Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert akarja a csaladom hogy...

Miert akarja a csaladom hogy dolgozzok?

Figyelt kérdés

Apamrol van szo, meg anyamrol, nincs vegzettsegem 26-vagyok jelenleg minden erofeszitesem azon van hpgy vegezzek az egyetemen, iden vettek fel, nagy nehezen.

De jol tanulok,viszont apamnak az nem eleg.

Erettswgivel regebben probaltam munkakat keresni, semmi nem jott ossze, gyarba meg vissza nem megyek,ami van ott az embertelen .

Epp ezert tanulok,hogy legyn egy szakvegzettsegem 2 even belul.

Viszont napi 10 orat tanulok,mert nem halaszthatok,igy is elkestem.

Apam meg veszekszik velem allandoan hpgy dolgozzak,keressek penzt,nem erti meg hpgy ugysem fogok talalni, meg az egyetem lekot. Oke 26 vagyok, de nem erzem magam annyinak ,mivel 5 es fel evet begubozva eltem a kis szobamban. Nem csajaoztam, nem baratkoztam,nem haverkodtam,nem ismerkedtem.


2018. máj. 11. 18:58
 181/206 anonim ***** válasza:
100%

:D :D Annyira tudtam hogy megint jön egy halom kifogás. Így lenne ötösöm a lottón. Miért ne dolgozzak kérdésre ilyen tömör kifejtést, még az életben nem láttam.

Amúgy olyan vagy mint a saját farkát kergető kutya. Írsz valamit válaszolunk,generálsz rá egy új problémát válaszolunk és végül kilyukadsz az 1. problémádhoz :D

Te mit nem értesz meg azon hogy dolgozni nem csak szakmával lehet te fogyatékkal élő!!!!

Tessék, mert magadtól úgysem találnád meg:

[link]

Nézd végig az órarendeket. Férfi lennél vagy mi fene ezért ajánlom figyelmedbe az alábbiakat:

-cad cam info

-gépi forgácsoló

-gépi forgácsoló+cnc

-plc programozó

Az összes 2 hetente van hétvégén!!! Most be ne magyarázd már nekem te idióta hogy nincs olyan munka a világon ahol 2 hetente elmehetsz iskolába. Ahol több műszak van, ott úgy kéred a beosztást. Ahol hétfőtől péntekig (mert olyan is létezik) ott meg nincs probléma.

De mindegy mert úgysem mész te ilyen sulikba mert egy here vagy. Nem fogsz sem munka után sem hétvégenként bejárni, ha meresztheted otthon a valagadat.

Vagy a felsőoktatási intézmények által indított FSZ:

[link]


lap alja, tessék létezik levelezőn is nem kéne hazudgálni. Levelezőn pedig legfeljebb 2 hetente kell bemenni szintén.


De igeeeeen tuuudom te ezt nem tudod megoldani, olyan nincs hogy ezt munka mellett lehetne csinálni. Nem is értem tényleg a sok végzettséggel nem rendelkező hogy végzi el ezeket a sulikat (ugye nekik van), de nyilván sehogy...ezekbe a sulikba senki nem is jár, dísznek vannak a képzések is.

Te olyan gyökér vagy hogy kár beléd a szó.

2018. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/206 anonim ***** válasza:
100%

"csak az hogy dolgozzak,.es mar soha ne is tanuljak. "


Ezt meg hol olvastad?? Olyan képzéseket ajánlottam ami munka mellett végezhető rugalmasan...anyám te tényleg egy sügér vagy.

2018. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/206 A kérdező kommentje:

Es hol vannak kedves utolso olyan munkak csak egyet mutatnal de sem tudsz olyat mutatni csak 3-4 muszakosakt, ne a pofa legyen nagy, hanem mutass egyet ,hatha jobb vagy nalam is,talalsz olyat amihet nem kell vegzettseg,es megengedi a munkaltato hogy mellette kepezzem magam.

