Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felpofoztam húgomat, hogyan...

Felpofoztam húgomat, hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki nekem jön, NEM KAMU A KÉRDÉS. Igen, még mindig mi vagyunk és még mindig nem oldódott meg a panelos-idegbeteg húgos probléma. Aki kamuzni jönne, legyen szíves most ne tegye, mert nagyon rosszul vagyok így is, remeg a gyomrom és ez csak jobban felbosszantana. Szóval nagy lelkiismeret furdalásom van, mert 20 éves létemre felpofoztam a 10 éves húgomat tiszta erőből. Anya lekapcsolta húgom gépét miközben játszott, majd húgom többször megütötte anyát, megrúgta és mellbevágta. Majd leöntötte egy pohár vízzel és fejbevágta az üvegpohárral. Anya sírt a földön. Sírt és üvöltötte a nevem, hogy segítsek neki (igen, egy 10 éves lány terrorban tartotta anyát pár percig). Majd odaálltam elé és úgy felpofoztam, hogy a fal adta neki a másikat, sajnos összeesett egy pillanatra, majd legalább 10 percig bőgött a földön. Nem vagyok agresszív, soha senkit sem bántottam, de most nagyon felidegesítettek, főleg, hogy így is tiszta ideg vagyok, holnap 3 zh-t is írok, amire még nem tanultam, hanem az éjszaka kell majd. Majd végül anya sírva felmosott, és még most is húgom üvöltözik anyával, de szerencsére már csak egymás szobájából (de még mindig neki áll feljebb). Tiszta ideg és szégyen vagyok, már bocsánatot kértem de csak nekemrohan megütni meg fel akar tiszta idegből öklelni (nyilván kivédem az ütéseit). Mint valami idegbeteg tényleg. Most már megvárom míg lenyugszanak éjszakára, de holnap szeretnék tőle bocsánatot kérni. Anya is nagyon mérges rám mert felpofoztam húgomat, amiatt is nagyon szomorú, hogy "ilyen agresszív állatt lettem" (soha a légynek nem ártottam eddig). Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

2019. dec. 2. 21:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/240 anonim ***** válasza:
94%
Egy olyan ember kellene, aki a lányból kiűzi a sátánt.
2019. dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/240 anonim ***** válasza:
21%
https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_.. na itt buktál le. érdekes tt már nő vagy?
2019. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/240 anonim ***** válasza:
28%
+ érdekes hogy mindig 3 kulcsszó van a kérdéseknél. véletlen lenne?
2019. dec. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/240 anonim ***** válasza:
88%

Én elhiszem neked hogy igaz amit írsz, mert én is hasonló családban nőttem fel, és ismerek ennél súlyosabb de hasonló helyzetben lévő családokat is.

Azt javaslom hogy mindenekelőtt menj el a családsegítőhöz, elmondod részletesen a problémádat és segíteni fognak hogy merre, hol indulj el. Gyermekvédelmi, mentálhigiénés témákban is tudnak segíteni, a családsegítőnel van ingyenes pszichológus, oda is el lehetne vinni a kislányt, és bár tudom ez reménytelen, az egész családot.

Tegyél meg mindent, tudom nehéz, de van kiút hidd el.

2019. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/240 anonim ***** válasza:
94%

#36


Azt a kérdést állítólag az anyja tette fel. Ezzel magyarázta a kérdező.

2019. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/240 A kérdező kommentje:

kb több mint fél óra volt, amíg pendingelt a poszt, majd utána lett csak elfogadva, és csak 10 percet élt, mert amikor megtalálták, töröltem.


Azt a kérdést anyám írta ki, de mivel sokan ugye támadták, mondta is neke, hogy többet nem kér segítséget az internetről.


Meglesem, hogy hol van akkor itt a környéken családsegítő, telefonáltam apával, majd ő is felautózik, és együtt elmegyünk itt is. Ha a régi városban nem segített, akkor majd itt talán.

2019. dec. 2. 23:35
 37/240 anonim ***** válasza:
84%
Tiszta Michael Nyers lesz a végén ez a lány,ha nem lesz kezelve! Vigyétek gyorsan orvoshoz,addig amíg nem lesz tragédia.
2019. dec. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/240 anonim ***** válasza:
91%
*Michael Myers lesz belőle..
2019. dec. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/240 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell bocsánatot kérned. Én teljesen hihetőnek látom az írásod, és a másik kérdést is. A húgodnak pszichiátriai problémái vannak, amit kezelni kell! Gyógyszeres, és terápiás kezeléssel. Családsegítő, pszichológus, pszichiáter, NANE.. Kérjetek segítséget!
2019. dec. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/240 anonim ***** válasza:
88%

Pszichológus elsősorban anyudnak kell.

Nyilván a hugodnak is.


Azért atkéne gondolni a dolgokat, ha egy emberre irányul ez a duhkitores,

Ha anyud ennyire elzárkózik a szakember segitsegetol,plussz hagyja, hogy a hugod ezt csinálja vele, akkor tart valamitől.


Van valami a háttérbe amiről te nem tudsz, a hugod és anyud közt.


Az meg hogy komolyabb kárt nem okozott a hugod anyudban, csak a szerencsén múlt.


Kérdezd meg tőle mi a baja anyuddal.


Aztán m g a videofelvételeket vidd be az iskola pszichológusnak.

2019. dec. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!