Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, ha a férjem...

Mit csináljak, ha a férjem felnőtt gyerekei féltékenyek a 2 éves kislányomra?

Figyelt kérdés
A ferjemnek van 2 felnott gyereke elozo hazassagabol. Van egy kozos ket eves kislanyunk. Nagyon jo a hazassagunk, tokeletes minden. Egy bibi van, hogy a ket nagy gyereke kb undorral nez a kislanyomra. Az apjuk elott ugy tesznek mintha szeretnek, de kozben latom rajtuk hogy nem. Ezt egy anya erzi. A kislanyom ragaszkodna hozzajuk, de nem tudom akarom e, mert ok nem tul jo emberek szerintem. Nem sokszor jonnek hozzank, de pl ha nyaralunk oket is hozza a ferjem. Kicsit mergezonek erzem a legkort. Ha uj jatekot kap a lanyom, akkor pofakat vagnak hogy mar megint kapott valamit ...... a ferjem teljesen elfogult veluk kapcsolatban, azt mondja hogy szeretik a lanyunkat. Tegyuk fel felteszek nagy ritkan a lanyomrol egy kepet a kozossegi oldalra ott sem likoljak.... ez is egy jel szamomra, tudom pitinek tunik de akkor is erzem. Mit tegyek ebben a helyzetben?
2020. jan. 10. 13:22
 61/99 anonim ***** válasza:
98%

Vagy csak alapból nem szeretik a gyerekeket. Ebben a korban mostanság ez igen gyakori.


Mondjuk kissé hisztisnek tűnsz, de mindegy. Ez pont olyan kérdés, ahol a másik oldalt is meg kellene hallgatni.

2020. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/99 anonim ***** válasza:
87%
Minek írtok még neki? Bepöccent, már nem fogja elolvasni a válaszokat, nyalogatja a sebeit szegényke, hogy őt senki nem érti meg. :D
2020. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:
84%

43:

"Amúúgy... a 2 gyerek nemét DIREKT nem írtad ki? Meeeert... lehet, hogy lányok, és inkább te vagy féltékeny rájuk...?"


Ráhibáztál!


A 8. kommentben leírja, hogy az egyik gyerek lány (azaz felnőtt nő):

"a 25 eves lanya szineszkedve az apja elott szeretgeti a lanyomat"



49:

"Nekem tenyleg csak egy problémám van ezzel a gyakoris népséggel, ....... hogy rögtön ítélnék."

"..... mi van ha a kérdező tényleg latja a kis szajhuzasokbol, egymásra nézésekből, hogy a ket nagy "gyerek" tényleg nem birja a babát?"


Tapasztalatom szerint, ti nők, nagyon bele tudtok képzelni minden rosszat egy-egy félmondatba, gesztusba, pillantásba. A tény mégiscsak az, hogy szeretgetik a kislányt. Ha utálnák, miért szeretgetnék? Az apjuk akkor is gyerekeiként szeretné őket, ha unottan félreraknák, mint egy koloncot. De nem, az a 25 éves lány szeretgeti!

Továbbá a kérdező SEMMI konkrétumot nem írt le eddig, holott hosszú bevezetőt írt, és azóta is több alkalommal hozzászólt. Aki azt írja, hogy X utálja a gyerekét, de képtelen konkrétumokkal alátámasztani ezt, annak én nem hiszek. Épp eleget láttam már az életben ahhoz, hogy tudjam: ha valaki rosszat mond a másikról, akkor lehet, hogy az illető tényleg rossz - de ugyanúgy lehet, hogy az a rossz, aki róla ezt állítja. Épp ezért, konkrétumok nélkül ez semmi egyéb a szememben, mint utálatos vádaskodás.

2020. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 anonim ***** válasza:
89%
És akkor mi van ha tényleg nem szeretik? Én se szeretem a gyerekeket, én ha akarnék se tudnék hozzá jó pofat vágni. Ők legalább próbálkoznak. Persze hogy az apja előtt szeretgeti mert szereti az apját és nem akarja megbántani. Ne hidd hogy minden körülötted forog.
2020. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 anonim ***** válasza:
93%

Nekem még az jutott eszembe kérdező, hogy te hogyan viselkedsz, amikor a gyerekeddel játszanak?

Nem lehet, hogy te sokszor rájuk szólsz, túlfélted, vagy te húzod a szádat, amikor szeretgetik?

Viszont, amikor ott van az apjuk, akkor tudják, hogy te sem mersz szólni.

2020. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 anonim ***** válasza:
87%

"Mit csináljak, ha a férjem felnőtt gyerekei féltékenyek a 2 éves kislányomra?"


