Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 24 éves vagyok és terhes. A...

24 éves vagyok és terhes. A szüleim konkrétan nem szólnak hozzám amióta kiderült. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom 27 éves. A szüleimnél lakunk, hogy félre tudjunk rakni és tudjunk venni egy házat. Kb 1-2 évet szerettünk volna ott lakni de közben jött a baba. Elmondtuk nekik de ellenzik és nem nagyon szólnak hozzánk. Engem eléggé megaláztak olyanokkal, hogy semmire nem vagyok képes mert még az egyetemet sem végeztem el. Tegnap voltam orvosnál. Meg sem kérdezték, hogy mi volt magamtól pedig nem mondom azok után amiket a fejemhez vágtak. Most úgy döntöttünk elköltözünk inkább albérletbe. Nem értem egyszerűen. Ha nekik nem tetszik attól még miért nem tudnak velünk normalisan viselkedni? Úgy érzem kiutáltak minket. Anyám egyetlen lánya vagyok és amikor a legnagyobb szükségem lenne nem áll mellettem. Ki vagyok készülve idegileg és nem érzem úgy, hogy ez a helyzet változna. Addig jó amíg dolgozom és nem vagyok otthon. Ha hazaérek gyomoridegem van és tiszta stressz vagyok. Folyton sírni tudnék. A párom mellettem áll és segít mindenben de nem tudom mit tegyek. :(
2019. márc. 5. 07:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Én csak most olvasom a kérdést, de gratulálok :D Remélem jól vagytok.
2021. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 A kérdező kommentje:
Koszonjuk 😁 azota masfel eves a kislanyunk es oktoberre varjuk a tesot. A szuleimmel is szuper a viszonyunk, nagyon varjak a masodik kisunokat is 🥰
2021. máj. 9. 17:40
 73/76 anonim ***** válasza:
Én is csak most olvasom a kérdést és gratulálok! Örülök hogy ilyen jól alakultak a dolgok😁
2021. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
Semmi. Felnőtt nő vagy, ők 18 éves korig szóltak bele az életedbe, most ez már a te időd nem az övéké. Elég abből, hogy mit lehet csinálni és mit nem, ez innentől a te életed. Majd megnyugszanak. Ha meg nem, akkor így jártak.
2022. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
hogy alakult terhességed? hogy vagy?
2022. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 A kérdező kommentje:
Jol koszi. Azota mar megszuletett a teso is. Kulon elunk, a ferjemnek szuper munkaja van. Minden rendbe jott a szuleimmel is, boldog nagyszulok es imadjak az unokakat. 3 eves es 1 eves a ket csajszi 😊
2022. okt. 11. 11:35
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!