Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a mostoha...

Mit csináljak a mostoha lányommal?

Figyelt kérdés
Nem kedvelem a mostohalányomat.15 éves,1 éve a barátjával alszik aki 17 éves. Iskola időben is gyakran a fiú ott alszik, együtt tusolnak órákig vagy habfürdőznek. A lány konkétan semmit nem csinál. A véres bugyijait én mosom, amit veszünk kaját hétvégén az egész családnak azt a fiúval közösen elkészítik és be falják, senki másnak nem hagynak belőle. A 3 éves feltestverevel kiabál ha az vele szeretne lenni. Az anyja mondja neki, hogy rám nem kell hallgatnia, én semmije sem vagyok és segítenie sem kell a házimunkában sem. Apukája nem szól neki, hogy parkoljon el maga után, mert hogy kamasz, a hormonjai miatt ilyen. A párommal csak a lány miatt veszekszünk, egyébként harmonikus a kapcsolatunk.
2019. jan. 29. 11:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
95%
*igényesen élni
2019. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon sok elvált férfinak arra kell az új nő, hogy pesztrálja az előző házasságából született gyerekeit. (na meg Őt magát is). Jobb esetben csak kéthetente egy hétvégén. De mennyi ilyet látok...

Nagyon meg kell gondolni, hogy elvált, gyerekes ember kell e, mert alapvetően mindent a nő csinál majd, úgy látszik nemcsak itthon hanem külföldön is...

2019. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 Metionin ***** válasza:
85%

Én azt mondom amit már sokan leírtak, keményíts be. Ne főzz rá, ne mosd a cuccait, csinálja meg ezeket anyuka. Hiszen te senkije sem vagy. A kedves férjed amúgy igazán megmozdulhatna, mert a lány azért is teszi ezt meg, mert látja hogy az apja szarik bele. Hormonok ide vagy oda, attól hogy kamasz valaki, nem kell hogy egy élősködő királylány legyen. Azért ilyen, mert a segge ki van nyalva és ezt nagyon jól tudja. Párszor bedobálnám neki a szennyesét, hogy észrevegye magát, a fiúját meg rúgnám ki mint macskát szarni.

Nekem éppenpont finn az apám és én is, a fiútesóm is kiskorunktól segítettünk mindenben, fiús és lányos munka közt sem volt különbség, pedig apám nem fiatal, mosogatni, fát vágni stb. mindenkinek kellett. Annyi jobb lehet neked ha kint élsz, hogy a lány hamarosan nagykorú és elköltözik, ha elegendő tukit tud megpályázni, akkor valószínűleg nem marad veletek. Addig viszont megtudná hogy milyen ha te is ugyanolyan flegma vagy vele, mint ő veled. Anyuka is bekaphatja amúgy, örülne hogy nem neki kell nevelni a lányt betegen, még jár a szája.

2019. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 Karena26 ***** válasza:
23%

Kedves kérdező!

Te vagy a felnőtt (szülő!!!), viselkedj is úgy!

Attól, hogy itt gyűjtöd a lájkokat, inkább le kéne ülnöd a lánnyal beszélgetni, mint nő a nővel, és elétárni a problémáidat, amit nekünk nagyon ügyesen megtettél.

Attól még, hogy 80 ember (nő) írja itt le a véleményét, a családi életed nem fog megoldódni, csak ha az otthonlévőkkel elkezdesz kommunikálni: pároddal, kiscsajjal, barátjával, anyukával, picivel.

Légy határozott, de szeretetteljes, jóakaratú!

Tanuld meg az asszertív kommunikációt, és alkalmazd otthon!

Húzd be a határokat; legyél határozott!

Állj ki magadért! Egyik válaszadó sem fogja megtenni helyetted...

2019. jan. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 A kérdező kommentje:
Karena26. Nem lájkvadászatra jöttem, nem vagyok már abban a korban (38). A családban azt mondták nekem, hogy régimódi gondolkodású vagyok, azért gondoltam azt, hogy itt megkérdezem ismeretlen, magyar emberek véleményét, mert nekem itt azt vágták a fejemhez, hogy le ragadtam a 80-ás években. Azt gondolod, hogy nem volt már nagy családi megbeszélés, sírás- rívás, fogdkozás, bekeményítés, ráhagyás? De, volt itt már minden, de semmi sem segített. Amíg anyuka nem fogja fel, hogy nem ellenem kellene a lányát uszítani, és ameddig apuka nem áll a sarkára, addig minden ilyen marad. De a válaszadók többsége sokat segített, köszön szépen.
2019. jan. 30. 05:10
 76/86 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon sok lány a szexben keresi a szretet kötödést amit sajnos a szüleitől nem kap meg,mert anyu meg apu az épp aktuális csere mozaikjával foglalkozik a gyerekük helyett,bocs h lemerem irni h mi a probléma gyökere a mai család mintában,ha olyan régi modi lennél,nem vetted volna el más nő férjét,és nem mozaikoznál.. :O
2019. jan. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 A kérdező kommentje:
Na igen kedves 76-ős kommentelő. Ilyen az amikor lövésed sincs, hogy nem volt kit elvenni, már régész régen elváltak, amikor én a képbe kerültem. Tipikus magyar mentalitás, hogy tanácsot kérek és elítélését kapok. Neked biztosan tökély az életed, inkább lemondanál életed szerelméről, csak mert elvált, mintsem ezek szerint kapják vele extrákat. Nagyon hasznos hozzászólás volt, tele élet tapasztalattal. Ha nem baj, nem veszem figyelembe. Szép napot.
2019. jan. 30. 07:05
 78/86 anonim ***** válasza:
83%

76-os, te marha nagyokos. Akkor miért nem működik özvegy pasinál sem? Ott senki nem "vett el" senkitől semmit.

Én özveggyel jöttem össze, ugyanilyen hülye volt a lánya, és még szemét is. Amíg együtt voltunk, végig önmaga ellen dolgozott.

2019. jan. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
43%
Igazából a mostohalányodnak NINCSENEK SZÜLEI!
2019. jan. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 A kérdező kommentje:
KALAP UR. De vannak szulei, több mint nekem volt, nekem csak anyam meg nagymamam volt es megis tisztesseges nö valt belölem. Itt lakik mindenki egymas mellett, nagymama es nagypapa, keresztanya es keresztapa, igazi anya es mostoha es az apukaja. Mindenki körulötte ugral, talan ez a bajok forrasa.
2019. jan. 30. 09:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!