Hagyd őket BÉKÉN! Nem kötelező szeretniük a gyerekedet, akkor sem ha fél testvérek. És fejezd be a fantáziálást meg a sz*rkavarást, mert a végén majd a hazassagod fog rámenni. Ezt csináld. Gondolkozz el, menj el egy pszichológushoz, beszéld ki magad neki, hidd el jól fog esni, es ő is meg fogja mondani hogy mennyire rosszul gondolod a dolgokat. Mert abba a 21 éves "lányba" több ész szorult mint beléd 43 évesen. Szállj kicsit magadba, ezt anyaként biztos nem nehéz elfogadni, hiszen első gyereked, de NEM a te gyereked a világ középpontja. Mondom ezt szintén anyaként :)

2020. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 anonim ***** válasza:
29%

Kedves Kérdező!


A mostohagyerekeid édesanyja él még? Vagy ha már esetleg nem, akkor élt még, amikor összeházasodtatok a férjeddel? Ettől függ a válaszom, hogy mit tegyél.

2020. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:
12%

Èn megèrtem a kèrdezőt. Hasonló korban vagyok csak ennél durvább helyzetben.


Mit tegyél?

1. ha jönnek a nagy felnőtt gyerekek, akkor próbálj minden olyan programot beszervezni, ami azzal jár, hogy házon kívúl vagy(tok) a kisgyerekeddel. Lehet ez ringato, jatszohaz, jatszoterezes, nagyszulok meglatogatasa, anyukas baratnok meglatogatasa stb. ha ez nem megy hivj te vendegsegbe legalabb egy ugrojon be egy teara,ami aztan 2-3 orara is elnyulhat olyan baratnod, aki szeret es tud is babazni vagy kar neki is gan kisgyereke. Igy a figyelmed el lesz terelve es jol is fogod erezni magad.

2. Azt nem.ertem, hogy 20-on evesekkel egyutt mentek nyaralni? Jesszusz en utoljara 19 evesen mentem el anyamekkal. Aztan meg 30 folott, de akkor se jottek az egyeb felnott tesoim...tehat no para par ev es lekopnak. Ha ezt gyorsitani szeretned, akkor nyarlaskor gyozd meg a parod, hogy a nagy gyerekei vigyazzank a tiedre amig romantikaztok egy etteremben. Kovetkezo nyaralasra nem fognak menni:-).


Azt teljesen aterzem milyen rosszilyen elozmenyekkel, megerzesekkel latni, hogy a te edesgyermeked a gyermeki artatlansaggal kozeledik a nagyok.fele. o meg nem.erzi, azt amit te latsz. Kesobb, ha neked igazad lesz(van), akkor ugyis jon 2 ev mulva az az idoszak, hogy nyuzni kezdi oket es ok meg raszolnak, ignoraljak vagy szemetkednek vele (mi ezen is atmentunk az en es az o gyerekeivel ehh), de akkor meg szepen szolhatsz, hogy ne csinaljak es a kicsinek elmagyarazod, hogy nezze el a nagyoknak, de feltekenyek es lam milyen rossz a feltekenykedes.


Mi csaladunkban az egyik nagy felnott teso kijelentette, nem erti miert kellett az apjanak ujabb gyerek, igy o majd kevesebbet kap az oroksegbol. A vicc az egeszben, hogy ferjemnek nincs semmilyen vagyona csk mu kabere, amibol se az o gyerekkorukban, se mar a mi kozos eletunkben nem tudott felretenni. Es igy is havi szinten segiti a nagy gyerekeit, ami amig en nem.voltam, addig nem tudta egy fizetesbol megtenni. Ugyhogy kerdezonem fejtettki mindent, de hiaba tette volna itt ugyis csak szettepik a mostohagyulolo ujgeneracios nyikhajok:-).

2020. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 anonim ***** válasza:
91%

Miért, te mit éreznél a helyükben?

Mit éreznél, ha apukádnak egy másik nőtől lenne gyereke (aki nem az apukád), és úgy éreznéd, hogy az új gyereket jobban szereti?


Persze, azt gondolom, hogy azért váltak el, mert már amúgy sem működött köztük a dolog. Azt is értem, hogy anyaként védenéd a lányod, még akkor is, ha nincs mitől.


Viszont a felnőtt lányok helyében ez egy borzalmas dolog. Hiába felnőttek, attól még az apjukról van szó, akihez ragaszodnak.


Attól, hogy nem lájkolják mindenütt, még szerethetik a tesót. Lehet, hogy ha a most 2 éves kislány abban a korban lesz, hogy maga tölt fel képeket, a közösségi oldalakon is lájkolnak, kommentelnek neki majd. Viszont amíg te raksz fel róla képeket... Nos, neked nem fognak nyalizni.

2020. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 anonim ***** válasza:
88%

Te az a típusú ember vagy aki kipottyantott magából egy gyereket és azt gondolja az egész világ álljon meg, nyalja körbe a kis bubuka fenekét ,és tömjénezzen téged természetesen,hogy egy ilyen csodának adtál életet ..

A leírás alapján semmi bajuk a férjed gyerekeinek a lányoddal,csak te szorulsz kezelésre ,ennyi..

2020. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!