Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meghívnátok az esküvőtökre...

Meghívnátok az esküvőtökre olyan nővéreket akik lebeszélik a menyasszonyt a gyerekszülésről?

Figyelt kérdés

A lány szülei támogatják a gyerekvállalást, és a párom is szeretne pár év múlva tőlem gyermeket, legalábbis most ezt mondja, csak ragaszkodna az esküvőhöz előtte és az orvosi dolgokkal kapcsolatos félelmeivel megbírkózna, egészségileg rákészülne.


A két nővére mivel nem tanult és kb az életben nem tartanak önmaguktól sehol, ők meg huhognak, hogy "hugi okos legyél, ne jár úgy mint mi".


Már a tököm tele van mindkettővel. Magukkal kellene foglalkozniuk, de csak a szájuk sír, közbe el vannak tartva az élettársaik által, mert még arra sem voltak elég jók, hogy feleséggé legyenek.


Számunkra az anyagiak, és a megélhetés biztosítva van javarészt általam, mert több mint 6 szakmám van, és saját lakásom, nekem nem büdös a munka és a menyasszonyom sem olyan lusta mint a két nővére akik szégyenszemre közel a negyvenhez egy érettségin kívül semmit sem tudnak felmutatni, az egyiknek még gyereke sincs, csak a hobbiállataival foglalkozik a másik meg albérletben van a gyerekeivel, de szeretőt tart az alkoholista élettársa mellett, hogy legyen pénze plusz még a kapcsolatom elején előttem is elkezdte egy kissé "dobálni" magát!



Én nem akarom a menyasszonyomat megbántani, mert mégiscsak a testvérei, de azért trágya egy érzés így ezekmiatt megnősülni, csak az özvegy anyámra is gondolni szeretnék aki tőlünk külön él a saját házában, hogy legalább megérje a fia esküvőjét, hamár az unokája ballagását nem is fogja...


Ti mit tennétek?



2020. dec. 31. 13:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/115 anonim ***** válasza:
83%

A menyasszonyka még pár éve, hogy elmúlt húsz


tehát minimum 23-24 éves, két évvel az esküvő után szülne, 25 előtt? Add össze újra...

2020. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/115 anonim ***** válasza:
86%

"A lány szülei támogatják a gyerekvállalást, és a párom is szeretne pár év múlva tőlem gyermeket"


A lány szüleivel kezdi. Mert a lány eddig az ő tulajdonuk volt.


Annyira átlátszó vagy, lehetnél tankönyvi példa.

2020. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/115 A kérdező kommentje:

Szanaszét törölgetik már az egész kérdést a reakcióimat is beleértve és elvesztette az egész konjuktivitását!


Szóval aki eddig világos és általam megköszönt választ adott annak minden tiszteletem a többiek meg az oldal hackelőivel vagy szerkesztőivel együtt álljanak fejre és a többit a fantáziájukra bízom!


Na jót ne halljak rólatok!

2020. dec. 31. 16:07
 54/115 anonim ***** válasza:
94%
konjunktivitás lesz a a szó, kérdező, és nem kéne használni, mert gőzöd nincs, mit jelent :D
2020. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/115 anonim ***** válasza:
93%
De neki van 14 szakmája, ő aztán valaki.
2020. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/115 A kérdező kommentje:

57/


Neked meg nem kéne használni a komment elküldése gombot!

2020. dec. 31. 16:15
 57/115 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, most hogy bohócot csináltál magadból, vegyél be valami vérnyomáscsökkentőt vagy nyugtatót, csapj oda "asszonykának" és nyugodj le.

Gondolom már be van készítve estére a Kőbányai meg a sertésvirsli, nemsokára kezdődik a gagyi esti mulató a tévében, arra majd lehet büfögni a sörtől meg fingorászni a virslitől, és akkor helyreáll a kis lelkivilágod.

2020. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/115 anonim ***** válasza:
90%
Annyira frusztrált hogy már privátokat is ír 😄 Mást is betalált privátban, vagy csak engem?
2020. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/115 anonim ***** válasza:
85%
Engem még nem.
2020. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/115 A kérdező kommentje:

60/60 anonim ***** válasza:

Kérdező, most hogy bohócot csináltál magadból, vegyél be valami vérnyomáscsökkentőt vagy nyugtatót, csapj oda "asszonykának" és nyugodj le.


Gondolom már be van készítve estére a Kőbányai meg a sertésvirsli, nemsokára kezdődik a gagyi esti mulató a tévében, arra majd lehet büfögni a sörtől meg fingorászni a virslitől, és akkor helyreáll a kis lelkivilágod.



Neked mi van bekészítve, hogy ilyeneket flesselsz?

2020. dec. 31. 16:39
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!