Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meghívnátok az esküvőtökre...

Meghívnátok az esküvőtökre olyan nővéreket akik lebeszélik a menyasszonyt a gyerekszülésről?

Figyelt kérdés

A lány szülei támogatják a gyerekvállalást, és a párom is szeretne pár év múlva tőlem gyermeket, legalábbis most ezt mondja, csak ragaszkodna az esküvőhöz előtte és az orvosi dolgokkal kapcsolatos félelmeivel megbírkózna, egészségileg rákészülne.


A két nővére mivel nem tanult és kb az életben nem tartanak önmaguktól sehol, ők meg huhognak, hogy "hugi okos legyél, ne jár úgy mint mi".


Már a tököm tele van mindkettővel. Magukkal kellene foglalkozniuk, de csak a szájuk sír, közbe el vannak tartva az élettársaik által, mert még arra sem voltak elég jók, hogy feleséggé legyenek.


Számunkra az anyagiak, és a megélhetés biztosítva van javarészt általam, mert több mint 6 szakmám van, és saját lakásom, nekem nem büdös a munka és a menyasszonyom sem olyan lusta mint a két nővére akik szégyenszemre közel a negyvenhez egy érettségin kívül semmit sem tudnak felmutatni, az egyiknek még gyereke sincs, csak a hobbiállataival foglalkozik a másik meg albérletben van a gyerekeivel, de szeretőt tart az alkoholista élettársa mellett, hogy legyen pénze plusz még a kapcsolatom elején előttem is elkezdte egy kissé "dobálni" magát!



Én nem akarom a menyasszonyomat megbántani, mert mégiscsak a testvérei, de azért trágya egy érzés így ezekmiatt megnősülni, csak az özvegy anyámra is gondolni szeretnék aki tőlünk külön él a saját házában, hogy legalább megérje a fia esküvőjét, hamár az unokája ballagását nem is fogja...


Ti mit tennétek?



2020. dec. 31. 13:06
 71/115 A kérdező kommentje:

73/74 anonim ***** válasza:

100%

Szerinted minden nőnek az a non plus ultra, hogy férjhez menjen?


Talán 100 évvel ezelőtt ez így is volt, mikor ennyire silányította a szokás a női létet, hogy feleség, anya, házicseléd.


Ma már hála az égnek nem itt tartunk.



Nyuszika, ezt nem én forszírozom ennyire, ő megmondta, hogy házasság előtt nincs gyerek.


Te nem itt tartasz, de nem mindenki olyan mint amiről a magazinok írnak...(szerencsére). Nézd inkább az animal planetet ahol a sok szingli vénlány kopasz macskát fürdetget, meg krémezget...

2020. dec. 31. 17:39
 72/115 anonim ***** válasza:
95%
Amilyen a stílusod kérdező lehet hogy a csajszi testvérei csak azt nem akarják hogy veled vállaljon gyereket.
2020. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/115 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki hoz, hozott hibás döntést, főleg fiatalon. Amúgy Te mikor szeretnél gyereket? Egy 20 éves lány még nem biztos , hogy ezen a szinten van már , főleg ma mikor már nagyon kitolódik minden és nem is kell még sietni sehová. Hidd el , hogy ha megérik az Anyaságra és igazán akarja nincs az az isten aki őt lebeszélné róla akárhány éves. Én is féltem tőle , de 20 évesen el sem tudtam volna képzelni persze nyilván mindenki más. Beszélnetek kéne őszintén mik az elképzelései. Az, hogy épp most nem akar gyereket de mondjuk pár év múlva igen azzal semmi baj nincs. Éljétek ki magatokat . 33 voltam mikor született a lányom és nagyon nem bántam meg, hogy ilyen “későn” szültem mert kiéltem magam nem hiányzik sem a bulizás sem a pasizás sem semmi. Most voltam erre érett. Ő is meg fog rá de egy gyereket senkire sem lehet erőltetni sem Rád sem Rá.
2020. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/115 anonim ***** válasza:
89%
Volt ilyen pasim, mint a kérdező, na nem véletlen ex. (igen, én dobtam ki)
2020. dec. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/115 anonim ***** válasza:
91%
Szóval gyerek max esküvő után egy- két évvel, de azért nem védekeztek?
2020. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/115 anonim ***** válasza:
22%
2 gyerekem van, de minden barátnőmben azt erósítem, hogy ne legyen gyerekük! Szerencsére alapból nem akarnak, bár az egyik néha meginog, de olyankor emlékeztetem mekkora nagy szívás és az ő személyiségéhez pláne nem kell!
2020. dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/115 anonim ***** válasza:
43%
De miért szívás? Mármint persze vannak borzasztó nehéz részei de én nem bántam meg. Mennyi idősek a gyerekeid?
2020. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/115 anonim ***** válasza:
27%
5 és 7 évesek
2020. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/115 anonim ***** válasza:
73%
#79 akkor miért lett 2 gyereked?
2020. dec. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/115 anonim ***** válasza:
75%
És még mindig ennyire nehéz velük? Mondjuk ez soha nem lesz könnyű az biztos úgy értem biztos minden kornak megvan a maga nehézsége. Voltak pillanatok mikor én is azt éreztem nem nekem való pl éjszakázás órákig altatás napi 100 szoptatás .. de nem bántam meg.
2020. dec. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!