Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Óriási düh van bennem a mai...

Óriási düh van bennem a mai napig saját anyám iránt! Úgy érzem, soha többet nem fogok neki megbocsátani! Jogosan érzem így, aminek az az oka, hogy anno abortuszra kényszerített?

Figyelt kérdés

Fiatal lány voltam (vagyok is még), életem szerelmétől teherbe estem, de ez nem most volt már. Nem akartam elvetetni nyilván, azonban nem volt más választásom, az égvilágon SEMMILYEN körülmény nem volt biztosított a gyereknevelésre! Na mármost..... Nagy valószínűséggel én magam is az abortusz mellett döntöttem volna, de beszéltem anyával erről Ő megzsarolt, hogyha megtartom a gyerekemet, akkor kirak az utcára vele együtt!


Szerintetek megbocsátható egyáltalán egy ilyen tett, egy ennyire rosszindulatú, aljas zsarolás?


Azóta évek teltek el, magát az abortuszt természetesen feldolgoztam már réges rég, lassan úgyis újra gyereket várok....nem ezzel van a baj! Én úgy érzem, anyámat meggyűlöltem véglegesen...



2019. márc. 6. 23:34
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/107 anonim ***** válasza:
84%

"Emellett 10 kommenten keresztül leírta, hogy a zsarolás bűncselekmény, azt viszont nem tudta befogadni a gyomra, hogy a szülőnek meg joga van lemondani a gyerekéről. Csak addig hivatkozott a törvényre, amíg az az ő véleményét támasztotta alá." - ez konkrétan NEM IGAZ, ugye #71-es válasz...

Jelen esetben a te gyomrod képtelen befogadni, hogy egy gyerek nem tulajdona a szülőjének, és semmi joga erőszakkal ráerőltetni a saját értékrendjét a gyerekére.És nem, nem mindenkinek az olyan élet a vágyálma, ami neked, más ember, más gondolkodással, más értékrenddel... ezt kellene tudomásul venned...

2019. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/107 anonim ***** válasza:
16%
2 3 ex eseteleg 4 ,de a fél város után nekem nem kellenek ezek a mai prostituáltak.. Nem oknélkül volt anno esküvű után szex meg összeköltözés,nem is volt ennyi válás mert mással jobb dugni..
2019. márc. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/107 anonim ***** válasza:
73%

"Nem oknélkül volt anno esküvű után szex" - persze, hogy nem ok nélkül, a DNS-teszt (és elődje, az MNS vér-antigén tipizálás) előtti világban csak így, a házasságon mint közösségi aktuson kívüli szex tabusításával lehetett biztosítani a vagyon transzparens öröklődését egy apajogú és magántulajdonon alapuló társadalomban, sehogy másképp.

Aztán a megbízható apasági tesztek megjelenésével ennek minden alapja és jogosultsága elveszett, nem véletlen, hogy én már egyetlen embert se ismerek, aki elvárt volna ilyen őskövület-dolgot, mint a házasság előtti szüzesség...


"meg összeköltözés,nem is volt ennyi válás mert mással jobb dugni.." - ilyen mondatokat azok szoktak mondani, akik rettegnek attól, hogy nem tudnak megtartani egy kapcsolatot, és a kudarcaikért másokat akarnak hibáztatni... mi 21 éve élünk nem házasságban, mindkettőnknek voltak más szexuális tapasztalatai is, és egyikünk se retteg, egyikünk se sírja vissza a "régi idők erkölcseit"...

2019. márc. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/107 anonim ***** válasza:
18%
Magyarországon az értelmes szülő és völegyény még elvárja,a jöttmeneknél meg nem kell betartani,lehet füvel fával a szintjükün..
2019. márc. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/107 anonim ***** válasza:
74%
"Magyarországon az értelmes szülő és völegyény még elvárja," - na, az ilyen "értelmesektől" mentsen meg az ég...
2019. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/107 A kérdező kommentje:

Jééézusoom ermberek mint a 67% és a 69%, azaz a volt 70%-os XDDDD Ti nem a hárshegyről szabadultatok véletlenül?? Esküszöm, öröm nézni a kömmenteket, de nem baj, a sok nevetés még jót is tesz a kedélyállapotomnak, azonfelül pedig a mostani terhességemnek is :D Köszönöm a jó kedvet skacok! XDDDD Így távolról örülök nektek, de össze teszem a két kezem, hogy nem ilyen családba születtem, ahol ez az őskonzervatív, beteg szellemű, mindenféle haladást elutasító felfogás uralkodik.


Köszönöm szépen barátom, de 19 évesen 1 év munkaviszonnyal a hátam mögött, egy szakmunkás végzettséggel hidd el, bőven keresek én annyit, amennyit némelyik diplomás, vagy érettségis is megirigyelne :) Éppen ezért, nyugodt szívvel vállaljuk a babát is a párommal, akivel 3 éve együtt vagyok ( tőle volt az első, ominózus terhességem is, igen, láss csodát! :) )


És az a terv, hogy nem állunk meg egynél, három babócát tervezünk! Kívánom, hogy találd meg te is az utadat az életben, mert úgy érzem, egy igazán irigy nővel van dolgom, aki a saját magával és az életével nincs megelégedve, azért oktat ki másokat :D :D kár, hogy aztán fel se veszem amit írsz, csak jót röhögünk rajtad.

2019. márc. 13. 13:42
 107/107 anonim ***** válasza:
100%
"Éppen ezért, nyugodt szívvel vállaljuk a babát is a párommal, akivel 3 éve együtt vagyok ( tőle volt az első, ominózus terhességem is, igen, láss csodát! :) )" - Kérdező, tegyétek, ahogy nektek jó, és ne foglalkozzatok a fanyalgókkal, kritizálókkal... most már szerencsére jóanyád se avatkozhat bele kéretlenül a dolgaitokba.
2019. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!