Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám feltöri a facebook...

Az apám feltöri a facebook jelszavam, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a kapcsolatom mindkét szülőmmel, és emiatt (legalábbis azt hiszem, emiatt) az apám folyamatosan feltöri a Facebookos jelszavam, aztán elolvassa a privát üzeneteim. Mit tehetek? Már nagyon zavar, hogy semmiről nem beszélhetek másokkal nyugodtan, mert tudom hogy a retardált apám jog nélkül elolvas mindent. Egyszer a barátnőmnek írt az én Facebookomról, miután elmeséltem neki, hogy az apám megvert(a barátnőmnek persze tagadta..) Kérlek segítsetek minél hamarabb! Köszönöm!

2018. máj. 29. 00:44
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt olyan rokon aki szovátette h nem posztolok semmit miota,mert mindig nézte.. Mondom én posztolok,csak te vagy letiltva. :D
2018. máj. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Lassan azt fogom tenni.. Egyetem után olyan lakást keresni, ahova lehet kisállatot is vinni, onnantól már tényleg nem köt hozzájuk semmi.
2018. máj. 29. 02:09
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj új facebookot, azt is valami olyan jelszóval, hogy: KrumPl1p4Pr1Ka'S
2018. máj. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha van mobiltelefonod, akkor a telefonszámhoz beállíthatod a kétlépcsős bejelentkeztetést.
2018. máj. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

mobilról szoktál belépni? vagy tabletről? tőlük kaptad? ha igen, előtte van rá esély, hogy mókolták?


laptopodhoz volt valaha hozzáférésük?


otthon szoktál wifire kapcsolódni az eszközeiddel?


ha bármire igen a válasz, akkor simán lehet, hogy folyamatosan megfigyelnek

2018. máj. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
82%

Nem ertem egyeseket! Ha valami nem szokvanyos pl apuka feltori a facebookon az mar egybol kamu!.. mert olyan nem lehet hogy mondjuk apuka valami szamtech zseni vagy programozo isten tudja. Az teljesen elkepzelhetetlen mi?

Eleg agybeteg szulok vannak, miert ne lehetne hogy ennyi idosen is a nyomaban jar es kontroll alatt akarja tartani a kerdezot?

Enyemek is tobbszor mondtak hogy nem beszelek veluk semmit es nem hivom fel oket stb.. hat meg volt ra az okom.. mar nem is beszelunk hala a jo egnek egyaltalan.

Pont olvatam egy cikket, milyen erdekes a tarsadalom megitelese, ha a szulo szakitja meg a gyerekevel a kapcsolatot akkor azt ugy konyvelik el hogy szegeny szulo milyen egy atok fajzat gyereke van de hat o mindent megprobat. De ha a gyerek szakitja meg a szuleivel az meg miylen halatlan egy szemet kolyok!

Azert lassuk mar be hogy a szuloknek van a legnagyobb felelossege abbol hogy milyen a szulo-gyerek viszony, az hogy milyen a gyereke vagy hogyan viselkedik veluk.. az egyeni szemelyisegen tul amit kepvisel a gyerek. Nagyon extrem szemelyiseggel kell hogy rendelkezzen a gyerek ami tenyleg kezelhetetlen es ott nem a szulo a hibas. De altalaban nem igy van, az esetek tobbsegeben a szulonek vastagon benne van a keze, aztan csodalkozik hogy mit miert meg hogxan.. aztan sirhat hogy szegeny o a szemet gyereke mit tesz meg tett..egyik gyerek se ugy szuletik hogy gyuloli a szuleit hanem ezt szepen ki tudjak alakitani bizonyos viselkedesekkel.

2018. máj. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
95%
Nem töri fel a jelszavadat, ha csak nem számtech guru a faterod. Nyilván te kúrsz el valamit, ő meg tahó és kihasználja.
2018. máj. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim válasza:
80%

Velem anyám csinálta és az öcsém. Akkor még a Nokia okostelót nem lehetett lekódolni. Vagy arra ébredt, hogy állnak az ágyam mellett és a főkepernyon megjelenő értesítéseket olvassák...


Aztán futottak az őrült apámhoz jelenteni.... Mert 20 évesen egyáltalán Messengeren merek írni fiúknak, aki csqk a barátok volt.

2018. máj. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, elhangzott-e már, de kérhetsz kétfaktoros hitelesítést, ami azt jelenti, hogyha ismeretlen helyről jelentkeznek be, akkor a telefonodon engedélyezni kell kóddal az alkalmazásból vagy smsben. Vagyis nem csak, hogy nem tudnak belépni, de még azonnal értesülsz is róla, ha próbálkoznak.


Persze, mielőtt ezt megteszed, szintén a beállításokban jelentkeztess ki mindent, ami használja a fiókodat (ebbe beletartoznak az alkalmazások stb is), majd változtass jelszót.

2018. máj. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha apád fel tudná törni a facebook jelszavad, akkor most Kaliforniában élne milliomosként egy IT security cég technológiai vezetőjeként.

Attól tartok ez nem így van, szóval a facebookod se törte fel.

2018. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!