Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meghívnátok az esküvőtökre...

Meghívnátok az esküvőtökre olyan nővéreket akik lebeszélik a menyasszonyt a gyerekszülésről?

Figyelt kérdés

A lány szülei támogatják a gyerekvállalást, és a párom is szeretne pár év múlva tőlem gyermeket, legalábbis most ezt mondja, csak ragaszkodna az esküvőhöz előtte és az orvosi dolgokkal kapcsolatos félelmeivel megbírkózna, egészségileg rákészülne.


A két nővére mivel nem tanult és kb az életben nem tartanak önmaguktól sehol, ők meg huhognak, hogy "hugi okos legyél, ne jár úgy mint mi".


Már a tököm tele van mindkettővel. Magukkal kellene foglalkozniuk, de csak a szájuk sír, közbe el vannak tartva az élettársaik által, mert még arra sem voltak elég jók, hogy feleséggé legyenek.


Számunkra az anyagiak, és a megélhetés biztosítva van javarészt általam, mert több mint 6 szakmám van, és saját lakásom, nekem nem büdös a munka és a menyasszonyom sem olyan lusta mint a két nővére akik szégyenszemre közel a negyvenhez egy érettségin kívül semmit sem tudnak felmutatni, az egyiknek még gyereke sincs, csak a hobbiállataival foglalkozik a másik meg albérletben van a gyerekeivel, de szeretőt tart az alkoholista élettársa mellett, hogy legyen pénze plusz még a kapcsolatom elején előttem is elkezdte egy kissé "dobálni" magát!



Én nem akarom a menyasszonyomat megbántani, mert mégiscsak a testvérei, de azért trágya egy érzés így ezekmiatt megnősülni, csak az özvegy anyámra is gondolni szeretnék aki tőlünk külön él a saját házában, hogy legalább megérje a fia esküvőjét, hamár az unokája ballagását nem is fogja...


Ti mit tennétek?



2020. dec. 31. 13:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/115 A kérdező kommentje:

27/


Ha én nárcisztikus vagyok akkor te egy örök álmodozó?

Vagy csak szerencséd volt az életben. Nem midnenki indul ugyanonnan, viszont nem is mindenki reménytelen! Veled mi a helyzet? Melyik vagy?


A szerencsés? Vagy az álmodozó?


Az egyik úgysem becsüli meg, a másik sosem éri el.

2020. dec. 31. 14:47
 32/115 A kérdező kommentje:

30/


Eddig ez a legjobb válasz! Igazad van!


Ragaszkodtál a házassághoz a szülés előtt?

2020. dec. 31. 14:50
 33/115 anonim ***** válasza:
96%
Én a realista vagyok, akit nem lehet manipulálni, mert nem egy buta kis fruska, és elég tanult ahhoz, hogy felismerje és kerülje a fajtádat.
2020. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/115 anonim ***** válasza:
73%

Nem.A második babát vártuk amikor összeházasoodtunk.

Volt egy pici lakásunk,szerettünk volna nagyobbat a család bővülése miatt.Hiányzott még egy kevés a pénzünkhöz.Házaspárként tudtunk felvenni egy kis hitelt.Lehet ha ez nincs akkor ma is házasság nélkül élünk.

Nekünk sosem volt kérdés, hogy össze tartozunk.Szerintem nem egy papíron múlik.Csak van amikor előny.Pl mint a lakáshitel.

2020. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/115 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy zagyva, értelmetlen szöveg, tököm se fogja kihámozni, hogy mit akarsz. Egy biztos, egy műveletlen, buta paraszt vagy. Értelmes nő egy ilyentől biztosan nem akar gyereket.
2020. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/115 anonim ***** válasza:
96%
A menyasszonyod testvérei. Nem neked, hanem neki kellene eldöntenie, hogy meg szeretné-e hívni őket.
2020. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/115 anonim ***** válasza:
93%
Pedig igazuk van
2020. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/115 anonim ***** válasza:
84%
Jaj, van az üzlet kategóriában egy hasonló pasi, az pont azon nyüszög, hogy a nője apjának hitele van, hogyan tudná elintézni, hogy ne örököljék majd. Ott is ő a Jani, a nő családja az aljanép, stb. Néha felbukkan...
2020. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/115 anonim ***** válasza:
87%
Én annak a híve vagyok ha bármi van akkor beszéljük meg és jussunk kompromisszumra ha lehet, pont ezért ha megtudnám hogy a párom a hátam mögött sunyiskodik és megpróbál manipulálni csak mert valami nem úgy van ahogy ő akarja ahelyett hogy kinyitná a száját és elmondaná hogy mi a baj akkor a lehető legrövidebb idő alatt lapátra tenném.
2020. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/115 anonim ***** válasza:
95%

A válaszokat nem olvastam, csak a kérdést. Ebből nekem ezek jöttek le:

Lenézed a nővéreit amiért csak egy érettségivel rendelkeznek, de a nőd szüljön csak neked, ne tanuljon tovább, hanem legyen "csak" anya, de ha neki is csak egy érettségije lesz, az nem baj, mert majd te, a szuperférj eltartja.

A másik ami beugrott, hogy ha pasi lennék, nem kéne báb nő. Olyan, akinek nincs saját véleménye és akarata, hanem bárki befolyásolhatja és eltérítheti a terveitől. Értem én hogy neked pont az kell hogy kussoljon, ne legyenek saját döntései, csak az zavar hogy mások szavára is ad - pl a nővérei szavára - és nem csak te tudod dróton rángatni.

A harmadik gondolatom, hogy ilyen nagyképű, lenéző, irányításmániás pasi sem kéne, aki a belső tulajdonságai helyett arra büszke hogy mennyi szakmája meg materiális java van. Nem lennék senkinek a kitartottja, az meg kapásból kizárva aki lenézi a családtagjaimat.

2020. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!