Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meghívnátok az esküvőtökre...

Meghívnátok az esküvőtökre olyan nővéreket akik lebeszélik a menyasszonyt a gyerekszülésről?

Figyelt kérdés

A lány szülei támogatják a gyerekvállalást, és a párom is szeretne pár év múlva tőlem gyermeket, legalábbis most ezt mondja, csak ragaszkodna az esküvőhöz előtte és az orvosi dolgokkal kapcsolatos félelmeivel megbírkózna, egészségileg rákészülne.


A két nővére mivel nem tanult és kb az életben nem tartanak önmaguktól sehol, ők meg huhognak, hogy "hugi okos legyél, ne jár úgy mint mi".


Már a tököm tele van mindkettővel. Magukkal kellene foglalkozniuk, de csak a szájuk sír, közbe el vannak tartva az élettársaik által, mert még arra sem voltak elég jók, hogy feleséggé legyenek.


Számunkra az anyagiak, és a megélhetés biztosítva van javarészt általam, mert több mint 6 szakmám van, és saját lakásom, nekem nem büdös a munka és a menyasszonyom sem olyan lusta mint a két nővére akik szégyenszemre közel a negyvenhez egy érettségin kívül semmit sem tudnak felmutatni, az egyiknek még gyereke sincs, csak a hobbiállataival foglalkozik a másik meg albérletben van a gyerekeivel, de szeretőt tart az alkoholista élettársa mellett, hogy legyen pénze plusz még a kapcsolatom elején előttem is elkezdte egy kissé "dobálni" magát!



Én nem akarom a menyasszonyomat megbántani, mert mégiscsak a testvérei, de azért trágya egy érzés így ezekmiatt megnősülni, csak az özvegy anyámra is gondolni szeretnék aki tőlünk külön él a saját házában, hogy legalább megérje a fia esküvőjét, hamár az unokája ballagását nem is fogja...


Ti mit tennétek?



2020. dec. 31. 13:06
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/115 A kérdező kommentje:

A másik két nővére se véletlenül nem lett feleség



Te se véletlenül nem leszel fárj :D



Ilyen áron max egy idióta lenne az! Inkább köszi a lehetőséget :)

2021. jan. 4. 12:50
 92/115 A kérdező kommentje:

"Hagyd is ott, hadd szabaduljon meg tőled szerencsétlen csaj.


Így lesz esélye találni egy normális pasit."


Nálam nagyobb szerencsétlenség sose érje ezentúl, a továbbiaknak meg sok sikert hozzá!

2021. jan. 4. 12:52
 93/115 anonim ***** válasza:
75%
Akkor én is szerencsétlen vagyok mert nem vagyok feleség, a 30 éves korára kétszeresen elvált nővérem meg nem az?
2021. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/115 anonim ***** válasza:
90%
Jaj, nekem is volt olyan főnököm, akinek volt pofája ilyeneket mondani, hogy nála jobb főnököm nemigen lesz. Aztán az se vette észre, hogy utalja mindneki, mint azt a bizonyost, mert egy lekezelő bunkó, aki azt hiszi, hogy ő találta fel a kereket. Na. Te se fogod fel, hogy mi a baj veled, nem is fogod.
2021. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/115 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem tök jó ha a kérdező belátta, hogy nincs keresnivalójuk egymás mellett. Sokkal jobb mint ha ilyen gyenge lábakon álló kapcsolatra gyerekeket vállalnak.

Érni kell még és akkor jöhet a gyerek egy normális kapcsolatba.

2021. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/115 A kérdező kommentje:

"Jaj, nekem is volt olyan főnököm, akinek volt pofája ilyeneket mondani, hogy nála jobb főnököm nemigen lesz. Aztán az se vette észre, hogy utalja mindneki, mint azt a bizonyost, mert egy lekezelő bunkó, aki azt hiszi, hogy ő találta fel a kereket. Na. Te se fogod fel, hogy mi a baj veled, nem is fogod."


Állj már meg öreg. Te a főnököd házába laktál évekig ingyen?

Fizette a tanulmányaidat a jogsidat és az ő kenyerét etted, miközben egy forint leadót nem kért tőled semmire?

Külföldre vitt téged nyaralni több hétre miközben mindenki a balatonon rohadt a Kovid miatt?


Na majd akkor dumáljál, ha ezt mind megtetted valakiért, az meg még arra sem volt képes, hogy egy munkahelyre bejárjon dolgozni, vagy normálisan beszéljen veled, ha valamiben esetleg mégsem értetek egyet.


Sőt még követelőzik, hogy jeggyűrűt akar, meg lakodalmat, és napi 5x szexet, meg cigizni, és ne legyen már az se probléma ha néha leissza magát, meg a fű is olyan menőőőő! A plusz 30 kilóról meg kussolsz, különben nincs szex!


Na kell valakinek egy ilyen feleség? Lehet előrelépni jelentkezni!

2021. jan. 4. 13:56
 97/115 anonim ***** válasza:
94%

Lol. Az elején előadtad hogy ti vagytok az álompár, te ítélkezel a nővérei felett, miközben potyognak a csontvázak a szekrényből 😂

Prolik.

2021. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/115 A kérdező kommentje:

"Lol. Az elején előadtad hogy ti vagytok az álompár, te ítélkezel a nővérei felett, miközben potyognak a csontvázak a szekrényből 😂


Prolik."


Na és veled mi van semmi? Indulj sétáltasd meg magad, zacskót vigyél!

2021. jan. 4. 14:39
 99/115 anonim ***** válasza:
92%
Hű, most aztán jól megmondtad! Bohóc 😂
2021. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/115 A kérdező kommentje:

100/100 anonim ***** válasza:

Hű, most aztán jól megmondtad! Bohóc 😂


Szívesen, tudok még ilyeneket szóljál ha kell!

2021. jan. 4. 14:48
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!