Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felpofoztam húgomat, hogyan...

Felpofoztam húgomat, hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki nekem jön, NEM KAMU A KÉRDÉS. Igen, még mindig mi vagyunk és még mindig nem oldódott meg a panelos-idegbeteg húgos probléma. Aki kamuzni jönne, legyen szíves most ne tegye, mert nagyon rosszul vagyok így is, remeg a gyomrom és ez csak jobban felbosszantana. Szóval nagy lelkiismeret furdalásom van, mert 20 éves létemre felpofoztam a 10 éves húgomat tiszta erőből. Anya lekapcsolta húgom gépét miközben játszott, majd húgom többször megütötte anyát, megrúgta és mellbevágta. Majd leöntötte egy pohár vízzel és fejbevágta az üvegpohárral. Anya sírt a földön. Sírt és üvöltötte a nevem, hogy segítsek neki (igen, egy 10 éves lány terrorban tartotta anyát pár percig). Majd odaálltam elé és úgy felpofoztam, hogy a fal adta neki a másikat, sajnos összeesett egy pillanatra, majd legalább 10 percig bőgött a földön. Nem vagyok agresszív, soha senkit sem bántottam, de most nagyon felidegesítettek, főleg, hogy így is tiszta ideg vagyok, holnap 3 zh-t is írok, amire még nem tanultam, hanem az éjszaka kell majd. Majd végül anya sírva felmosott, és még most is húgom üvöltözik anyával, de szerencsére már csak egymás szobájából (de még mindig neki áll feljebb). Tiszta ideg és szégyen vagyok, már bocsánatot kértem de csak nekemrohan megütni meg fel akar tiszta idegből öklelni (nyilván kivédem az ütéseit). Mint valami idegbeteg tényleg. Most már megvárom míg lenyugszanak éjszakára, de holnap szeretnék tőle bocsánatot kérni. Anya is nagyon mérges rám mert felpofoztam húgomat, amiatt is nagyon szomorú, hogy "ilyen agresszív állatt lettem" (soha a légynek nem ártottam eddig). Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

2019. dec. 2. 21:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/240 anonim ***** válasza:
13%
A gyakorira írkálás helyett, inkább megoldást kellene találni.
2019. dec. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/240 anonim ***** válasza:
88%

Jó reggelt! Hit én is felpofoztam volna! Bocs nem olvastam az elözö kérdésed, amiben talán írtál apátokról. Ö nincs a képben?

Amúgy pszichológus, föleg a húgodnak! Az én véleményem az az, hogy neked nem kell, de neki mindenképp.

2019. dec. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/240 anonim ***** válasza:
31%
Unatkozó h...e gyerek.
2019. dec. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/240 anonim ***** válasza:
80%

Ha az én testvérem csak egy ujjal érne anyámhoz nem csak, hogy felpofoznám. Addig ütném míg lélegzik.

Talán most megtanulja a sz..rhazi hugod!

Ne kérj bocsánatot, ha szép szóból nem ért akkor meg kell pofozni.

Bár érdekes, hogy ilyet mert és anyád nem törte el a kezét.

2019. dec. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/240 anonim ***** válasza:
91%

A legközelebbi kiakadását, videóra fel ész, és el mentek a családsegítőbe.


A hugod egy manipulatív gyerek, a család segítő se tud mit csinálni, ha előttük is megjátssza a hugod az angyali kislányt, neked pedig nincs bizonyítékod.


Várd meg a következő tombolását, titokban vedd videóra, és utána apáddal együtt menjetek segítséget kérni.

2019. dec. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/240 anonim ***** válasza:
68%
Mit vàrsz a gyakoritól? Megszűnnek a gondjaitok, ha ide kiírod?
2019. dec. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/240 anonim ***** válasza:
86%
ne kérj bocsánatot, megérdemelte.
2019. dec. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/240 anonim ***** válasza:
65%

El ne higgyétek már, hogy nem kamu. Messziről kiszúrható, hogy az "anya" és a "fiú" egy és ugyanaz a személy. Konkrétan elolvasni se szükséges hozzá, elég egymás mellé rakni ezt és az eredeti "anya" által kiírt kérdést. Persze, ha elolvassuk úgy még egyértelműbb.


Én mondjuk jól szórakozok ezen a sztorin. Ebből a folytatásos családdrámából legenda lesz itt a gyakorin.:D


A kedvencem amúgy, hogy a fiú augusztus óta már 2 évvel idősebb, míg a lány maradt 10.:D

2019. dec. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/240 anonim ***** válasza:
80%

Attól, hogy odaírod nem kamu, még KAMU!

Én láttam az összes eddig kiírt kérdésed. Egy folytatásos teleregény amit kitalálsz és kis időközönként tálalsz a gyakori népének.

A történetek összefüggnek, amúgy jó sztori csak néha túltolod.

2019. dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/240 anonim ***** válasza:
2019. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!