Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert akarja a csaladom hogy...

Miert akarja a csaladom hogy dolgozzok?

Figyelt kérdés

Apamrol van szo, meg anyamrol, nincs vegzettsegem 26-vagyok jelenleg minden erofeszitesem azon van hpgy vegezzek az egyetemen, iden vettek fel, nagy nehezen.

De jol tanulok,viszont apamnak az nem eleg.

Erettswgivel regebben probaltam munkakat keresni, semmi nem jott ossze, gyarba meg vissza nem megyek,ami van ott az embertelen .

Epp ezert tanulok,hogy legyn egy szakvegzettsegem 2 even belul.

Viszont napi 10 orat tanulok,mert nem halaszthatok,igy is elkestem.

Apam meg veszekszik velem allandoan hpgy dolgozzak,keressek penzt,nem erti meg hpgy ugysem fogok talalni, meg az egyetem lekot. Oke 26 vagyok, de nem erzem magam annyinak ,mivel 5 es fel evet begubozva eltem a kis szobamban. Nem csajaoztam, nem baratkoztam,nem haverkodtam,nem ismerkedtem.


2018. máj. 11. 18:58
 161/206 anonim ***** válasza:
100%

'Mindenhez papír kell ebben az országban'

Mondd már meg, hogy a mekiben a krumplisütéshez milyen papír kell. Vagy hogy az ott dolgozó nappali tagozatos diakoknak milyen papírjuk van hozzá, ami neked nincs. Vagy étterembe mosogatni? Egyik se gyári meló, és nehezet emelni sem kell. Ja hogy neked nem felel meg ilyen proli munka... tudod, aki dolgozni akar, az megtalálja a módját. De biztos ezekre az állásokra is csak protekcióval lehet bekerülni.

Csak a kifogásokat sorolod egymás után. Persze, mindenért más a hibás.

Tudod, más is tanul. Én 30+ évesen csinaltam kiegészítő érettségit. 2 műszakos munka és rengeteg túlóra mellett tanulok egyetemen, levelezőn. Ez nem egy 2 éves OKJ mint a tiéd, hanem 4 éves alapszak. Az iskolanapokon minden reggel 7től este 7ig bent vagyunk, amit nincs idő leadni órán, azt önállóan kell megtanulnunk. Félévkor 17 vizsgám volt, több tantárgyból 500+ oldalnyi anyagból. Sokszor végigdolgoztam az egész éjjelt és onnan mentem suliba vagy vizsgázni. Gyakran 2-3 nap eltelt alvás nélkül. És mivel nincs tanulmányi szerződésem a munkahellyel, a saját szabadnapjaim árán tanulok. Szóval ne magyarázd meg nekem, hogy nem a te lustaságod az ahol tartasz.

2018. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/206 anonim ***** válasza:
100%
Etetjük a trollt,ugyan ez volt a multkori kérdésnénél is,full kamu. :D
2018. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/206 anonim ***** válasza:
100%

"meg itt mondjátok hogy hát mindennap , hétfőtől péntekig, de hol mit???"


Ezt már leírtuk, minden olyan munkát ami a kényes kis kacsódnak derogál, mert "prolis".

Iskolapéldája vagy annak, mikor a sz_rt felteszik a polcra és lekvárnak képzeli magát.

Nem mész segédmunkásnak? Nem mész gyárba? Miért is bogárka? Végzettséged egy nagy semmi, 26 éves korodig nem tudtál magaddal semmi értelmeset kezdeni, most meg játszod itt az urifiút a 2 éves vicik vacak kis FSZ-eddel, ami még meg sincs? Mert te most "tanulsz"...Ó hogy oda ne rohanjunk. Más ezt képes "alantas" munka mellől csinálni? Vagy mikor én megkaptam a DIPLOMÁM 1. munkahelyként egy sz_r jutott de ott voltam jó pár hónapig mert nem akartam szüleimen élősködni 25 ALATT, és onnan építgettem tovább a kis sorsom....érdekes nekem nem volt proli, de neked semmi tudással végzettséggel nem rendelkező kis phöcsnek neked aztán az.....ész megáll :)

Amúgy ne legyenek ábrándjaid...Ha meglesz a suli, munkáltató ránéz a CV-dre és azt látja 30 évesen nem volt egy hely ahol tartósan megmaradtál, vagy valami értelmeset csináltál be se hív. Aztán lehet megint nyomni a tamtamot meg kezdeni "új iskolát" szülői kontóra mert veled az élet kicseszett. Hát kicsesztél te már magaddal épp eléggé.

2018. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/206 A kérdező kommentje:
Onelezrajzba hazudni is lehet,sot..
2018. máj. 14. 19:15
 165/206 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez valóban úgy van akkor miért nem teszed? Hazudj be valamit, és lesz egy zsíros állásod. Vagy nem...?
2018. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/206 anonim ***** válasza:
90%
Persze, álmodozz csak :D Igen lehet apróbb dolgokat de nem ilyen 10 évet vagy többet. El vagy tévedve. Ahogy előttem írták már rég lehetne zsíros állásod neked is meg bárkinek pusztán hazugságból.
2018. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/206 anonim ***** válasza:
100%
Peeersze, nyuszifül! Lehet hazudni. Csak kb. az első héten kiderül, hogy lövésed sincs semmiről, nulla munkatapasztalatod van. Már le is kérik a referenciát az előző, behazudott "munkahelyeidről" és kb. abban a pillanatban repülsz is, még próbaidő alatt. És ne gondold, hogy nem megy híre a csalónak munkáltatói berkeken belül. Nagyvonalakban sehol nem fosz állást kapni, és akkor azt sírhat a szád.
2018. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/206 anonim ***** válasza:
*foGsz
2018. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/206 A kérdező kommentje:
Most is nulla munkatapasztaltom van,de azert elvarjatok meg a szuleim hogy dolgozzak, de hol azt mar senki nem mondja, ahol normalis,a fizetes es kilehet fizetni egy pesti 140 ezres alberlet arat plussz kaja,es egyeb mas
2018. máj. 14. 21:21
 170/206 anonim ***** válasza:
100%

Tessék:

[link]

vagy itt keresgélj:

[link]


... és még millió más lehetőség is van, "csak" AKARNI kell és nem a sültgalambot várni.

2018. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!