Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, ha a férjem...

Mit csináljak, ha a férjem felnőtt gyerekei féltékenyek a 2 éves kislányomra?

Figyelt kérdés
A ferjemnek van 2 felnott gyereke elozo hazassagabol. Van egy kozos ket eves kislanyunk. Nagyon jo a hazassagunk, tokeletes minden. Egy bibi van, hogy a ket nagy gyereke kb undorral nez a kislanyomra. Az apjuk elott ugy tesznek mintha szeretnek, de kozben latom rajtuk hogy nem. Ezt egy anya erzi. A kislanyom ragaszkodna hozzajuk, de nem tudom akarom e, mert ok nem tul jo emberek szerintem. Nem sokszor jonnek hozzank, de pl ha nyaralunk oket is hozza a ferjem. Kicsit mergezonek erzem a legkort. Ha uj jatekot kap a lanyom, akkor pofakat vagnak hogy mar megint kapott valamit ...... a ferjem teljesen elfogult veluk kapcsolatban, azt mondja hogy szeretik a lanyunkat. Tegyuk fel felteszek nagy ritkan a lanyomrol egy kepet a kozossegi oldalra ott sem likoljak.... ez is egy jel szamomra, tudom pitinek tunik de akkor is erzem. Mit tegyek ebben a helyzetben?
2020. jan. 10. 13:22
 41/99 anonim ***** válasza:
90%

#40

Pont ezért kértük tőle hogy fejtse ki hogy ez miben nyilvánul meg. "Érzem...." Remélem érted hogy mi a probléma ezzel.

2020. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 anonim ***** válasza:
84%

Huha, nincs like, most mi lesz?

Elmondom mi a baj: A két fiú nem bírja a lányodat, legalábbis nem rajonganak érte, mert az ő apjuk előrébb helyezi őt, mint a két fiát bármikor, és többet is van vele, mint velük. Másrészt van köztük egy nagy korkülönbsèg is. Harmadrèszt meg őszintén ki rajongana azért, hogy a szülei elválnak, az apja meg csinál egy másik gyereket egy másik nőnek aki nem az ő anyja? Igen, ők is érintettek, hisz lett egy fèltestvèrük. Ezen kívül ha az apjuk ennek ellenére szereti őket, viszi őket a családi nyaralásra, támogatja őket nagyon helyes, mert apakènt viselkedik, és erre nem minden férfi képes, tapasztalatból mondom. Ne várd azt, hogy majd a közös gyereketek miatt le fogja szarni a férjed a két gyerekét, mert ez a normális, hogy törődik velük! Ebbe bele kellett volna gondolnod mielőtt összehàzasodtàl vele! Te törődj a közös gyereketekkel a két naggyal meg ne foglalkozz, nem kell játszanod a mostohàt sem. Valószínűleg téged sem kedvelnek, és ennek is csupán az az oka, hogy egyik ember sem rajong azért, hogy az apja újranősül.

Nekem is van két fèltestvèrem, és velük soha egy percig sem foglalkozott apám, de velem sem, mert lelépett mielőtt megszülettem már akkor, a testvéreim 3 éve tudják, hogy élek. De mivel azt is tudják, hogy én sem tartom azzal a fèreggel a kapcsolatot így ritkán beszélek a nagyobbikkal, mert a kisebbik még így sem tudta elfogadni azt, hogy van egy félhuga. De nem is hibáztatom. Neked sem kéne ilyenen felháborodni.

2020. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/99 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen jót már rég nevettem! XD


“Anyai megérzés” “Nincs lájk” aztakvamindenit!! Apokalipszis készül!

Amúúgy... a 2 gyerek nemét DIREKT nem írtad ki? Meeeert... lehet, hogy lányok, és inkább te vagy féltékeny rájuk...?

2020. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/99 anonim ***** válasza:
77%

Ez a korkülönbség még édes testvèrek között is sok, és ez tapasztalat.

Soha nem fogják egymást szeretni, ezt garantálom.

2020. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy féltékeny a két nagyobb gyerekre.
2020. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 anonim ***** válasza:
65%

Egyszerűen csak arról van szó, hogy neked és a két felnőtt gyereknek az érdekei feloldhatatlanul ütköznek.


Nekik az lenne az érdekük, hogy apjuk vagyonából önállósodásukat segítse nagyobb összeggel, majd havonta is jövedelméből majd gyerekeiknek babakötvényt fizessen.


Neked meg az, hogy ti éljétek fel minél nagyobb mértékben férjed vagyonát, jövedelmét.

2020. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 anonim ***** válasza:
40%
hahahaha, nagyon röhögök :D :D :D
2020. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/99 anonim ***** válasza:
28%
Nem szimpatikus a kérdező, de azért élmény látni az ilyen össznépi hőbörgést. Ilyenkor kéz a kézben köpködtök valakire. Ez összehozza itt az embereket.
2020. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/99 anonim ***** válasza:
64%

Nekem tenyleg csak egy problémám van ezzel a gyakoris népséggel, bár jó magam is közéjük tartozom, hogy rögtön ítélnék. Mindegyikőtök ugy tesz itt mintha pontosan tudna mindent a helyzettel kapcsolatban. Talan ebbol a kérdésből csak annyi jon le nektek hogy hisztis a kérdező, meg nincs egyértelmű bizonyíték, mivel végülis még egyszer sem próbáltak meg megütni a gyereket, vagy vízbe folytatni, esetleg gúnyolódni rajta, szóval amugy tuti minden oke, más baj nem lehet.

Es mi van ha a kérdező tényleg latja a kis szajhuzasokbol, egymásra nézésekből, hogy a ket nagy "gyerek" tényleg nem birja a babát? Ti ott vagytok ilyenkor? Látjátok? Nem. En sem, de legalabb nwm rögtön ennek a nőnek esek hogy hárpia, meg bárcsak elvalna tőle a férje. Normalisak vagytok? Hisz 10 eve egy part alkotnak, minden héten 3 nap náluk vannak a nagyok. Nem ismeretlenek egymas előtt.

Ettol függetlenül kedves kérdező, ha nagyok mar, de meg ha csak kis tinik is, előfordulhat hogy simán nem bírják a babát. Nem azért mert a te gyereked, hanem mert egy baba. Ne ítéld el őket, neked is vannak hibaid biztos vagyok benne. Felesleges kiborulasokkal ne állíts eket magatok közé a családban. A gyerekedben nem lesz emiatt törés, ellenben ha folyamat frusztrálod majd a testvéreivel szemben. Lehet csak az apjuk miatt kedvesek vele, az is lehet hogy azért nem csípik mert a tied, vagy csak mint írtam, azért mert egy baba. Az ok igazából mindegy, a lényeg hogy probalkoznak. Egy idő utan vagy lekopnak majd a gyerekrol, vagy jó lesz a viszonyuk. Ne képzelj semmit sehova, majd az ido megoldja.

2020. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 anonim ***** válasza:
100%

És miért baj az, ha nem szeretik a gyereket? Nem az övék, hanem a tied, neked kell szeretni meg az apjának!


Vagy most szültél egy gyereket és elvárnád az egész világtól, hogy minden egyes ember a szeme fényének tekintse? :D Majd rájössz, hogy nem így működik a dolog. Mindig lesznek emberek, akik utálni fogják a gyerekedet, ugyanúgy, ahogy vannak emberek, akik utálnak téged, és kész. Okuk sem kell rá, hogy ne szeressenek, ez már csak ilyen. Tedd magad túl rajta, mert változni ez úgysem fog!

2020. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!