Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a mostoha...

Mit csináljak a mostoha lányommal?

Figyelt kérdés
Nem kedvelem a mostohalányomat.15 éves,1 éve a barátjával alszik aki 17 éves. Iskola időben is gyakran a fiú ott alszik, együtt tusolnak órákig vagy habfürdőznek. A lány konkétan semmit nem csinál. A véres bugyijait én mosom, amit veszünk kaját hétvégén az egész családnak azt a fiúval közösen elkészítik és be falják, senki másnak nem hagynak belőle. A 3 éves feltestverevel kiabál ha az vele szeretne lenni. Az anyja mondja neki, hogy rám nem kell hallgatnia, én semmije sem vagyok és segítenie sem kell a házimunkában sem. Apukája nem szól neki, hogy parkoljon el maga után, mert hogy kamasz, a hormonjai miatt ilyen. A párommal csak a lány miatt veszekszünk, egyébként harmonikus a kapcsolatunk.
2019. jan. 29. 11:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
78%
Szembesíteni kéne a tetteivel. Amikor leül a szobájában az ágyra, vagy fene tudja, bármit csinál, odavinni a bugyit, hogy mossa ki. Ha nem teszi, akkor úgy beégetni, hogy a barátja is jelen van. Legalább te segíts rajta, ha már a szülei nem tették. És hidd el ez a legnagyobb segítség, hogy addig forszírozod, amíg nem engedelmeskedik. Mert ha nem teszed meg, rátok nő, és felnőtt korában is azt fogja csinálni, amit most. Még nem késő
2019. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem egy kamasz lánynak ciki lehet, ha épp meglátja az apja, hogy mossa a véres bugyiját. Meg utána hova akasztja ki száradni? Pláne, ha a folt is ott marad. Hacsak nem rakja be a mosógépbe kicentrifugázni, az bizony igencsak vizes, csöpőgős marad. Most, hogy tél van, rá lehet tenni a radiátorra, de egyébként mit csinál? Ha a fregolira (ha egyáltalán van) a kád fölé akasztja, ciki neki, hogy mindenki látja. Vagy a saját szobájában csöpögtesse valahova? Ugyan már. Ilyen hülyeséget. Miután megszáradt a vér, nyugodtan belerakhatja a szennyesbe. Sokkal egyszerűbb, gyorsabb, és nem égő, mert elrejthető. A szennyes aljára is berakhatja, hogy ne legyen szem előtt.
2019. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
79%
52: Miért lenne ciki? Az apja is biztos hallott már róla, hogy a nők menstruálnak, a fürdőszobának meg gondolom van ajtaja. Nem kell premier plánban látnia senkinek, hogy mit csinál. A bugyi nem egy vastag ruhadarab, kézzel is ki lehet csavarni, utána meg mehet a ruhaszárítóra vagy a radiátorra. Ha beteszi a véres bugyit a szennyesbe úgy beleszárad, hogy többet nem jön ki.
2019. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem érted, pszichológiaig mennyi különbség van egy 5 éves gyerek és egy 15 éves tinédzser közt - aki lehet ugyanaz a gyerek 10 év eltéréssel -, akkor bármit magyarázok, te már eldöntötted, hogy az ostobasághoz ragaszkodsz.
2019. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 A kérdező kommentje:
Apuka hazaban elunk, en magyar vagyok, apuka finn. Sokszor megkaptam, hogy mert Magyarorszagon ilyen regimodian gondolkodnak, itt Finnorszagban mar sokkal modrnebbek. Mostohalanyom velunk el, az edesanyja genetikai betegsegben szenved, nem tudna ellatni. Az elejen jo volt a kapcsolatom a mostohalanyommal, csak nalam telt be az a bizonyos pohar, hogy mindent nekem kell csinalnom, szinte erzem, hogy en csak egy bevandorlo vagyok. Soha nem kell a kistestverevel foglalkoznia, amikor megkerjuk akkor fizetunk erte. En akkor is azt gondolom, hogy egy 15 eves lanynak nem csak jogai, kötelessegei is vannak. En peldaul megvettem neki a 130 euros cipöt, amit az anyja nem. Es nem azert mert az anyja nem tudna megvenni, csak magara költi (parfumök, ruhak). Megsajnaltam a mostohalanyomat es megvettem neki. Azota sem hordja. Gondolom azert, mert en vettem neki.
2019. jan. 29. 16:28
 56/86 A kérdező kommentje:
A bugyikat meg a ruhajait ki tudna mosni mosogepben, bedobalja az agya ala es amikor nincs mar neki tiszta akkor hozza kimosni.Szaritogep is van, nem kell teregetni semmit.
2019. jan. 29. 16:31
 57/86 A kérdező kommentje:
Apuka ket napja dolgozik, ha hazajön akkor azt mondta Ö kimossa a ruhakat. Gondolom ez itt, ebben a modern orszagban teljesen elfogadott, hogy amig a tini alszik a baratjaval a kiados szex utan, addig apuka bepakolja a bugyikakatmeg a zoknikakat a gepbe. Aki azt mondja, hogy ez normalis....
2019. jan. 29. 16:34
 58/86 anonim ***** válasza:
29%
Mindenki nézegesse a ruhaszárítón a foltos bugyit? :D Bazz...
2019. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
80%

46

Nekem van olyan ismerősöm akinek elváltak a szülei. Ő 14 volt a testvére 7. És érdekes módon mind a ketten normálisak. Ők kifejezetten örültek a válásnak mert így mindkét szülőjük nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb lett és mindkettővel jó a kapcsolatuk.

Ennek a kis pics..nak nem az baja hogy válltak a szülei hanem az hogy egyik se neveli és azt csinál amit akar

2019. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
95%

Én is éltem Finnországban, némileg értem, miről beszélsz, sok mindenről tényleg nagyon másképp gondolkodnak, mint mi.


Nos, őszintén írom, nem sok jót jósolok Nektek. Talán annyi, hogy kb. 3 év múlva a leányzó talán elmegy főiskolára, és csak hétvégén, vagy havonta párszor megy haza. Akkor könnyebb lehet. De addig kibírni ezt a számodra tarthatatlan helyzetet nem tudom, megéri-e.

2019. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!