egy őszes hajú ötvenes hölgy számomra ugyanolyan vonzó jelenség lehet a maga módján, mint egy huszonéves divatmodell.

Az ősz hajnál jobban érdekel, hogy a világra nyitott, rugalmas gondolkodású, kedves, segítőkész, jó ember-e az illető.

2018. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
49%
Elég álszent válaszok sajnos, ahogy arra számítani lehetett.
2018. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
24%

Most a 42-es válasszal mi volt a baj? De komolyan! Kérném, aki nullára pontozott, tegye fel a kezét és indokolja meg.


Meg alább, aki szerint az öregedés természetes folyamat. Azt is lehúzták. Talán nem igaz? Kérem, indokolja az "okos" pontozó.

2018. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
42%
Mitől álszent? Legfeljebb egy műanyag nyanya szemében, aki nem képes szembenézni a korával. Azért vannak még egészséges lelkületű emberek, akiknek nem csak a külsőségek számítanak.
2018. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
50%

"Azért ettől a sok felhaborodottól mwgkérdezném, mennyien NEM festenétek be MAGATOKTÓL az ősz hajat 60 evesen! Mert az meg nem öreg, de az ősz haj öreg külsőt kölcsönöz egy nőnek."


Ami öregít, az a ránc, nem a hajszín. Egy ráncos arcú ősz hajú nő méltóságteljesebb, mint egy ráncos, barna hajú nő. Egy sima arcú nőnél meg tökmindegy a hajszín.


"Sajnos ez van, a hülye is tudja, a pasi sármos pár ősz tincstől, a nő meg öregebbnek néz ki vele."


A hülye azért tudja, mert a média, amit ész nélkül követ, azt nyomja le a torkán, hogy egy ideális kapcsolathoz a pasinak gazdagnak kell lennie, a nőnek meg szépnek. Aki nem hülye és a környezetében néz körül, az azt látja, hogy a legharmonikusabb kapcsolatok a nagyjából egykorúak és azonos társadalmi helyzetűek közt vannak.


Egy hatvanas nő semmivel nem tűnik öregebbnek egy hatvanéves férfinál. Kevesebb hollywoodi filmet kéne nézni, amikben a hatvanas férfiakat hatvanas színészek alakítják, a hatvanas nőket meg negyvenes színésznők, és nem éreznéd úgy, hogy egy hatvanas nő öreg a korához képest.


"A gyerekem legyen őszinte! Igenis mondja meg, ha elhíztam/csontivá fogytam/öregítem magam mert ŐSZINTESÉGRE NEVELTEM!"


Megmondta a kérdező fia is, a kérdező meghallgatta, ezzel le kéne, hogy legyen zárva a téma. Kérdező fia nem "megmondja", hanem mondogatja folyamatosan. Én is elhajtanám egy idő után a búsba. Bár azt felajánlanám, hogy nem megyek el a ballagására, ha ennyire szégyell.

2018. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
42%

"Most a 42-es válasszal mi volt a baj? De komolyan!"


Mondjuk az, hogy nem tudhatod, hogy a belinkelt képen a kérdező gyerekei vannak?

2018. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
15%

Utolsó, te nagyon okos! És ki írta azt, hogy a kérdező gyerekei vannak a képeken? ÁLTALÁBAN véve divat tizen-huszonévesek körében az ősz(es)re festett haj. Erre linkeltem a gugli képkeresőjéből random feldobott képeket PÉLDÁNAK!

Uramatyám! Értő olvasás?

2018. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!