Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meghívnátok az esküvőtökre...

Meghívnátok az esküvőtökre olyan nővéreket akik lebeszélik a menyasszonyt a gyerekszülésről?

Figyelt kérdés

A lány szülei támogatják a gyerekvállalást, és a párom is szeretne pár év múlva tőlem gyermeket, legalábbis most ezt mondja, csak ragaszkodna az esküvőhöz előtte és az orvosi dolgokkal kapcsolatos félelmeivel megbírkózna, egészségileg rákészülne.


A két nővére mivel nem tanult és kb az életben nem tartanak önmaguktól sehol, ők meg huhognak, hogy "hugi okos legyél, ne jár úgy mint mi".


Már a tököm tele van mindkettővel. Magukkal kellene foglalkozniuk, de csak a szájuk sír, közbe el vannak tartva az élettársaik által, mert még arra sem voltak elég jók, hogy feleséggé legyenek.


Számunkra az anyagiak, és a megélhetés biztosítva van javarészt általam, mert több mint 6 szakmám van, és saját lakásom, nekem nem büdös a munka és a menyasszonyom sem olyan lusta mint a két nővére akik szégyenszemre közel a negyvenhez egy érettségin kívül semmit sem tudnak felmutatni, az egyiknek még gyereke sincs, csak a hobbiállataival foglalkozik a másik meg albérletben van a gyerekeivel, de szeretőt tart az alkoholista élettársa mellett, hogy legyen pénze plusz még a kapcsolatom elején előttem is elkezdte egy kissé "dobálni" magát!



Én nem akarom a menyasszonyomat megbántani, mert mégiscsak a testvérei, de azért trágya egy érzés így ezekmiatt megnősülni, csak az özvegy anyámra is gondolni szeretnék aki tőlünk külön él a saját házában, hogy legalább megérje a fia esküvőjét, hamár az unokája ballagását nem is fogja...


Ti mit tennétek?



2020. dec. 31. 13:06
 61/115 A kérdező kommentje:

61/63 anonim ***** válasza:

Annyira frusztrált hogy már privátokat is ír 😄 Mást is betalált privátban, vagy csak engem?

ma 16:36


Hol van az a szabályzatban leírva, hogy egy kommentre nem lehet privátot írni? Meglepte a csúcsintelligenciádat mi?


Te azért nem jutnál ki az űrbe, mert az arcod nem férne át az ózonlyukon...

2020. dec. 31. 16:42
 62/115 anonim ***** válasza:
89%
61, engem is megtalált ősötétsége.
2020. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/115 anonim ***** válasza:
83%
öcsisajt, nekem nem válaszoltál, mert én aztán nem írtam neked...
2020. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/115 anonim ***** válasza:
90%
Attól még “sajnos” a családja. Nem kell velük összejárni de ezért nem meghívni az esküvőre az bunkóság lenne. Ha a menyasszonyodat le lehet beszélni a gyerekről akkor soha nem is akarta igazán! Nem lehet, hogy benne nem bízol..?
2020. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/115 A kérdező kommentje:

68/68 anonim válasza:

100%

Attól még “sajnos” a családja. Nem kell velük összejárni de ezért nem meghívni az esküvőre az bunkóság lenne. Ha a menyasszonyodat le lehet beszélni a gyerekről akkor soha nem is akarta igazán! Nem lehet, hogy benne nem bízol..?



Én bízom benne amennyire lehet, de hozott volna már hibás döntést amikor még nem is ismert, és a megismerkedésünk után is jónéhány dologban segítenem kellett, hogy rájöjjön, mi a helyes út.

Akaratos, még ha ez nem is válik a javára.

Ráterelni dolgokra elég nehéz, de nem lehetetlen.


Mivel még elég fiatal, nem veszi számításba az időt az élet számos területén, ahogy a fiatalabbak nagyrészénél ez lenni szokott.

2020. dec. 31. 17:10
 66/115 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem beszéled meg vele a dolgokat úgy hogy mindeközben nem akarod manipulálni?
2020. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/115 A kérdező kommentje:

70/70 anonim ***** válasza:

Miért nem beszéled meg vele a dolgokat úgy hogy mindeközben nem akarod manipulálni?


Egyrészt még elég friss a dolog, a jelekre várok, hogy ő is észre vette e, amit én, és megformálódik e benne ez a vélemény, vagy ehhez közeli álláspont. Másrészt még nem aktuális az esküvő időpontja sem mert csak tervezési fázisban tart, bár anyagi akadálya nem lenne, csak felborítana pár dolgot ami még nem ért a végére, és nekem is csak két kezem van.

2020. dec. 31. 17:19
 68/115 A kérdező kommentje:
Számomra nagyon valószínű, hogy a három lánytestvér közül egyedül neki sikerülne férjhezmennie, ha megszerveztetném az esküvőt. Innentől a többiből az irígysége beszélne, mert nekik nem sikerült.
2020. dec. 31. 17:25
 69/115 anonim ***** válasza:
95%

Szerinted minden nőnek az a non plus ultra, hogy férjhez menjen?

Talán 100 évvel ezelőtt ez így is volt, mikor ennyire silányította a szokás a női létet, hogy feleség, anya, házicseléd.

Ma már hála az égnek nem itt tartunk.

2020. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/115 anonim ***** válasza:
94%
Kivéve, 73, ha találnak egy ilyen főnyeremény pasit, mint a kérdező :D
2020. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!