Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen ez az esküvő?

Milyen ez az esküvő?

Figyelt kérdés

Nővérem esküvője 1 hónap múlva lesz.

Az egész család ki van akadva,de senki nem szól érte, merthogy ők fizetik a teljes esküvőt.


Kívánságlista: max 15 fő, szűk család, konkrétan anya apa én, barátnője.

Se papa,se mama, se unokatesok se nagybácsi,nagynéni,sógor ...Pedig sok rokonnal tartjuk a kapcsolatot

Barátja részéről anya apa nővére keresztanya és ennyi


Nincs telefon,le kell adni,merthogy nem azért fizetnek többszáze Ft a fotósnak,hogy telefonos képek legyenek.


14 gyülekező

14.30 ceremónia ami csak egy polgári esküvő

15-16 fotó


16 kaja

Ami abból áll

1 tányér húsleves

Főétel: baconbe tekert szuzermek,konyakos áfonya szósszal.

Desszert 1 szelet sajttorta

Ha valaki éhes rendeljen amit akar,majd állják azt is elvileg.

Nyugodtan egyen az aki akar otthon ebédet


Vőfély nincs.

Élő zene nincs, cigány zenét utálják, a rádió 1 zene laptopról jó lesz nekik.


Buli 18- 00 ig

Ők tovább nem akarnak maradni

Alapból is 22ig akarták tervezni,de kihúzzák éjfélig


Alkohol 1 pohár pezsgő köszöntőként,de aki ha inna valamit azt külön állják majd neki elvileg,de ők nem isznak alkoholt


Ruha: ne legyen fekete fehér,kék, lila-rozsaszin

Most akkor én csak sárga, zöld barna, piros, színben lehetek ?


Kérdezztem nővérem,hogy tényleg így gondolja az egészet,mert hát ez inkább egy vasárnapi összeül a család,kis éttermi ebédre feeling beütés.

Így szeretné kész

Ő nem akar idegeskedni, izgulni,hanem jól akarja magát érezni,mert ez az ő napjuk.


Igaza van

Csak nekem fura,soha nem voltam még ilyen esküvőn mint ami ez lesz



2021. jún. 29. 15:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy értelmeztem higy a telefont az egész idő alatt nem szabad használni, tehát éjfélig.
2021. jún. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen az ő döntése. Megértem hogy nem akar össznépi bulit, meg jópofizni a rokonokkal. Egy playlistet összeállítani mondjuk azért nem nagy cucc, és akkor azért már nem a rádió szól hanem valami egyedi, rájuk jellemző lista. Az hogy ne fotózzanak telefonnal, szintén telejsen jogos, én is be fogom tiltani az esküvőmön. Lesznek fotósok, és mindenki megkapja majd a teljes fotógyűjteményt elektronikusan, nem kell elmosódott szar szögből készült képeket készíteni, a telefonnal beugrálás amúgyis csak a fotós dolgát nehezíti. A ruha kérdést is abszolút megértem. Az hogy nincs lagzi, vőfély stb stb szintén az ő döntése, ahogy az alkoholos italokhoz való hozzáállás is. Nekünk sem lesz az asztalon pia, külön kell majd a bárpultban kikérni.
2021. jún. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
76%

Az ugye megvan, hogy világjárvány van? Jó, otthon "nincs", persze, mert most inkább EB. De attól létező jelenség.

Minket most hívtak meg egy 200+-os lakodalomba, hát eszünk ágában nincs menni, mert nem vagyunk ostobák.


Egyébként én pl utálom, az olyan esküvőt, mikor anyuci sógorának a nagynénjét is meg KELL hívni illemből, meg olyan embereket, akikkel egyébként az életben nem beszéltünk két szót.


Alkohol: igen, sokkal jobb, mikor már a tánc elejére bepiál mindenki, és a részegebbek ordénáré módon viselkednek.


Kaja: miért, fáj, hogy nem zabálhatod teli magad? Szánalmas.


Az egész vergődésed szánalmas, ne is menj, jobb lesz nekik nélküled.

2021. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
85%

"Igaza van


Csak nekem fura,soha nem voltam még ilyen esküvőn mint ami ez lesz"

Utolsó nem értem miről beszélsz. A kérdező nem vergődik. Valószínű nem sok esküvőn járt még ezért csak a hagyományos verziót ismeri.

2021. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
91%

Nem is értem, mi bajod van. Az ő bulijuk, (majdnem) minden lépés érthető. (Én azért gondban lennék a színek miatt, de ha a tesómról van szó, akkor képes lennék beújítani egy megfelelő darabot.)

A kaja 3 fogásos, ha azt gondolod, nem elég, akkor gondolj arra, hogy te mennyit eszel általában. Na ugye. A telefonos dolog se extra, egy "barátnőm" a szertartás közben posztolt rólam képet anno. Rohadt pipa voltam, ő kapta a nekünk címzett gratulációkat.

A piálást én alapvetően korlátoznám, nekünk a nyitótáncunkat tette tönkre egy erősen kapatos távoli rokon (a tánc közepén elkezdett üvöltözni, hogy eladó a menyasszony és berongyolt a tánctérre, hogy lekérjen)

6 óra táncolás, mulatozás neked nem elég?

2021. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
96%

Ruha: ne legyen fekete fehér,kék, lila-rozsaszin

Most akkor én csak sárga, zöld barna, piros, színben lehetek ?


Rengeteg közbeesö szín van, pl egy bézs, ekrü, bordó, mályvaszín, narancsságra, barackszínü, türkiz, szürke, de emellett a felsorolt szineknek is rengeteg árnyalata van, amik közt lehet válogatni.

Öszintén szólva az, hogy a fekete és fehér nem megengedett, teljesen megszokott, a kék és a lila/rózsaszín meg nem éppen az, amit feltétlen akarnék.

Ha jól belegondolsz, KÉT szín van kizárva, a kék és a rózsaszín/lila, az ÖSSZES TÖBBI nem.

2021. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
92%
A miénk is hasonló volt, köszi, mindenki jól érezte magát. :) legalább nem került 5 millióba, csak 1 millióba, az is visszajött.
2021. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 A kérdező kommentje:

Beszéltem nővéremmel


Sikerült annyit elérni,hogy a ruha bármi lehet, csak fehér és fekete nem!!!


Telefon tilos,csak este 18 után lehet elővenni és akkor sem szeretné ha bárki bármit posztolna.

Mindenki kap 100 db szép profi által készített képet

2021. jún. 30. 15:47
 59/63 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez így korrekt kérdező, a telefon teljesen rendben van.
2021. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
90%

Igen így már jobban hangzik. Tiszta feketét és fehéret eleve nem szabad felvenni egy vendégnek. Gyakran látok feketét de színes kövvel es ciopővel, fehéret ugyanígy, azzal szerintem már nincs baj. Férfiaknál a fekete öltöny színes ingel meg szinte természetes. De ha ő ennyit se szeretne akkor persze az ő döntése. A többi színnel nem tudom mi volt a baja de minden alkalomra úgy öltönyt és ruhát venni azért nem kis pénz.

A posztolás dolgot megértem.

2021. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!