Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meghívnátok az esküvőtökre...

Meghívnátok az esküvőtökre olyan nővéreket akik lebeszélik a menyasszonyt a gyerekszülésről?

Figyelt kérdés

A lány szülei támogatják a gyerekvállalást, és a párom is szeretne pár év múlva tőlem gyermeket, legalábbis most ezt mondja, csak ragaszkodna az esküvőhöz előtte és az orvosi dolgokkal kapcsolatos félelmeivel megbírkózna, egészségileg rákészülne.


A két nővére mivel nem tanult és kb az életben nem tartanak önmaguktól sehol, ők meg huhognak, hogy "hugi okos legyél, ne jár úgy mint mi".


Már a tököm tele van mindkettővel. Magukkal kellene foglalkozniuk, de csak a szájuk sír, közbe el vannak tartva az élettársaik által, mert még arra sem voltak elég jók, hogy feleséggé legyenek.


Számunkra az anyagiak, és a megélhetés biztosítva van javarészt általam, mert több mint 6 szakmám van, és saját lakásom, nekem nem büdös a munka és a menyasszonyom sem olyan lusta mint a két nővére akik szégyenszemre közel a negyvenhez egy érettségin kívül semmit sem tudnak felmutatni, az egyiknek még gyereke sincs, csak a hobbiállataival foglalkozik a másik meg albérletben van a gyerekeivel, de szeretőt tart az alkoholista élettársa mellett, hogy legyen pénze plusz még a kapcsolatom elején előttem is elkezdte egy kissé "dobálni" magát!



Én nem akarom a menyasszonyomat megbántani, mert mégiscsak a testvérei, de azért trágya egy érzés így ezekmiatt megnősülni, csak az özvegy anyámra is gondolni szeretnék aki tőlünk külön él a saját házában, hogy legalább megérje a fia esküvőjét, hamár az unokája ballagását nem is fogja...


Ti mit tennétek?



2020. dec. 31. 13:06
 81/115 anonim ***** válasza:
16%
Mert amikor a 2. elkészült még jónak tűnt az egész, még úgy is, hogy az első többemberes baba volt...
2021. jan. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/115 anonim ***** válasza:
18%
Első nálunk is többemberes..
2021. jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/115 anonim ***** válasza:
76%
És érezteted is a gyerekeiddel hogy fölöslegesek a számodra? Tényleg kéne valami teszt, hohy alkalmas e szülőnek az illető. A csokos anyukák forszírozása nagy hiba volt.
2021. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/115 A kérdező kommentje:

Figyeljetekmá, tudtok jó krumplistészta receptet?


Hihetetlen hol tart már ez a poszt :D


Ez a Gyakorikérdések 2021 ben! :D :D :D

2021. jan. 2. 08:01
 85/115 anonim ***** válasza:
89%
Debil...
2021. jan. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/115 A kérdező kommentje:
Üdv Debil! Van még valami mondanivalód?
2021. jan. 2. 08:16
 87/115 anonim ***** válasza:
87%

Látom, hogy rengeteg kommentet kaptál, végig sem voltam hajlandó olvasni, mert sanszos, hogy jórészt sárdobálás. De most őszintén.

Attól, hogy a nővérei olyanok, amilyenek, még a nővérei, valószínűleg szereti őket, gondolom meg is hívja ha lehet egyáltalán beleszólása szerencsétlennek. Viszont melletted nem lehet, mert rettentő kontrollmániás vagy, valószínűleg ami szerinted a lányka önbizalmának építése az állandó csesztetés és bszogatás, egy adag rombolás, hogy elmondhasd, te építettél oda valamit. Ő a te kis bábocskád, akit inkább marnál el a tesóktól, akik tök mindegy, hogy valójában selejtek-e, csak nehogy legyen arra a bamba lányra más is befolyással. Te meg telibe lekezeled szerencsétlent. Kíváncsi vagyok én arra, hogy miket és hogyan mondasz neki motiváció címszóval. Aztán azért aki ennyi mindenbe belekezd, az nem lehet egy stabil ember. Vagy sehol sem állja meg igazán a helyét. Az örök elégedetlen mindennel és mindenkivel. Ezt meg tuti, hogy azon a kis nyomorékon vered le. Gyerek is azért kell, hogy hátha majd az jó lesz, de úgy tönkre fogod te tenni azt is, hogy fáj belegondolni. Előbb magadat tegyed rendbe. Aztán lehet pattogni meg verni a melled. Most nincs mire, mert nemcsak rettentő ellenszenves ember vagy, de ezekkel a csapongásokkal meg még csak egy semmirevaló lúzer is. Valószínű, hogy nem beszélnék le a gyerekről, inkább rólad akarnák, de nem mernek telibe belédállni, mert vagy amilyen vagy. De neked úgysem magyarázza meg senki, mert te mindenkinél okosabb vagy, ugye... Csak a nagy arcodtól nem látod, hogy egy kis bohóc vergődik így igazából.

