Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Ti hallgatnátok a...

Anyukák! Ti hallgatnátok a gyerekeitekre, ha mindkettő azért könyörögne, hogy festessétek be a hajatokat, mert az őszülésetek nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 14:11
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
83%

Privát üzenet:


"...Azt szeretném kérdezni, hogy szerinted lehetséges, hogy a nő megerőszakoljon egy fiút?..." :D Igen, erre a kérdésre adott válaszomra jött.

2018. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
44%
Mennyi idős vagy?
2018. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:

Ajaj, nőnek ilyen kérdést feltenni ... na mindegy.

Ötvenkilenc vagyok, nemsoká 60 leszek.

2018. ápr. 17. 16:00
 24/59 anonim ***** válasza:
72%
Csak kíváncsi voltam rá, mert szerintem nem mindegy. Ennyi idősen rendben van, de fiatalabb korban szerintem már nem lenne célszerű őszen hagyni, mert öregít.
2018. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
Ezért nem értem én sem, miért vergődnek a gyerekeim. A lányom ugyan már kevésbé, de néha még mondogatja, a fiam azonban meg van bolondulva, naponta mondogatja, puszilgatva könyörög, hogy festessem be végre, ez lett a rögeszméje.
2018. ápr. 17. 16:05
 26/59 anonim ***** válasza:
92%
Na jó azért a fiadat se értem, mert mi köze van hozzá.
2018. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
88%

24 éves vagyok és már őszülök. Anyám öröksége, illetve egy nagyon stresszes időszakom (hetekig tartó, csak altatóval menő alvással egybekötött pánik) miatt is őszültem. Festem a hajam alapból, édesanyám is. Nem tudok igazán azonosulni a helyzettel, mert nem kérném ilyenre. Maximum annyi történt már, hogy megmondtam Anyumnak, hogy ez a hajvágás most kevésbé áll neki jól vagy ilyesmi. Nekem pl nem tetszik a rövid haj, de Anyumnak igen, így adtam tanácsot abban, hogy milyen stílus állna neki jól a röviden belül. Vagy max azt jegyeztem meg, hogy a ruha színe nem megy a hajához/ékszeréhez/stb. De hogy mert nekem szubjektíven nem tetszik ősz, és könyörögnék, hogy ne legyen anyámnak olyan? Hát ez nevetséges egy kicsit.


"Felnőtt" ember kérésére nem engednék. Ha a férjednek tetszel, magadnak is, akkor a fiad szedje össze magát, ne legyen idétlen.

2018. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
47%

puszilgatva könyörög, hogy festessem be végre, ez lett a rögeszméje.

Nagyon életszerü..

2018. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:
Puszilgatva azt jelenti, hogy odajön hozzám, megpuszilja az arcomat, megsimogatja a hajamat, és elmondja sokadjára, hogy olyan klassz hajam lehetne, ha kipróbálnám egyszer valamelyik hajfestéket. Ez az a bizonyos "puszilgatás". Lehet, hogy más szót kellett volna írnom.
2018. ápr. 17. 16:16
 30/59 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nem vagy még ennyira idős, hogy ne akarj fiatalabbnak látszani. Nem láttam még olyan nőt, aki őszen ne nézett volna ki idősnek. Sajnos ez tény. Ez ugyanaz, mint a túlsúly: szép dolog elfogadni, imádhat a férj, vehetsz fel szép ruhát, de akkor is igenis csinosabb ha eltűnik a feles zsír (toka pl.)

A gyerekeid nem felszínesek, csak nyitott szemmel járnak és látják hogy egy ősz haj igenis öregít. El lehet fogadni, az szép és jó, de attól még tény marad.

2018. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!