Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meghívnátok az esküvőtökre...

Meghívnátok az esküvőtökre olyan nővéreket akik lebeszélik a menyasszonyt a gyerekszülésről?

Figyelt kérdés

A lány szülei támogatják a gyerekvállalást, és a párom is szeretne pár év múlva tőlem gyermeket, legalábbis most ezt mondja, csak ragaszkodna az esküvőhöz előtte és az orvosi dolgokkal kapcsolatos félelmeivel megbírkózna, egészségileg rákészülne.


A két nővére mivel nem tanult és kb az életben nem tartanak önmaguktól sehol, ők meg huhognak, hogy "hugi okos legyél, ne jár úgy mint mi".


Már a tököm tele van mindkettővel. Magukkal kellene foglalkozniuk, de csak a szájuk sír, közbe el vannak tartva az élettársaik által, mert még arra sem voltak elég jók, hogy feleséggé legyenek.


Számunkra az anyagiak, és a megélhetés biztosítva van javarészt általam, mert több mint 6 szakmám van, és saját lakásom, nekem nem büdös a munka és a menyasszonyom sem olyan lusta mint a két nővére akik szégyenszemre közel a negyvenhez egy érettségin kívül semmit sem tudnak felmutatni, az egyiknek még gyereke sincs, csak a hobbiállataival foglalkozik a másik meg albérletben van a gyerekeivel, de szeretőt tart az alkoholista élettársa mellett, hogy legyen pénze plusz még a kapcsolatom elején előttem is elkezdte egy kissé "dobálni" magát!



Én nem akarom a menyasszonyomat megbántani, mert mégiscsak a testvérei, de azért trágya egy érzés így ezekmiatt megnősülni, csak az özvegy anyámra is gondolni szeretnék aki tőlünk külön él a saját házában, hogy legalább megérje a fia esküvőjét, hamár az unokája ballagását nem is fogja...


Ti mit tennétek?



2020. dec. 31. 13:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/115 anonim ***** válasza:
92%

Azért a következőkkel szerintem nem vagyok egyedül:

-a családomból az vesz részt az esküvőmőn akit én meghívok, a párom meg intézkedjen a saját családjában ami a vendéglistát illeti

-az esküvőn a vőlegény dolga, hogy a menyasszonya a boldog legyen, a mennyaszonye pedig, hogy a férj, aki itt éli ki a kicsinyes bosszújait az nem érett a házasságra

-ha az esküvőről függetlenül valakinek nem tetszik a testvérem akkor nem kötelező vele találkoznia, de kikérem magamnak, nem csak a hashajtós dolgot, de egy rossz szót sem tűrők el róla a jelenlétemben, ha valami nem tetszik 1x meghallgatom kulturált hangnemben és majd én eldöntöm mit akarok vele kezdeni

-aki tű és vér iszonyos egyszerre annak egy véradás vagy vérvétel is rémálom, egy szülés elképzelhetetlen, mindent elöntő anyai ösztön kell, hogy ezt le tudja küzdeni, van ilyen, de ahoz nagyon kell akarni azt a gyereket a nőnek, ha nem akar miattad nem fog szülni ilyen fóbiákkal

2020. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/115 A kérdező kommentje:

41/ "A válaszokat nem olvastam, csak a kérdést."


De te minek írsz? Kényszerítenek a hangok a fejedben?


Népművelőn végeztél vagy mi?


Senkit nem érdekelsz főleg engem nem, hagyd el a posztomat!

2020. dec. 31. 15:43
 43/115 A kérdező kommentje:
A többire is vonatkozik aki még olvasni se képes, meg kényszeresen válaszol.
2020. dec. 31. 15:43
 44/115 A kérdező kommentje:

42/


Világos.


Hát van még egy kis ideje a dologra, de nem 12 + év....

2020. dec. 31. 15:49
 45/115 anonim ***** válasza:
85%

Egy önállótlan bábot választasz feleségnek, aki minden áron el akarja vetetni magát, utána meg lesz ami lesz.

Te szeretsz irányítani, beszólogatni ez látszik, ehhez jól jön egy akarat mentes nő. De a lány meg mindenáron férjhez akar menni, hímez-hámoz, meg se tudjátok rendesen beszélni, hogy mit vártok ettől az egésztől.

Mindent egybevéve szerintem mind a ketten rosszul választottatok párt. Most kellene okosnak lenni és nem beleugrani egy házasságba ilyen éretlenül, átgondolatlanul, lesz ami lesz alapon. Ha azt se tudjátok rendesen megbeszélni, hogy legyen-e gyerek, akkor az nem lesz jó, hidd el.

Azért hogy anyukád ott legyen az esküvőn, még nem kell elvenni egy feleségnek alkalmatlan valakit.

2020. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/115 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem kérdezd meg,mikorra tervezi a babát.Ha tényleg csak az orvosi dolgok miatt fél, akkor nagyon is tud erre értelmében válaszolni.Írtam neked, hogy nekem kettő van.

Én tudtam, hogy mindenképp fiatalon,30 alatt szeretnék.

Ha nem jött volna össze, akkor max 35.

Aki tervezi a babát annak azért van elképzelése.

2020. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/115 A kérdező kommentje:

48/


Már kérdezgettem és az volt a válasza, hogy az esküvő után egy két évvel, de 25 évesen már jó lenne.

2020. dec. 31. 15:57
 48/115 anonim ***** válasza:
91%

Minek írok? Mert megtehetem 😄

Másold be nekem a szabályzatnak azon részét, ami arról szól, hogy a válaszoló köteles elolvasni a többi válaszoló véleményét is a kérdés megválaszolásához.

Tudom hogy neked ez új, de vannak olyan nők is akiknek nincs szüksége mások véleményére ahhoz, hogy meg tudja fogalmazni a sajátját, és én ilyen vagyok 🤷‍♀️

Jobban szereted ha felteszel egy kérdést és úgy válaszolnak az emberek hogy befolyásolja őket az előző válaszolók véleménye?

Nem jobb ha csak a te mondandódat olvassák el és tisztán saját véleményt megfogalmazva írnak?

Te is egy tökéletes bizonyíték van rá hogy akármennyit tanulhat az ember, észt nem adnak az iskolában, csak papírt 🙂 Sajnos azzal a kevéske alapintelligenciáddal amid van, nem sokra mész.

2020. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/115 anonim ***** válasza:
85%
azon röhögök, volt, aki szóvá tette, hogy hét szakmája van, erre felsorol nyolcat, erre törölték. A kérdező kb ennyire szavahihető, a gyk-t meg holnaptól át kéne nevezni unatkozó trollok gyűjtoldalának, mert újabban csak erről szól ez az oldal, fentről támogatva.
2020. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/115 anonim ***** válasza:
19%
És mikorra tervezitek az esküvőt?
2020. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!