Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Ti hallgatnátok a...

Anyukák! Ti hallgatnátok a gyerekeitekre, ha mindkettő azért könyörögne, hogy festessétek be a hajatokat, mert az őszülésetek nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 14:11
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
87%
És miköze ennek a "nő erőszakolhat e meg férfit" kérdéshez mert ilyen privátot én is kaptam. Akármilyen aberrált aggyal próbálok rájönni az összefüggésre nem megy.
2018. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
80%
Ha apától is kérnék, egy fokkal kevésbé lennék csalódott, de nem festeném be.
2018. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
75%
Nekem tok mindegy volna.. Anyukam festeti a hajat ugyan,de ha nem festetne se zavarna , mert igyis meg ugyis ugyanugy szeretem es nekem festett vagy osz hajjal is szep:) Enis festem a hajam amugy,bar nem oszulok de engem hiaba nyuzna a gyerekem:D Ez az en akarom,vagy en nem akarom dontes.
2018. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Szerintem nem az ősz haj a ciki, hanem a lenövés, ami gyakorlatilag elkerülhetetlen annál, aki festi a haját.
2018. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
73%

Annak idején mi is kértük anyát (de nem könyörögtünk), hogy festesse be, de nem tette.


Most kezdem érteni, hogy én is őszülök, de eszem ágában sincs festeni, pedig fiatalabb vagyok jóval. De szeretem a hajszínem, nem láttam még tökéletesen ugyanilyen festéket, ezért nehezen mondok le róla. Amíg az eredeti több mint az ősz, szerintem nem festetek. 34 vagyok.


Ha a gyerekem kérné.... Ha már felnőttként, szerintem nem engednék. Felnőttként be kell látnia, hogy nem lehet senkire ilyesmit rákényszeríteni.

Ha pici gyerekként és azért mert csúfolják az idősnek látszó anyja miatt, akkor megfontolnám.

Majd meglátjuk, még csak 3 éves, még nem zavarja.

2018. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a gyerekeimet, a csillagokat is lehoznám értük az égről, de értsék meg ők is, hogy az én hajam az én hajam, arról nekem van jogom dönteni, hadd döntsem már el én, hogyan akarom viselni. Egyedül a férjemnek engednék ebbe beleszólást, de ő is a természetesség híve, ezt már többször kifejtette. A lányom talán megérti valamikor, a fiam nem tudom, meg fogja-e valaha érteni, most már fiatal felnőtt férfi, lehetne több belátás benne, nem pedig csak a saját elképzeléseihez való ragaszkodás. Merthogy az eddigi barátnőinek az anyukái (és a mostani barátnője anyukája is) mind festették a hajukat. És akkor mi van? Én más egyéniség vagyok. Csak van tán szabad akarata az embernek.
2018. ápr. 17. 19:31
 37/59 anonim ***** válasza:
63%
A fiad tahó és kész. Az apjától is kéri, hogy fesse be, vagy őt így is elfogadja? Gondolom, a férjed is őszül már.
2018. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
A férjem helyzete egyszerűbb, ő szinte teljesen kopasz, hamar megkopaszodott, csak hátul a tarkójánál és oldalt van néhány szál haja. A fiam (18 éves) olyan, mint a nemzedéke: ők már a médiából is ezt látták, ezt sulykolták nekik. A lányom (28 éves) kicsit másabb, de még őt is tudta egy darabig befolyásolni a fiam, őt is bebolondította ezzel a témával. Most fog ballagni a fiam, és ballagási ajándékként megint csak azt kéri tőlem (mindennap elmondja), hogy legalább a ballagására festessem be a hajam, ha mással nem, legalább kimosható festékkel.
2018. ápr. 17. 20:59
 39/59 anonim ***** válasza:
37%

Azért ettől a sok felhaborodottól mwgkérdezném, mennyien NEM festenétek be MAGATOKTÓL az ősz hajat 60 evesen! Mert az meg nem öreg, de az ősz haj öreg külsőt kölcsönöz egy nőnek. Sajnos ez van, a hülye is tudja, a pasi sármos pár ősz tincstől, a nő meg öregebbnek néz ki vele. 10 évvél is akár idősebbé tesz! Miért nem hiszitek el hogy a gyerek JÓT AKAR?! A gyerekem legyen őszinte! Igenis mondja meg, ha elhíztam/csontivá fogytam/öregítem magam mert ŐSZINTESÉGRE NEVELTEM!


kérdező, örülj hogy a fiad őszinte és törődik azzal hogy minél többet kihozz magadból!

2018. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként örök igazság: ha egy szeretted megmondja mi az amit változtathatnál hogy csinosabb/igényesebb legyél, nem rosszat akar. Nem megsértődni kell, hanem ha szereted és ő is teged akkor evidens hogy jót akar! Ez másnak miért nem egyértelmű? Ha a gyerekeim azt mondják elhíztam, nem puffogok róluk a neten hanem elgondolkodom hogy valószínűleg igazuk van, rosszabbul nézek ki mint x eve es tehetek ellene.
2018. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!