Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a mostoha...

Mit csináljak a mostoha lányommal?

Figyelt kérdés
Nem kedvelem a mostohalányomat.15 éves,1 éve a barátjával alszik aki 17 éves. Iskola időben is gyakran a fiú ott alszik, együtt tusolnak órákig vagy habfürdőznek. A lány konkétan semmit nem csinál. A véres bugyijait én mosom, amit veszünk kaját hétvégén az egész családnak azt a fiúval közösen elkészítik és be falják, senki másnak nem hagynak belőle. A 3 éves feltestverevel kiabál ha az vele szeretne lenni. Az anyja mondja neki, hogy rám nem kell hallgatnia, én semmije sem vagyok és segítenie sem kell a házimunkában sem. Apukája nem szól neki, hogy parkoljon el maga után, mert hogy kamasz, a hormonjai miatt ilyen. A párommal csak a lány miatt veszekszünk, egyébként harmonikus a kapcsolatunk.
2019. jan. 29. 11:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
66%
Lehet hogy körülötte ugrálnak, de rendesen SENKI sem neveli. Ez a problema. Te mondtad hogy anyuka szarik rá, apuka sem volt képes megnevelni rendesen, senki más sem. Más a seggnyalás és kényeztetés meg más a rendes nevelés és tényleges figyelem.
2019. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
90%
A hatvan százalékos barommal meg ne foglalkozz kérdező, egy csomó kérdésnél arról sír a szája hogy a szülők kötelesek szar kapcsolatban maradni, ne"mozaikozzanak" gondolom valami elvált, megkeseredett pi.csa, aki azt hitte mert kipottyantott egy gyereket őt már nem lehet elhagyni.
2019. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező!


Ha már többszörösen túlvagytok a beszélgetésen, sőt, fogadkozásokon is, akkor én a legnagyobb szeretettel és tisztelettel választás elé állítanám a férfit. lehet, hogy a lányát fogja választani, és ebben semmi rossz nincs. De így nem tudnék élni, semmibevéve, kigúnyolva, mert valami alapvető rendet kívánnék az életemben. Én azt látom, hogy ha a férjed a saját nagylányával szemben ennyire rossz értelemben megengedő, akkor a közös gyereketeket is egyedül fogod nevelni. Most még könnyű, most még pici, de mivel ő is a finn kultúrában fog cseperedni, előbb vagy utóbb vele is lehetnek nehezebb időszakok. Bele fogsz roppanni, hogy te leszel a rossz zsaru, a férjed a jó, a megengedő, elnéző, megértő.


Én ettől tartanék a helyedben.


Amit a nagylánynál látsz most, az remek előképe a közös gyermeketekkel várható kamaszéveknek:(

2019. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 A kérdező kommentje:
#82 Én is erre gondoltam mert nagyon megkeseredett, valószínűleg valakiért elhagyták és most minden második feleség a rossz csábító. Itt a volt feleség 13 évvel idősebb, gyorsan teherbe esett és elvetttte magát, holott tudta, hogy genetikai betegsége van. Akit a gyerekei örököltek. ALS. Itt nem a volt feleséget kell védeni, sajnálom én is, de nem engem kell hibáztatni mindenért.
2019. jan. 30. 16:02
 85/86 anonim ***** válasza:
78%
A ruhamosás problémát nagyon egyszerűen meg lehet oldani: amikor rakod be a szennyest a mosógépbe, az ő ruháit kiválogatod és otthagyod a szennyes kosárban piszkosan. Egy idő után el fog fogyni az összes tiszta ruhája, és amikor jön a kérdéssel, hogy miért nincs kimosva, akkor szépen megmondod neki, hogy 15 évesen már elég nagylány vagy ahhoz, hogy kimosd a saját ruháidat. És kész. Aztán vagy kimossa magának vagy kénytelen lesz használtan felvenni őket újra és utána hallgatni, ahogy csúfolják, mert büdös ruhákban jár.
2019. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
67%

Aztán a hercegnő megy apuhoz sírni,ő meg cserébe leüvölti a kérdező fejét,a neveletlen szélnek eresztett gyerek miatt már így is csak veszekednek,itt a gyerek apja a probléma forrása,a többi a tünet,és elve ilyennek nem szabad szülni aki melett egy 15 éves ilyen fejeletlenül van hagyvA....

58N

2019. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!