Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a mostoha...

Mit csináljak a mostoha lányommal?

Figyelt kérdés
Nem kedvelem a mostohalányomat.15 éves,1 éve a barátjával alszik aki 17 éves. Iskola időben is gyakran a fiú ott alszik, együtt tusolnak órákig vagy habfürdőznek. A lány konkétan semmit nem csinál. A véres bugyijait én mosom, amit veszünk kaját hétvégén az egész családnak azt a fiúval közösen elkészítik és be falják, senki másnak nem hagynak belőle. A 3 éves feltestverevel kiabál ha az vele szeretne lenni. Az anyja mondja neki, hogy rám nem kell hallgatnia, én semmije sem vagyok és segítenie sem kell a házimunkában sem. Apukája nem szól neki, hogy parkoljon el maga után, mert hogy kamasz, a hormonjai miatt ilyen. A párommal csak a lány miatt veszekszünk, egyébként harmonikus a kapcsolatunk.
2019. jan. 29. 11:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
72%

"Ilyen az ha csalados ferfit szemelsz ki! Magad is tudtad, hogy nem te leszel az angyalka a leanyzonak szerintem, se az elozo felesegnek."


Megsúgom, hogy nem kell ehhez családos férfi. Én özvegyet fogtam ki, kb. hasonlóan idióta volt a lánya (és még szemét is.)

2019. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
71%

Azért nem àrtana valamit csinàlni mielőtt befial a szekrénybe.

Mert az fog következni,a közös "habfürdőzések" utàn.

Aztàn majd a kölykeit is etetheted.

Bugyijait vagy hazaviszi,vagy kimossa az apja,vagy kuka.Kajára meg adjon neki pénzt,amiből vehet vagy rendelhet magànak külön.Ne a tiéteket zabàlja fel.Ez egy kis szemtelen élősködő.Ha eddig nem lett megnevelve,ilyen is marad.Legalàbb te ne hagyd magad.

2019. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
82%
Mégis hol a f***ba írta, hogy családos ferfit szemelt ki? Nem lehet, hogy csak szimplán szar volt a férfi házassága és ezert elváltak és ezután ismerkedtek meg? A kiscsajnak meg nem tetszett gondolom, ami persze erthető mert hát ki akarná, hogy a szülei elváljanak. Nem értem miert kell egyből szerencsetlen nőt letámadni, hogy biztosan az ő hibája, pedig csak segítséget kért.
2019. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
73%

14-es: azért ugye te sem gondolod komolyan, hogy naponta kellene nagymosást csinálni a véres bugyik miatt? Mosószappanos öblítés nagyjából eltünteti a foltot, aztán ha megszáradt a bugyi, mehet a többi ruha közé. Ennyit egy 15 éves is simán megtehetne.


Páros lábbal rúgnám ki a lányt a fiújával együtt, ha azt képzeli magáról, hogy ő az Atyaúristen a házban, nem érdekel, hogy a férjem lánya-e vagy sem. Az anyja a főkolompos, menjenek hozzá henteregni, egyék ki az ő hűtőjét és kisasszony dobálja neki a véres bugyijait.

2019. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
51%

28: Se a párom, sem én nem szoktunk bepisilni.

Egyébként én is 60 fokon mosom. Természetesen. De akkor sem teszek be véres cuccot.

De ha nektek még pisis is az alsóneműtök, akkor még inkább igénytelenek vagytok.

2019. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
59%

Az a gond, hogy hiába írják itt többen, hogy ha pasizik is a kiscsaj, nem a Kérdező dolga. Pedig de, és az ő gondja lesz majd. Ha lebabázik (gondolom, amilyen IQ bajnok a kiscsaj, nem biztos, hogy védekeznek), akkor még oda szüli a kölykét is, a kérdező kerülgetheti azt is, tarthatja el, stb.

És ne mondjátok, hogy ez "jár" annak, aki csomagos pasihoz kötötte az életét, mert ez nem igaz. Én pl. ki tudtam állni magamért hasonló esetben. Itt nincs átjáróház, és a kiscsaj csak köszönömöt és kéremet tud mondani. Minden annak a kérdése, hogyan áll ki magáért az új feleség. Nem ERRE szerződött.

2019. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
28%
Mit zavar téged, hogy lekiabálja a 3 éves gyerekedet? A kicsikéd körül forog a világ, egy rossz szót nem lehet hozzá szólni,vagy mi a f...sz? :DDD A többivel egyetértek, gusztustalan, de te komolyan azt hiszed egy 15 éves tini álma egy 3 éves kisgyereket pesztrálni?
2019. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
43%

"Mindegy, hogy 5 éves vagy 15, pszichológiai szempontból nincs különbség"


Ez ostobaság.

2019. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
58%
Pontozzatok le nyugodtan, de attól még nem egy 15 éves dolga lesz kedveskedni meg nyalni a mostohájának meg a féltestvérének. Na, egy 10 év még, és a kérdező másik gyereke is hordja majd haza a csaját/pasiját, etessétek meg tartsátok el oluszba azt is, mert az ilyen apai nevelés mellett ez lesz a következménye.
2019. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
44%
37- es már bocs de én se türném hogy ok nélkül ordibáljon a gyerekemmel valami bunkó. Egyébként én megmondanám a leányzónak hogy vagy változtat a viselkedésén vagy itt fejeztem be az etetését, a rá való mosást takaritást. Ezt apucinak is vázolnám hogy lehet mosni a kicsikéje véres bugyijait, meg adjon neki pénzt kajára mert amit én veszek abból nem ehet. Ha nem tetszik akkor a senkitől haza lehet cuccolni anyucihoz.
2019. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!