Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Ti hallgatnátok a...

Anyukák! Ti hallgatnátok a gyerekeitekre, ha mindkettő azért könyörögne, hogy festessétek be a hajatokat, mert az őszülésetek nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 14:11
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
94%
Nem, az én hajam, neki nincs beleszólása, pont.
2018. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
18%
Persze, hogy festem kérés nélkül is, ez alap manapság, ha egészségesebb alternatívát akarsz, ajánlom a khadi hajfestéket, de igazuk van, az ősz haj ciki.
2018. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy festeném be, nekem nagyon tetszik az ősz haj. Az én hajam, nem az övék, le se szarnám a véleményüket.
2018. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Az én hajam, az én dolgom, főleg ha a férjemnek is tetszik.


Utolsó: az ősz haj ciki? Tényleg? De k...va jó, hogy mostanában minden ciki. Gáz, ha kövér vagy, ha őszülsz, ha nem borotválod a lábad, mert ez a "trendi". El kéne fogadni, hogy ezelőtt 50 évvel a mi anyáink nem úgy nőttek fel, hogy a szülők gyantáztatni jártak meg hajat festettek. Ha valakinek jó a szőrös láb és az ősz haj akkor legyen jó. Milyen jogon mondod meg, hogy gáz? Az ő szemében te is az vagy, mert nem úgy élsz, mint ő?

2018. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 Andizsuzsi ***** válasza:
78%
Nem. Mondjuk az én gyerekeimnek eszükbe sem jutna ilyen, milyen úgy élünk, hogy elfogadjuk a másikat olyannak, amilyen. Én sem könyörgök, hogy vágassa le a rasztáját vagy nyírja meg a szakállát, ahogy a tetoválásokra sem teszek megjegyzéseket. Ha megkérdezik a véleményemet (meg szokták), akkor elmondom, azt is, ha nem tetszik. De ez nem jelenti azt, hogy elvárnám a változtatást.
2018. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
84%
Kisgyerek mellet megérteném. Ők bármivel tudják egymást csúfolni, de hogy egy felnőtt embert miért zavar ez, azt nem tudom. Látom a gyerekeid csak a külsővel foglalkoznak. Tipikus mai plázapuncik.
2018. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
75%
17-es. Ezer szerencse, hogy mindenki szupermodell a mai világban.
2018. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
28%
Ne keverjük össze az öszt az igénytelen szőrössel,strandon a gyomrom fordul ki némelyik nőtől h milyen büdös csatakos honaljkutyája van,meg kint log a bugyibol a .. Férfiaknak se jön ám be ez..
2018. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
31%
18 szerintem a szupermodellség nem ott kezdődik, h befested az ősz hajadat és leszeded magadról a szőrt.
2018. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:

Közlöm, hogy igényes nő vagyok, ápoltnak és szépen öltözöttnek tart a környezetem is. A férjem naponta közli, hogy imád. A gyerekeim valamiért rákattantak erre a témára, nem tudom, miért, de egy ideje folyton ezt hajtogatják. Mindketten. A kolléganőim szerint szépen őszülök, kb. úgy néz ki a hajam, mint ezé a művésznőé:


https://www.youtube.com/watch?v=dtH1kLVdAU4

2018. ápr. 17. 15:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!