Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám feltöri a facebook...

Az apám feltöri a facebook jelszavam, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a kapcsolatom mindkét szülőmmel, és emiatt (legalábbis azt hiszem, emiatt) az apám folyamatosan feltöri a Facebookos jelszavam, aztán elolvassa a privát üzeneteim. Mit tehetek? Már nagyon zavar, hogy semmiről nem beszélhetek másokkal nyugodtan, mert tudom hogy a retardált apám jog nélkül elolvas mindent. Egyszer a barátnőmnek írt az én Facebookomról, miután elmeséltem neki, hogy az apám megvert(a barátnőmnek persze tagadta..) Kérlek segítsetek minél hamarabb! Köszönöm!

2018. máj. 29. 00:44
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
99%
Mégvalami :D Ha már bekapcsolod a bejentkezési kísérleteket, CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a saját eszközeidet engedélyezd. Tehát az eddigi bejelentkezési listát töröld úgy, ahogy van és lépj be a SAJÁT eszközeidről, amiket engedélyezz is úgy, hogy mikor megkérdezi, hogy ez az eszköz te voltál-e akkor igenre nyomsz és mented az eszközt. Meg persze nem árt a gépen/telón vírusirtás, esetleg clean install/factory reset előzetes személyes adatok mentésével ezzel tutira kizárva a keyloggert és hasonló eszközöket, amennyiben fennáll a gyanú, hogy apád ilyesmi eszközökkel fér hozzá a fiókodhoz.
2018. máj. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, amint időm lesz rá, ezeket is elvégzem majd. :D
2018. máj. 29. 01:46
 23/50 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy kihagyhatsz valami lényegi részt, amiről esetleg még te sem tudsz mert amúgy ez így ebben a formában tényleg hiteltelen sztorinak tűnik.
2018. máj. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet h szinkronizálva vagy,vmin ami ott van náluk.. Még ez lehet,nálam volt ilyen exem onnan tudott mindenről,de eltakaritottam..
2018. máj. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
91%
De lehet a gépeden v vmi,huzd ujra,szuzen,van cucc ami a leütött billenytyuket is megjegyzi.
2018. máj. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Amit tudok, leírtam. Nem értek az ilyesmihez, nem szokásom mások oldalain és személyes dolgai közt kutakodni. :) Csak segítséget szerettem volna kérni, kaptam is egyesektől, a haszontalan válaszokat pedig figyelmen kívül hagyom, bármennyire is hiteltelennek gondolják a dolgot.
2018. máj. 29. 01:51
 27/50 anonim ***** válasza:
91%
Ez alapján vagy a baráod mondta el, móhogy mit írtál, vagy tényleg szinkronizálva vagy valami otthoni eszközzel. Nincs esetleg régi telefonod, tableted a szüleid házában, amit már nem használsz? Mert ha otthon nem jelentkezel be sehova, nem használsz otthoni eszközöket, akkor lehetetlen.
2018. máj. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
A barátom nem mondja el nekik, és nem tudok róla, hogy a szüleimnél lennének a régi eszközeim.
2018. máj. 29. 02:04
 29/50 anonim ***** válasza:
89%
Ha szinkronizálva vagy,onnantol minden ott van,képek,kamera fotok,videok,uzik,értesités,minden de minden az utolso levegő vételed is... Exem is igy szivatott,de kiléptettem mindent. Szal takaritsd el te is apuékat,lépj ki minden eszközből..
2018. máj. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
63%
Ha meg nem megy semmi,kapcsolat megszakitása,tiltás 100 ban,kutyát meg hozd el,v vidd normális helyre,kutya miatt biztos nem járnék haza ahol ilyen a kapcsolat h személyes adatokat kutatunk..
2018. máj. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!