Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a mostoha...

Mit csináljak a mostoha lányommal?

Figyelt kérdés
Nem kedvelem a mostohalányomat.15 éves,1 éve a barátjával alszik aki 17 éves. Iskola időben is gyakran a fiú ott alszik, együtt tusolnak órákig vagy habfürdőznek. A lány konkétan semmit nem csinál. A véres bugyijait én mosom, amit veszünk kaját hétvégén az egész családnak azt a fiúval közösen elkészítik és be falják, senki másnak nem hagynak belőle. A 3 éves feltestverevel kiabál ha az vele szeretne lenni. Az anyja mondja neki, hogy rám nem kell hallgatnia, én semmije sem vagyok és segítenie sem kell a házimunkában sem. Apukája nem szól neki, hogy parkoljon el maga után, mert hogy kamasz, a hormonjai miatt ilyen. A párommal csak a lány miatt veszekszünk, egyébként harmonikus a kapcsolatunk.
2019. jan. 29. 11:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
79%
Én megmondanám hogy vagy viselkedik vagy mehet az anyjához. Ha meg apunak ez nem tetszik akkor én megyek. Nehogy már a saját otthonodban lábtörlőnek nézzen egy kis taknyos. A pasijaval úgy fürdik ahogy akar az valóban nem a te gondod. Az anyjáé meg az apjáé. Ha őket nem zavarja H egy R...C a lányuk akkor egészségükre. De a fiút meg aztán végképp nem vagy köteles megtűrni a házban. Még mosni sem muszáj a lányra. Vigye el anyukájának.
2019. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
62%
Erre mondják, hogy késő bánat...
2019. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
96%
Éppen elég, ha a lány miatt veszekedtek. Nem tudsz mit csinálni. Ha választania kell a párodnak, a lánya mellé fog állni.
2019. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
66%
Az is gáz, hogy a szüleit nem zavarja, hogy ilyen fiatalon pasizik.
2019. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
88%

Nem mosnám a véres bugyiját.

Ha megeszik a kaját, nem vennék, nem készítenék másikat, oldja meg a férjed. Akkor talán rájön, hogy nem kéne mindent a lányra hagyni, ha neki kéne megoldani a dolgokat és nem neked.

Ha jól értem a lány, hétvégén megy hozzátok és az anyukájával él? Akkor nem is engedném, hogy ott aludjon a fiú. Aludjanak együtt, amikor anyukájánál van.

Ha ez a hozzáállásuk, akkor te sem vagy senkije, nem kell rá mosnod, főznöd, és semmit sem.

2019. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
68%

Kapd el időben a kis rüfkét, mert a fejedre nő.

Amúgy most nem értem, Nálatok lakik? (Úgy értem, életvitel szerűen?)

2019. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
89%

Ha megeszi a kaját, akkor fogod a kisgyereket és elmentek ebédelni egy kajáldába, és amikor elkezdtek öltözködni, szólj a férjednek, hogy indultok ebédelni, jöjjön ő is. Meg fogja kérdezni, miért nem főztél, elmondod, és közlöd, hogy te már egyszer bevásároltál/megfőztél. Ennyi.

Az utána való elpakolást/mosást sem csinálnám meg többé, mire fel, ha egyszer te "egy senki" vagy neki? Fogod a szennyesét, bevágod egy kukás zsákba, és amikor meg haza, odaadod neki. Majd az anyja kimossa.

2019. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
90%
Utolsónál a pont. Ha te "senki" vagy, akkor nem vagy köteles zabáltatni sem őt, sem az aktuális kúrópajtiját. Nem vagy köteles mosni a pi.csájára, sem takarítani rá- Csinálja meg az apja ha szerinte rendben van a lány viselkedése. Ő nyilván nem senki a kislánynak.
2019. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
85%
Nem kicsit lett elszúrva a lány nevelése. Aki ennyi idősen nem érez kényszert arra, hogy rendet tartson maga körül, azzal gáz van. Nem csak az anyja a hibás, hanem az apja is. Beszéld meg a pároddal, hogy nem vagy a cselédje senkinek sem. Ha a lány nem hajlandó változtatni, akkor intézze az apja a dolgokat (kaja, mosás, takarítás).
2019. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
27%

Ilyen az ha csalados ferfit szemelsz ki! Magad is tudtad, hogy nem te leszel az angyalka a leanyzonak szerintem, se az elozo felesegnek.

Tenyleg kamasz, erdeklik a pasik, az hogy fiuzik nem a te dolgod, majd ha rosszul sul el valami(teherbe esik ido elott, otthagyja a fiu) azt o szivja meg, nem te!

Kamasz, nyilvan sokat eszik, de mondd el neki, hogy hagynia kene nektek is. Vagy talan keves a kaja otthon?

Mosni meg mosson ra az anyja, vagy vilagositd szepen fel, ha erre a kedves szulok nem voltak kepesek, hogy a betetet, tampont biza idoben kell cserelni.

Azt meg szerintem te se gondoltad komolyan, hogy oromkodve fogja lesni, hogy az apja masik not hoz haza, raadasul gyereket csinal neki...a kistesomat ilyen esetben en se szeretnem. Csak 1 plusz nyavogo kis gond.

2019. jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!