Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Ti hallgatnátok a...

Anyukák! Ti hallgatnátok a gyerekeitekre, ha mindkettő azért könyörögne, hogy festessétek be a hajatokat, mert az őszülésetek nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 14:11
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
56%
#45: Nincs nevetségesebb egy magát 20 évesnek láttatni akaró 50-60 (vagy még több) évesnél. És ez nem álszentség. Ez tény.
2018. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, hogy hallgatnék e rájuk, nem voltam/leszek ebben a szituban, mert festem a hajam. Viszont szerintem nem a divat van a dolog hátterében. Minden gyerek szereti szepnek latni az anyukajat, es ijesztő lehet számára, hogy az anyukája öregszik. Az elet rendje, de ettől meg nem jo evvel szembenezni, szivesebben latnanak fiatalosabbnak, ennyi.
2018. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
81%
Semmiképp sem. Mit szólnának a gyerekeid, ha azt mondanád nekik, hogy ők is fessék a hajukat, mert te ilyen meg ilyen hajszínű gyerekeket szeretnél magadnak?
2018. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
33%

én csak akkor változtatnék valamin, ha látnám, hogy igazuk van, és én is rosszul érezném magam. De én amúgy is szalonképes ember vagyok, szeretek normálisan kinézni, szóval magamtól is befesteném a hajamat, ha őszülne. De kizárólag természetes anyagokkal.

De ha pl. plasztikai műtétre akarnának rávenni, abba nem mennék bele, csak hogy nekik jobb legyen.

2018. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a baja, hogy ősz vagy, vagy ne lennél igényes.Az hogy csinosan öltözködsz, mit takar? Ugy, mint egy csinos 60 éves "nagymama"? Ne érts félre, nem bántani akarlak.Vagy inkább úgy,mint a mostani 50esek akik nem 30 nak gondolják magukat, hanem a korukhoz öltöznek, mégis divatosak? Tudnàl egy hasonló képet linkelni, ahogyan öltözködsz?
2018. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 A kérdező kommentje:

Van egy jellegzetes stílusom, általában ilyen összeállításokat viselek:


[link]


[link]



[link]



[link]


[link]

2018. ápr. 29. 13:42
 57/59 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon csinos.Föleg az utolsó előtti.Ez nem hinnem, hogy gond lenne a fiadnàl.Szerintem inkább az, hogy a kortársai anyukái nagyrésze 40- 45 közötti lehet.(32 vagyok.30 voltam, mikor a kisfiam született) Egy korai 40es abszolult nem így öltözik es nem ősz.Semmi baj a te öltözködéseddel.Örülnék, ha az 50 plusszos nők ilyen csinosak volnának.Sok a slampos, sok aki 30 nak akar kinézni.A veled egyidősek már sokszor öreglánynak öltöznek.Te csini vagy.Hogy is fejezzem ki magam... latszik rajtad, hogy te nem a 40 es korosztaly vagy és hogy még ősz is egy 18 évesnek az ősz=öreg Nem bántani akar a fiad és nem hinném h cikinek érez, csak annyira kis szemétladák tudnak lenni a mostani 18 évesek.. Lehet van olyan oszt. Társa akinek a nagyija veled egyidős.Szerintem az járhat a kis fejében, ha anya nem lesz ősz.. nem fogják öregnek gondolni.. Nagyon szégyelni fogja ezt 25 eves kora után, hogy ilyenre kért, hidd el, de most még szerintem ezt érzi amit leírtam.Őszintén, ha te így érzed jol magad, nem változtatnék.. viszont ahogy írod ez a fiadnaj "fontos".Vegyél valamit ami pár mosás után kijön.Hasonlót mint az eredeti szined.Lemegy a ballagás... a gyerek sem feszeng.Megmosod párszor aztán mindenki boldog
2018. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

:DDD


Nem!


De tuti, hogy nem is írnék ki erről kérdést ide, hanem saját magam dönteném el felnőtt ember módjára, nem azzal foglalkozva, hogy má

2018. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

:DDD


Nem!


De tuti, hogy nem is írnék ki erről kérdést ide, hanem saját magam dönteném el felnőtt ember módjára, nem azzal foglalkozva, hogy mások mit gondolnak.

2018. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!