2021. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/115 A kérdező kommentje:

"Látom, hogy rengeteg kommentet kaptál, végig sem voltam hajlandó olvasni, mert sanszos, hogy jórészt sárdobálás. De most őszintén.


Attól, hogy a nővérei olyanok, amilyenek, még a nővérei, valószínűleg szereti őket, gondolom meg is hívja ha lehet egyáltalán beleszólása szerencsétlennek. Viszont melletted nem lehet, mert rettentő kontrollmániás vagy, valószínűleg ami szerinted a lányka önbizalmának építése az állandó csesztetés és bszogatás, egy adag rombolás, hogy elmondhasd, te építettél oda valamit. Ő a te kis bábocskád, akit inkább marnál el a tesóktól, akik tök mindegy, hogy valójában selejtek-e, csak nehogy legyen arra a bamba lányra más is befolyással. Te meg telibe lekezeled szerencsétlent. Kíváncsi vagyok én arra, hogy miket és hogyan mondasz neki motiváció címszóval. Aztán azért aki ennyi mindenbe belekezd, az nem lehet egy stabil ember. Vagy sehol sem állja meg igazán a helyét. Az örök elégedetlen mindennel és mindenkivel. Ezt meg tuti, hogy azon a kis nyomorékon vered le. Gyerek is azért kell, hogy hátha majd az jó lesz, de úgy tönkre fogod te tenni azt is, hogy fáj belegondolni. Előbb magadat tegyed rendbe. Aztán lehet pattogni meg verni a melled. Most nincs mire, mert nemcsak rettentő ellenszenves ember vagy, de ezekkel a csapongásokkal meg még csak egy semmirevaló lúzer is. Valószínű, hogy nem beszélnék le a gyerekről, inkább rólad akarnák, de nem mernek telibe belédállni, mert vagy amilyen vagy. De neked úgysem magyarázza meg senki, mert te mindenkinél okosabb vagy, ugye... Csak a nagy arcodtól nem látod, hogy egy kis bohóc vergődik így igazából."



Nem vagyok én kontrollmániás, csak a saját pénzem ellensége így és inkább szerintem nem is baszom el az életem egy ilyen nővel, meg a családjával se.


Nem vagyunk kompatibilisek, ideje belátnom más okokból kifolyólag is!

Nem örök alkalmazkodásról fog szólni az életem, hanem önkifejezésről, ha lesz ehhez megfelelő társ az csak hab lesz a tortán!


Nem vagyok képes megállni a helyem? Dehogynem!

Csak ott ahol érdemes is! Sok helyen ez nem mondható el, persze vannak akik nyakig másznak a szarba nettó kétszázért is, hát szívük joga!


Nem kell lebeszélniük engem róla, inkább nekem kell saját magamat lebeszélni erről az egészről, mert egy ZSÁKUTCA lenne.


A másik két nővére se véletlenül nem lett feleség...


Megfelelő önfegyelem empátia, és kitartás hiányában alkalmatlanok mind erre a szintű kötöttségre plusz képtelenek a boldogságra!

2021. jan. 4. 12:36
 89/115 anonim ***** válasza:
92%

Hagyd is ott, hadd szabaduljon meg tőled szerencsétlen csaj.

Így lesz esélye találni egy normális pasit.

2021. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/115 anonim ***** válasza:
92%

A másik két nővére se véletlenül nem lett feleség


Te se véletlenül nem leszel fárj :D

2021. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!