Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meghívnátok az esküvőtökre...

Meghívnátok az esküvőtökre olyan nővéreket akik lebeszélik a menyasszonyt a gyerekszülésről?

Figyelt kérdés

A lány szülei támogatják a gyerekvállalást, és a párom is szeretne pár év múlva tőlem gyermeket, legalábbis most ezt mondja, csak ragaszkodna az esküvőhöz előtte és az orvosi dolgokkal kapcsolatos félelmeivel megbírkózna, egészségileg rákészülne.


A két nővére mivel nem tanult és kb az életben nem tartanak önmaguktól sehol, ők meg huhognak, hogy "hugi okos legyél, ne jár úgy mint mi".


Már a tököm tele van mindkettővel. Magukkal kellene foglalkozniuk, de csak a szájuk sír, közbe el vannak tartva az élettársaik által, mert még arra sem voltak elég jók, hogy feleséggé legyenek.


Számunkra az anyagiak, és a megélhetés biztosítva van javarészt általam, mert több mint 6 szakmám van, és saját lakásom, nekem nem büdös a munka és a menyasszonyom sem olyan lusta mint a két nővére akik szégyenszemre közel a negyvenhez egy érettségin kívül semmit sem tudnak felmutatni, az egyiknek még gyereke sincs, csak a hobbiállataival foglalkozik a másik meg albérletben van a gyerekeivel, de szeretőt tart az alkoholista élettársa mellett, hogy legyen pénze plusz még a kapcsolatom elején előttem is elkezdte egy kissé "dobálni" magát!



Én nem akarom a menyasszonyomat megbántani, mert mégiscsak a testvérei, de azért trágya egy érzés így ezekmiatt megnősülni, csak az özvegy anyámra is gondolni szeretnék aki tőlünk külön él a saját házában, hogy legalább megérje a fia esküvőjét, hamár az unokája ballagását nem is fogja...


Ti mit tennétek?



2020. dec. 31. 13:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/115 anonim ***** válasza:
85%
Az érme harmadik oldala? Kérdező, te olyan buta vagy, mint a tök.
2020. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/115 anonim ***** válasza:
91%

A kocka el van vetve.

Számolj a többi oldallal is.

A család úgy működik, hogy mindenki osztja az észt.

És mindenki megy a saját feje után.

A menyasszonyod véleménye mi?

Én kíváncsi lennék.

2020. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/115 A kérdező kommentje:

20/



A menyasszonyka még pár éve, hogy elmúlt húsz, amióta együtt vagyunk sokmindenre rávettem ami az előnyére vállt, és támogattam is ha problémába ütközött. Ez az egyetlen ütőkártyám. De a családi beidegződésekkel, szemléletmóddal amiben felnőtt, a viselkedésmintákkal amiket magával hozott ki tudja elegendő lesz e ez, hogy jó döntést hozzon meg.


A legkönnyebb mindíg belustulni, és keresni egy bűnbakot akit lehet hibáztatni. A nővérei konkrétan ezt csinálják! De nem akarom ezt jobban kifejteni, mert a bicska kinyílna a zsebetekben szerintem.

2020. dec. 31. 14:27
 24/115 anonim ***** válasza:
95%
Ha félsz, hogy a nővérei befolyásolják, akkor vagy tudod, hogy nem akar is akar gyereket igazából, vagy tudod, hogy könnyen befolyásolható, és nem akarod, hogy rajtad kívül más befolyásolja.
2020. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/115 anonim ***** válasza:
93%

Szóval te vagy aki irányítja.

És szeretnéd ha így is maradna.

Hát akkor majd megmondod neki, hogy te vagy az úr a háznál.

Ennyi.Nem fog szembe menni veled.Tök önnálótlan.

A testvéreit hívd meg nyugodtan.Egy balhéval kevesebb.

2020. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/115 A kérdező kommentje:

23/


A menyasszonyom fél az orvosi intézkedésektől, a tűtől, a vértől. Ugyanakkor mondogatja, hogy ezt le akarja küzdeni, és később szeretné hogy babánk legyen, de jelenleg neki is folymatban van a jogsija, és egy tanfolyama is. Plusz az esküvő költségvetése sincs kidolgozva és egyéb részletek sem. Szóval ez mind idő, ebben igazat is adok neki.


A nővérei viszont olyanokat mondogatnak neki, hogy majd ráér ő 35 évesen szülni az egyik nővére meg konkrétan nem is akar gyereket, neki elég ha van pár macskája közbe már harminc elmúlt.

2020. dec. 31. 14:33
 27/115 anonim ***** válasza:
93%

De minek akarod a génjeidet tovább adni? Minél kevesebb manipulatív szar van a világon, annál jobb.


"A menyasszonyka"...


Értsd: a nárcisztikus projektemhez kellett egy kisállatka, akit idomítgathatok.

2020. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/115 A kérdező kommentje:

26/


Azért nem teljesen önállótlan, de képes alulértékelni saját magát, és egy minimáléletmódon elvegetálni, mert őneki ez a sorsa vagy büszkeségből akár mint az egyik nővére.


Viszont én mutattam meg neki, hogy ki lehet ebből lépni és azt is hogy hogyan.

Hogyan viselkedjen egy munkahelyen, hogy egyáltalán megtartsák, hogy tartsa bizonyos szinteken a különféle kollégákat, kb kitől mire számíthat stb.

Sokszor voltak nagy ellenkezések, kritikák a részéről, de lassan kezdi belátni hogy csak nem ott tart még mindíg mint amikor megismerkedtünk, hanem azért előrébb.

2020. dec. 31. 14:43
 29/115 anonim ***** válasza:
93%
Hogyan tervezed, hogy nem hívod meg a nővéreit? Ha a mennyasszonyod azt akarja, hogy ott legyenek ebbe nem fog belemenni úgysem.
2020. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/115 anonim ***** válasza:
94%

Nézd, van sok nő akiknek meg azt mondják, hogy legyen gyerekük.Az össze rokon a fél falú, munkatársak,itt a gyakorin a gyerekpártiak,a kormány is azt mondja, és mégsem lesz nekik.

Egy nő ha gyereket akar nem tudja lebeszélni senki.

Ha nem akar akkor még senki sem beszéli rá őket.

Én is nagyon féltem a vérvétel től, az injekciótól, magától a szüléstől is.

De mivel mindennél jobban szerettem volna családot, ez meg vele jár, így nem a kellemetlen részére gondoltam, hanem arra, hogy milyen jó lesz a babával, gyerekkel az élet.

Nekem kettő van.Mert így terveztük.Pedig az első után tudtam mi várható.Ja még jobban féltem.De senki nem tudott volna lebeszélni.

2020. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!