Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a mostoha...

Mit csináljak a mostoha lányommal?

Figyelt kérdés
Nem kedvelem a mostohalányomat.15 éves,1 éve a barátjával alszik aki 17 éves. Iskola időben is gyakran a fiú ott alszik, együtt tusolnak órákig vagy habfürdőznek. A lány konkétan semmit nem csinál. A véres bugyijait én mosom, amit veszünk kaját hétvégén az egész családnak azt a fiúval közösen elkészítik és be falják, senki másnak nem hagynak belőle. A 3 éves feltestverevel kiabál ha az vele szeretne lenni. Az anyja mondja neki, hogy rám nem kell hallgatnia, én semmije sem vagyok és segítenie sem kell a házimunkában sem. Apukája nem szól neki, hogy parkoljon el maga után, mert hogy kamasz, a hormonjai miatt ilyen. A párommal csak a lány miatt veszekszünk, egyébként harmonikus a kapcsolatunk.
2019. jan. 29. 11:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
91%

Véres bugyi probléma volt nálunk is meg tamponok csak ugy a földre dobva a fürdőbe...

Én meguntam,és otthagytam őket. A férjem beszolt nekem,hogy ez gusztustalan. Mondtam ha elég nagy a lányod(15)hogy hagYjátok hogysexuális életet éljen,akkor ahoz is elég nagy hogy a bugyikat ha más nem beáztassa ,és a tamponjait eldobja.

Beszélt vele,többször is,de hatásos az volt nikor a pasija elment wcre(egybe van a fürdövel),és ö is látta. A kisebbik gyerekem meg beszólt hogy a Szilvi hagyta már megint ott... a fiu szakitás után a suliba elmondta milyen igénytelen,a lány anyja engem hibáztatott,h miért nem mosok a leányzóra stb... Mondtam neki ez a te szégYened,hogy alap higéniás dolgojra nem tanitottad meg,én 2 hetente hétvégén nem tudom megnevelni.

2019. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
88%

Ne viccelj. Az apja úgy rontja el a nevelését, ahogy akarja - sajnos. Az anya ellened neveli, ezzel többet árt a lánynak is, mint használ, de ez ellen sem tehetsz most semmit. Te viszont nem vagy köteles kimosni a véres bugyikat. Ezt az én anyukám aznap megtanította nekem, amikor megjött az első vérzésem, 11 évesen. 15 évesen ez a minimum minimuma!


Viszont. Én így nem tudnék együtt élni egy férfival, hogy a lánya megkeseríti a mindennapjaimat. Ha fontos neked ez a kapcsolat, üljetek le, először a pároddal, utána, ha szükséges, a lánnyal is, és beszéljetek. Én biztos elköltöznék onnan, ha nem lenne hajlandóság a változásra.

2019. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
81%
"Tenyleg kamasz, erdeklik a pasik, az hogy fiuzik nem a te dolgod, " Hát ha az én otthonomba hordja a bikáját hogy ott ba.sszon, akkor az én dolgom is.
2019. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
24%

Ha ezt leszámítva minden rendben lenne köztetek, akkor ne gerjeszd a feszültséget. Ne csinálj vitát, mert nem úgy akar hazajönni a párod, hogy már megint veszekedni fogsz vele.

Nem lesz semmi baja a háromévesnek, ha elutasítják a közeledését. Megtanulja majd, hogy nem mindenki vevő rá, nem mindig az van, amit ő akar.

Nézd a jó oldalát, legalább főzni nem kell rá. A kamaszok nagyon sokat esznek. Nem mindegyik, de sokan igen. Legközelebb vegyetek több kaját. A lány barátja meg fizessen be az étkezésbe. De ha a párod úgy van vele, hogy kibírjátok anyagilag a srác etetését is, akkor hagyd az egészet, ha van rá pénz, ne csinálj abból ügyet, hogy őt is etetitek.

A véres bugyikat, ha berakod 60 fokra, nem kell dörzsölni, hogy kijöjjön a folt. De ha nálatok nem szokás 60 fokon mosni, akkor ne mosd ki a bugyijait, majd ő megcsinálja magának. Nem kell mindenben kiszolgáni azt a lányt. De ez azért vicc, hogy egy véres bugyin vagy fennakadva? Neked még sosem lett véres? De nem kell hozzányúlnod a bugyikhoz, ha nem akarsz, majd a leányzó megoldja magának.

2019. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
88%
Szedd össze a véres bugyijait, és vidd be a szobájába mikor ott a srác.
2019. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
89%
Igénytelenség ott hagyni véresen a bugyit. Undorító látvány. Én is kiakadnék.
2019. jan. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
85%
14: a lányom 14 évesen már most tudja, hogy igénytelenség simán otthagyni a véres bugyit. Nálunk minimum beáztatja, betétet meg soha nem láttam utána szétszórva, de tőlem sem tanul ilyesmit. Lázad a mostohalányod? Tegye. De ne asszisztálj neki. Ne mosd ki a ruháit se, tanulja meg használni a mosógépet nyugodtan. Te már így is, úgy is egy senki vagy a volt feleség és a lány szemében, hát nem tök mindegy, hogy mit gondolnak ezek után rólad?
2019. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
84%
Nézd a jó oldalát a szituációnak, már most alaposan megismerheted a párod hozzáállását a gyerekneveléshez. Majd mikor a ti gyereketek lesz kamasz, pont ugyanígy nem fogja érdekelni, ha rendetlenséget hagy maga után a gyereketek, ha odahordja a párját. Majd mikor ő lesz 15, jön ugyanúgy a kanja, vagy szukája, aztán etethetitek őt is. Már csak 12 év, és kezdődik megint. :D
2019. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
9%
Véres bugyi, hát komolyan, ezen ki vagyok akadva, hogy ebből ügyet csinálsz. A getcis ágyneműjük nem zavar, csak a véres bugyi?
2019. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
46%
Intézze a mosást a párod. Legalább azoknak az adagoknak a mosását, amiben a lánya bugyija is ott van. A családtagokat nem szokta zavarni a másik véres bugyijának látványa.
2019. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!