Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, ha a férjem...

Mit csináljak, ha a férjem felnőtt gyerekei féltékenyek a 2 éves kislányomra?

Figyelt kérdés
A ferjemnek van 2 felnott gyereke elozo hazassagabol. Van egy kozos ket eves kislanyunk. Nagyon jo a hazassagunk, tokeletes minden. Egy bibi van, hogy a ket nagy gyereke kb undorral nez a kislanyomra. Az apjuk elott ugy tesznek mintha szeretnek, de kozben latom rajtuk hogy nem. Ezt egy anya erzi. A kislanyom ragaszkodna hozzajuk, de nem tudom akarom e, mert ok nem tul jo emberek szerintem. Nem sokszor jonnek hozzank, de pl ha nyaralunk oket is hozza a ferjem. Kicsit mergezonek erzem a legkort. Ha uj jatekot kap a lanyom, akkor pofakat vagnak hogy mar megint kapott valamit ...... a ferjem teljesen elfogult veluk kapcsolatban, azt mondja hogy szeretik a lanyunkat. Tegyuk fel felteszek nagy ritkan a lanyomrol egy kepet a kozossegi oldalra ott sem likoljak.... ez is egy jel szamomra, tudom pitinek tunik de akkor is erzem. Mit tegyek ebben a helyzetben?
2020. jan. 10. 13:22
 11/99 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom még fiatalok, messze a gyerekvállalástól. Èn se ájultam el régen, ha a közelemben született egy baba, nem is nagyon érdekeltek. Aranyosak voltak messziről. Azótav2 gyerekes anya vagyok és imádom a fiaim, de senkire nem erőltetném, hogy most pedig szeretned kell, mert rokon. Nem abban az életszakaszban vannak, ezt neked el kell fogadnod.
2020. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 anonim ***** válasza:
94%

"Ezt egy anya érzi." Na ez a gáz...


Aztán mi vagy te? Valami médium vagy látó? Az a legszörnyübb hogy ténynek veszed. Itt egy valaki féltékeny és az TE vagy!

2020. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/99 anonim ***** válasza:
97%

"De mikor azt latom, hogy a 25 eves lanya szineszkedve az apja elott szeretgeti a lanyomat olyankor a falnak megyek mert latom nem oszinte, es azt erzem a gyerekemet veri at."


Tehát az is baj, ha szeretgeti a lányodat.

Szerencsétlen gyerekek, ha megfeszülnek, se bírnak a kedvedre tenni.


Igazi mérgező feleség vagy!

Éket akarsz verni a férjed és a felnőtt gyerekei közé! És ezzel a hozzáállással pont te fogod azt kiváltani, hogy a felnőtt gyerekei meggyűlöljék a féltestvérüket, és nem törődjenek vele! Ha nem ezt akarod, akkor sürgősen változtass a hozzáállásodon!

2020. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi! Sosem leszel fontosabb a gyerekeinél.
2020. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy, kérdező? Gondolom, húszas éveidben és még nem nőttél fel. Csak magadnak akarod a férjedet, ki akarod túrni a mostohalányokat. Hát, közhelyesen szólva az a rossz hírem, hogy te egy kétgyerekes apához mentél hozzá, hozta őket is magával a csomagban. Nem kötelező őket szeretni, de ezért legalább ne őket hibáztasd, és örülj, hogy a gyerekednek van két nagytestvére, vagyis plusz két ember, aki a jövőben is szeretni fogja őt. Ettől a te lányod csak gazdagodik. Vagyis ha igazán szereted, és nem csak magadat, akkor belátod, hogy ez a rokoni kapcsolat neki csak jó. A lájkolásnak meg semmi jelentősége, álcából, ahogy te értelmezed a viselkedésüket, akár lájkolhatnák is, de nem teszik, akkor talán a vele való viselkedésük se álca. A pszichológust erősen ajánlom a saját érdekedben, mert most szenvedsz.
2020. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
93%
De cuki! Azt hitted kérdező, ha szülsz egy gyereket, akkor a régi gyerekek le lesznek ejtve, és csak te, meg a közös fog létezni? Még szerencse, hogy normális apáról beszélünk, akinek minden gyerek fontos.
2020. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 anonim ***** válasza:
94%

Tipikus esete annak, amikor az elvált, gyerekes apuka új nője nem fér össze az apuka már meglévő gyerekeivel, és inkább koccolnia kéne, de nem, szül neki egy gyereket.


És még te hívtad gyereknek a 21 éves válaszadót.

2020. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 anonim válasza:
17%
Ez nagyon idegesítő lehet, hogy érzed, hogy valami nincs rendben, de semmi konkrétra nem tudod rátenni az ujjad és ezért mindenki azzal jön, hogy kb. te vagy a hülye. Én a volt párommal voltam így, apró jelekből gyanítottam, hogy viszonya van, de nem volt "bizonyítékom" és mindenki szerint én voltam a féltékeny hárpia, egészen addig, amíg ki nem derült, hogy igazam volt, a másik nővel előbb kezdődött a kapcsolata, mint velem, tehát akaratomon kívül lettem szerető. Persze lehet, hogy nálad más a helyzet és tényleg a bizonytalanságodból adódnak ezek a téves gondolataid, nem tudom... A gyerekek anyjával milyen a kapcsolatod? Szerinted elképzelgető, hogy ő hergeli ellened a gyerekeket? Hogy azért viselkednek így a lányoddal, mert nem támogatják, hogy együtt vagy az apjukkal és így azt sem támogatják, aki a kapcsolatotokból született?
2020. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
91%
Kedves kérdező! Változtass a hozzáállásodon. Egyidős vagy a párod lányával! A 21 éves kislánynak több esze van mint neked 28 évesen. Te még a 10 éves hisztis korszakodban élsz.
2020. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 A kérdező kommentje:

Jaj ha akad egy valaszado aki mondjuk megért akkor egy masodperc alstt lepontozzatok. Tudjatok ez egy nehez tema, mert automatikusan mindenki azt gondolja, hogy jaj szegeny gyerekekeket kiakarja a mostohaanya turni. Egybol mindenki làzad, de ha lenne a helyemben egy anyuka, akkor talan megertene. Szo sincs errol, 10 evet az eletukbol velem toltottek heti 3 nap. Talan megismertem oket . Igy tudom, mikor oszintek es mikor nem. Nem 20 eves vagyok hanem 43.

Es nem akarom oket elvalasztani a ferjemtol. Sosem akartam.

De nem birom azt nezni, ha valaki feltekeny a lanyomra es megjatsza magat, mert ugy erzem egy 2 eves kislanyt konnyu megvezetni es ezt nem fogom hagyni. Pont .

2020. jan. 10. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!