Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám feltöri a facebook...

Az apám feltöri a facebook jelszavam, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a kapcsolatom mindkét szülőmmel, és emiatt (legalábbis azt hiszem, emiatt) az apám folyamatosan feltöri a Facebookos jelszavam, aztán elolvassa a privát üzeneteim. Mit tehetek? Már nagyon zavar, hogy semmiről nem beszélhetek másokkal nyugodtan, mert tudom hogy a retardált apám jog nélkül elolvas mindent. Egyszer a barátnőmnek írt az én Facebookomról, miután elmeséltem neki, hogy az apám megvert(a barátnőmnek persze tagadta..) Kérlek segítsetek minél hamarabb! Köszönöm!

2018. máj. 29. 00:44
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj hozzá új email címet, amiről nem tud, soha ne maradj bejelentkezve (asszem azt is be lehet állítani, hogy az emailt mindig felejtse el). Úgy már nem tud bejelentkezni, ha azt se tudja, milyen email tartozik hozzá. És persze ellenőrizd vissza, hogy minden biztonsági beállítás jól működik-e. De ha másmilyen böngészőn jelentkezel be másik profillal, az is elég jó lehet. Pl én általában chrome-ot használok, safarin meg a kamuprofilommal vagyok bejelentkezve, így nem kell ki-belépkedni. Ha az egyik alapértelmezett, akkor a másik böngészőre szerintem nem is gyanakodna, csak mindig zárd be.
2018. máj. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Ki szoktam jelentkezni, és nincs elmentve sehova, épp ezért voltam tanácstalan. :)
2018. máj. 29. 01:28
 13/50 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem élsz velük hogy a bánatba fér a facebokodhoz,amugy uj email,uj fiok,uj okemény jelszo. Kettő miért érdekli annyira?
2018. máj. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan fér hozzá, és azt sem, hogy ez miért jó neki.
2018. máj. 29. 01:31
 15/50 anonim ***** válasza:
72%
Jó, innen teljesen hiteltelen a sztori. A jelszó feltörése nem úgy megy, hogy megnyomnak egy nagy piros Crack Password gombot.
2018. máj. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
88%

Ha ilyen rossz a kapcsolat miért tartasz veluk bármilyen kapcsolsatot. Mi épp most töröljük ki a tesoimmal a kedves szüleinket véglegesen az életünkből. Rá szolgáltak. Nálatok is bökheti a csőrüket h minimális infot se adsz nekik,ezért kutatnának utánad,meg a verés stb,bizonyitványuk kiállitva mint nálunk..

35N

2018. máj. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, a jelszó cserét általánosságban minden platformon értettem, amit valaha is használtál legyen az email szolgáltatás, közösségi média, játék, bármi. Térjen el az új jelszó az eddig valaha használt összes jelszótól. Kérj a beállításokban bejelentkezési értesítéseket. Ez a szokatlan eszközökről történő bejelentkezésekről és kísérletekről értesít. A kétlépcsős bejelentkezést a face kétfaktorosnak írja, ennyit pontosítanék. A lényegi rész ugyanaz.
2018. máj. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi hiteltelen ezen. 2-3 hetente hazamegyek a barátaimhoz és a kutyusomhoz, olyankor szoktunk "beszélgetni" a szüleimmel, ilyenkor jönnek a "miért írtad ezt és ezt a barátodnak, hogy képzeled, hogy velünk nem is beszélsz" stb. párbeszédek. (ilyenkor sem szoktam az ő gépükön belépni semmibe, mielőtt valaki ezzel jönne..)
2018. máj. 29. 01:39
 19/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, majd próbálkozni fogok ezekkel, remélem beválnak! :)
2018. máj. 29. 01:41
 20/50 anonim ***** válasza:
17%

Ja,mert máshonnan nem is juthatnak infóhoz rólad, egyből dzsémsz bondot játszva a hülye fészbúkodat kell törögetni?

Húzd le magad öreg.

2018. máj. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!