Na ennyi volt nekem. Senku kommentjere mar nem valaszolok

2018. máj. 15. 11:01
 184/206 anonim válasza:
100%

A teljesség igény nélkül, otthonról is végezhető, semmilyen végzettséget nem igénylő pénzkereseti lehetőségek:

- virtuális asszisztens (ugyanolyan, mint a sima titkári állás, csak nem kell bemenned egy munkahelyre, meg szépen felöltözni hozzá);

- blogger;

- hirdetésszervező (emailben vagy Skype-on kell dolgozni);

- online tanár (ha van valami, amihez nagyon értesz, csinálj kurzust, vagy korrepetálj, tök jó kereseti lehetőség);

- adatbányász;

- szövegíró/szerkesztő (ha szeretsz és tudsz írni, pénzért is csinálhatod);

- social media manager (a megbízóid FB, Insta, Twitter fiókjait kell kezelni, írni a nevükben);

- adatrögzítő;

- táv ügyfélszolgálatos;

- grafikus, fotós, designer (attól függ, milyen cuccaid vannak).


Az önéletrajzodba pedig inkább ne írj be valótlan dolgokat, mert nagyon megütheted a bokádat. Inkább vállalj önkéntes munkát, ahonnan ismerősöket (=protekciót) tudsz szerezni, vagy vállalj online pénzügyi munkákat, például üzleti tervek készítését, üzletviteli tanácsadást, vagy amiben tehetséged mutatkozik. A szabadúszás jobban néz ki az önéletrajzban, mint a semmittevés, ráadásul gyakorlod is hivatásodat, és valami pénzt is viszel haza.

2018. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/206 anonim ***** válasza:
100%

Hát bakker....el ne menjek helyetted dolgozni meg interjúra te világ barma? Én keressek meg mutassak? :D De jó fej vagy. Örökbe ne fogadjalak? Az hogy te nem találsz annak érdekében hogy végre eltartsd magad 26 éves létedre az a saját szegénységi bizonyítványod. Ne nekem magyarázz. Pofája a lónak van meg neked.

Már így is bőven sokat segítettem mert nélkülem abba a hitbe lennél hogy OKJ-t csak nappalin lehet csinálni. Megmutattam hogy nem, lehet felsőoktatási intézményben IS, és más sulikban IS. Szívesen egyébként....

Szüleid helyében már kitettelek volna otthonról. Nem elég hogy semmirekellő vagy még arrogáns is meg vagdalkózol a büdös nagy semmire.

2018. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/206 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kérdésedre BÁRHOL. Nem tudom te honnan a búbánatos fenéből veszed hogy rabszolgatartás van és mindenki az év összes hetében H-V napi 24 órában dolgozik. Látszik fogalmas sincs semmiről még így 26 évesen sem.

Ahol több műszak van az sem jelenti azt hogy nincsenek szabadnapjaid te nagyon fogyatékos! Hogy lehet valakinek ennyi esze....De bocs pontosítok: ennyi ésszel ami neked van nem fognak sehova felvenni. Egy óvodás életképesebb mint te vagy. Szóval megnyugodhatsz csücsülhetsz életed végéig otthon :) hurrá.

2018. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/206 anonim ***** válasza:
100%

Hazudsz, mert igenis van munka - annak, aki VALÓBAN dolgozni akar.

Már írtam: fiam veled egyidős, ingyenes, nappalis OKJ-t végzett és több mint 4 éve folyamatosan dolgozik (bár sajnos nem a szakmájával), a sima, mezei érettségijével, amivel szerinted nem lehet munkát találni. Ja! Nem gyárban dolgozik, nem több műszakban és elég jól is keres.

Szóval hazudsz, mert csak egy lusta disznó vagy.

2018. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/206 anonim ***** válasza:
100%

1153 db találat elég lesz?

A beállított szűrők: Budapest, pályakezdő, középiskolai végzettséggel, nyelvtudás nélkül.

Okoska!

[link]

2018. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/206 anonim ***** válasza:

Elnézést, rossz lett a link. Így a jó (és közben +2 állásajánlat is bekerült):

[link]

2018. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/206 anonim ***** válasza:
Na jó: másold ki a teljes sort, és az első 1 után lévő szóközt vedd ki, úgy jó lesz.
2018. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!