Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen ez az esküvő?

Milyen ez az esküvő?

Figyelt kérdés

Nővérem esküvője 1 hónap múlva lesz.

Az egész család ki van akadva,de senki nem szól érte, merthogy ők fizetik a teljes esküvőt.


Kívánságlista: max 15 fő, szűk család, konkrétan anya apa én, barátnője.

Se papa,se mama, se unokatesok se nagybácsi,nagynéni,sógor ...Pedig sok rokonnal tartjuk a kapcsolatot

Barátja részéről anya apa nővére keresztanya és ennyi


Nincs telefon,le kell adni,merthogy nem azért fizetnek többszáze Ft a fotósnak,hogy telefonos képek legyenek.


14 gyülekező

14.30 ceremónia ami csak egy polgári esküvő

15-16 fotó


16 kaja

Ami abból áll

1 tányér húsleves

Főétel: baconbe tekert szuzermek,konyakos áfonya szósszal.

Desszert 1 szelet sajttorta

Ha valaki éhes rendeljen amit akar,majd állják azt is elvileg.

Nyugodtan egyen az aki akar otthon ebédet


Vőfély nincs.

Élő zene nincs, cigány zenét utálják, a rádió 1 zene laptopról jó lesz nekik.


Buli 18- 00 ig

Ők tovább nem akarnak maradni

Alapból is 22ig akarták tervezni,de kihúzzák éjfélig


Alkohol 1 pohár pezsgő köszöntőként,de aki ha inna valamit azt külön állják majd neki elvileg,de ők nem isznak alkoholt


Ruha: ne legyen fekete fehér,kék, lila-rozsaszin

Most akkor én csak sárga, zöld barna, piros, színben lehetek ?


Kérdezztem nővérem,hogy tényleg így gondolja az egészet,mert hát ez inkább egy vasárnapi összeül a család,kis éttermi ebédre feeling beütés.

Így szeretné kész

Ő nem akar idegeskedni, izgulni,hanem jól akarja magát érezni,mert ez az ő napjuk.


Igaza van

Csak nekem fura,soha nem voltam még ilyen esküvőn mint ami ez lesz



2021. jún. 29. 15:29
A kérdező szavazást indított:
Szeirntem jó
Elmegyek
Voltam már rosszabb esküvőn is
122 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
21%
Hát elég proli beütése van de ha nekik jó... elmenni elmennék, de nem biztos hogy felhőtlenül jól tudnám magam így érezni.
2021. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
12%
El ne menj. Én akárhányszor voltam esküvőn mindig jó volt, de ez valami szánalmasan sz@r.
2021. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
96%

Kicsit szélsőséges, de ha ők így akarják, nem értem a problémádat. Az ebéd valóban nem sok, de azt mondod, fizetik az ezen felüli fogyasztást.

A mi esküvőnkön 15 vendég volt, a vacsorára nem is mindenki volt hivatalos, este 10-kor már otthon voltunk. Bár nálunk senki nem problémázott, de őszintén szólva pont nem érdekelt volna, ha valakinek nem tetszik, hogy nincs buli vagy hogy a másodunokatesómat nem hívtam meg.

2021. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ezerszer jobban tetszene, mint a nagy felhajtás, kivagyiság meg pénzpocsékolás, csak azért, hogy a szomszédot megegye az irigység.
2021. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
84%

Tökéletes.



"Kívánságlista: max 15 fő, szűk család, konkrétan anya apa én, barátnője.Se papa,se mama, se unokatesok se nagybácsi,nagynéni,sógor ...Pedig sok rokonnal tartjuk a kapcsolatot.Barátja részéről anya apa nővére keresztanya és ennyi"


Nálunk anyám, testvérem, a férjem anyja, batyja, annak a partnere, a nagynénje és a férje volt jelen. Eh a szűk család, ők a fontosak.



"Nincs telefon,le kell adni,merthogy nem azért fizetnek többszáze Ft a fotósnak,hogy telefonos képek legyenek."


A mi családtagjaink felnőtt, értelmes emberek, a telefonokat kikapcsolták érkezéskor.



"14 gyülekező

14.30 ceremónia ami csak egy polgári esküvő"


Szuper


"15-16 fotó"


Pont elég


"16 kaja

Ami abból áll

1 tányér húsleves

Főétel: baconbe tekert szuzermek,konyakos áfonya szósszal.

Desszert 1 szelet sajttorta"


Esküvő, nem zabadag


"Ha valaki éhes rendeljen amit akar,majd állják azt is elvileg."

Kedves tőlük.


"Nyugodtan egyen az aki akar otthon ebédet"

Ez mondjuk nyilvánvaló, ha 14orakor van az esküvő, akkor nem éhezek egezd nap



"Vőfély nincs."

Hála az égnek


"Élő zene nincs, cigány zenét utálják, a rádió 1 zene laptopról jó lesz nekik."

Szuper



"Buli 18- 00 ig"

Nálunk is addig volt.


"Ők tovább nem akarnak maradni

Alapból is 22ig akarták tervezni,de kihúzzák éjfélig"

Nálunk 18ig volt



A"lkohol 1 pohár pezsgő köszöntőként,de aki ha inna valamit azt külön állják majd neki elvileg,de ők nem isznak alkoholt"


Nem volt alkohol, senki sem iszik nalunk



Ruha: ne legyen fekete fehér,kék, lila-rozsaszin"

Most akkor én csak sárga, zöld barna, piros, színben lehetek ?"


Bele ne halj.

2021. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:

Írtam a végén,hogy igaza van


Csak a családban sokan néztek egy nagyott.


Nővéremnek még nincs is gyereke de már elmondta mindenkinek,hogy semmilyen szín alatt nem tehetnek ki képet a gyerekről sehova

Lehet a telefonba,de közösségi oldalon egy szem kép sem lehet .


Amúgy a szavazásnál

Az nem elmegyek hanem elmegy az esküvő so-so

2021. jún. 29. 16:04
 7/63 anonim ***** válasza:
18%
A nővérednek fogalma sincs a vendéglátás illem szabályairól( Némelyik hozzá szólónak sincs) A meghívottak vendégek, nem fizető kuncsaftok.
2021. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
95%
Az ő esküvőjük, olyan kell legyen amilyet ők szeretnének, eszembe sem jutna bàrki esküvőjèt kritizàlni. A tied majd olyan lesz amilyet te akarsz, és majd ràjössz milyen rossz, ha valaki bele akar szólni. A telefonos dolog kifejezetten tetszik, rühellem, ahogy sok ember azonnal èlő videózik, és ha akarom ha nem facebookon leszek. Sok esküvői képet látni, ahogy a rokonsàg felrakja, meg kellene hagyni a párnak, hogy akarják e netre rakni
2021. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 Molyember ***** válasza:
92%

Szerintem teljesen rendben van. Az se kizárt, hogy igazából a hátuk közepére kívánják az egészet, és ami lesz, az is csak azért, hogy a család ne problémázzon. Részükről szerintem elég lenne a polgári, aztán húzzon haza mindenki. Van ilyen, nem mindenki szereti az esküvőt.

(A vőfélynél kellemetlenebb, cikibb dolog nincs. Egy barátom esküvőjén az én pofám égett a szekunder szégyentől, ahogy ott ordibálta a rímelős baromságait. Hihetetlen, hogy ebből meg lehet élni.)

2021. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
93%

" nővérednek fogalma sincs a vendéglátás illem szabályairól( Némelyik hozzá szólónak sincs) A meghívottak vendégek, nem fizető kuncsaftok."


Pontosan hol látod, hogy fizető kuncsaftok lennének és nem vendégek?

2021. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!