Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felpofoztam húgomat, hogyan...

Felpofoztam húgomat, hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki nekem jön, NEM KAMU A KÉRDÉS. Igen, még mindig mi vagyunk és még mindig nem oldódott meg a panelos-idegbeteg húgos probléma. Aki kamuzni jönne, legyen szíves most ne tegye, mert nagyon rosszul vagyok így is, remeg a gyomrom és ez csak jobban felbosszantana. Szóval nagy lelkiismeret furdalásom van, mert 20 éves létemre felpofoztam a 10 éves húgomat tiszta erőből. Anya lekapcsolta húgom gépét miközben játszott, majd húgom többször megütötte anyát, megrúgta és mellbevágta. Majd leöntötte egy pohár vízzel és fejbevágta az üvegpohárral. Anya sírt a földön. Sírt és üvöltötte a nevem, hogy segítsek neki (igen, egy 10 éves lány terrorban tartotta anyát pár percig). Majd odaálltam elé és úgy felpofoztam, hogy a fal adta neki a másikat, sajnos összeesett egy pillanatra, majd legalább 10 percig bőgött a földön. Nem vagyok agresszív, soha senkit sem bántottam, de most nagyon felidegesítettek, főleg, hogy így is tiszta ideg vagyok, holnap 3 zh-t is írok, amire még nem tanultam, hanem az éjszaka kell majd. Majd végül anya sírva felmosott, és még most is húgom üvöltözik anyával, de szerencsére már csak egymás szobájából (de még mindig neki áll feljebb). Tiszta ideg és szégyen vagyok, már bocsánatot kértem de csak nekemrohan megütni meg fel akar tiszta idegből öklelni (nyilván kivédem az ütéseit). Mint valami idegbeteg tényleg. Most már megvárom míg lenyugszanak éjszakára, de holnap szeretnék tőle bocsánatot kérni. Anya is nagyon mérges rám mert felpofoztam húgomat, amiatt is nagyon szomorú, hogy "ilyen agresszív állatt lettem" (soha a légynek nem ártottam eddig). Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

2019. dec. 2. 21:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/240 anonim ***** válasza:
92%

Bocsánatkérés? Még vagy 2-3 tasli kéne neki, mert úgy tűnik ez az egy nem használt.

Amúgy amit én nem értek ebben a sztoriban (bár lehet volt róla szó, csak arról a részről lemaradtam), te miért nem költözöl apádhoz? Ha anyád ilyen hülye, akkor szenvedjen, de neked nem kell föltétlen.

2019. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/240 A kérdező kommentje:

De 11-es, nem fogja anya beiratni semmilyen komolyabb dokihoz, ezt is odaírtam már hatszázhatvanhatszor, és én meg nem állok jogilag úgy, hogy elvihessem engedély nélkül. Így is csoda, hogy iskolapszichológust a szökése után kért az anya (amikor elszökött az iskolából és a rendőrség kereste).


Írtam, hogy ne gyere a kamuzással, mert most nagyon rossz állapotban vagyok így is, ha szerinted nem valós, akkor csak szimplán ne írj. Sajnos nagyon is valós


Természetesen fogok venni nekik karácsonyra ajándékokat, ahogy mindig is szoktam.


Nem hívták a rendőröket, ha jól tudom, most nincsenek is az országban.


Azért nem költözöm apámhoz, mert ide járok egyetemre és apám pedig 80 km-re lakik. És nem tudna eltartani a nyugdíjából.

2019. dec. 2. 22:19
 13/240 anonim ***** válasza:
93%

Húha...Egyszer felpofoztam a húgom valami ostoba veszekedés során(6 év van köztünk), amit aztán nagyon megbántam és bocsánatot kértem, engesztelésként meg elvittem cukrászdába...

A kérdést látva azt hittem nálatok is valami ilyesmiről van szó, de neked nagyon nyomós okos volt arra a pofonra. Terápiára van szükségetek, ezt nem lehet vitatni.

2019. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/240 anonim ***** válasza:
86%
Még mindig 70 kiló? Esetleg már több? Kezelitek a túlsúlyát? Az nagyon fontos lenne!
2019. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/240 anonim ***** válasza:
81%
Igen kérdező, hallottuk már a kifogásokat, csak azt nem értjük, hogy tulajdonképpen mit akarsz. Leírtuk mi a megoldás, de az neeeem. Hát akkor ez van. Neked sincs minden rendben az agyadban, szóval én elengedem ezt a történetet. Mindenki úgy sz_patja magát az életben, ahogy akarja.
2019. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/240 anonim ***** válasza:
90%
Elvileg egyetemista vagy. Ne legyél ostoba és így nem mehet tovább. Anyukádnak mond meg, hogy vagy fogja a húgodat ezek után és pszichiátria, mert ő bizony komoly gondokkal küzd vagy akkor te mész mert ehez nem aszisztálsz tovább. Vagy apukához költözni, vagy koleszba vagy bármi. Szerinted ez hova vezet ez a vakság?
2019. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/240 A kérdező kommentje:

70 kilónak 70 kiló körül van, ugyanúgy imád zabálni, ez igaz. Azt is kéne kezelni, de mivel a tesiórákat is mindig skippelni akarja, sőt hétfő reggeli tesióra helyett van neki iskolapszichológusa, ezért igazából még annyi mozgása sincs.


Hát igen, sajnos keresztbesz_pattam magam, rég elkellett volna költözni, de jogsira ment minden pénzem ami nem is sikerült még. Igen, psziciátria a megoldás, tudom, de szüleimnek az nem jó. Kifogás, tudom, de jelenleg ez a helyzet.


Viszont ekkora pofont szerintem nem érdemelt, esetleg egy kisebbet, de szegény úgy összesett, mint egy fadarab. remélem semmi károsodása nem lett az agyával, vagy fogával.

2019. dec. 2. 22:29
 18/240 anonim ***** válasza:
93%
Olvastam a többi kérdésedet is, és HA nem kamu, akkor egyből hívnám a gyámügyet, mert anyád egyszerűen nem alkalmas szülőnek. Még te kérj bocsánatot? Na nehogy már. Én egyáltalán nem vagyok az erőszak híve, soha nem ütöttem meg senkit, de ha minden igaz, amit eddig írtál, a húgodra igenis ráfért már egy "atyai" pofon. Nehogy bocsánatot kérj! Sőt, helyezd kilátásba, hogy mostantól ez lesz minden hisztinél. Nehogy már a 10 éves kis szaros tartson sakkban két felnőtt embert! Ha anyátok ennyire inkompetens, legalább te tedd helyre a kis pisist!
2019. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/240 anonim ***** válasza:
70%

"Írtam, hogy ne gyere a kamuzással, mert most nagyon rossz állapotban vagyok így is, ha szerinted nem valós, akkor csak szimplán ne írj. Sajnos nagyon is valós"


nem az, múltkor is lebuktál (dunaújvárosi facebook csoportokba posztoltál állítólag,hogy keresed az elveszett tesót - nem írtál egyikbe sem, rendőrségi jelentésben nem volt benne elveszett gyerek aznap)


"anyád" is lebukott már - (mindjárt eltölti a videót, meg, hogy a gyerek az iskolában egy tündérke, csak otthon kezelhetetlen ...)


kár erőltetni ezt a kamut, találj ki mást végre!

2019. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/240 anonim ***** válasza:
77%
23-as, sajnos amíg a moderátorok nem törlik, a válaszadók meg etetik, addig nem fogja abbahagyni!
2019. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!