Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen ez az esküvő?

Milyen ez az esküvő?

Figyelt kérdés

Nővérem esküvője 1 hónap múlva lesz.

Az egész család ki van akadva,de senki nem szól érte, merthogy ők fizetik a teljes esküvőt.


Kívánságlista: max 15 fő, szűk család, konkrétan anya apa én, barátnője.

Se papa,se mama, se unokatesok se nagybácsi,nagynéni,sógor ...Pedig sok rokonnal tartjuk a kapcsolatot

Barátja részéről anya apa nővére keresztanya és ennyi


Nincs telefon,le kell adni,merthogy nem azért fizetnek többszáze Ft a fotósnak,hogy telefonos képek legyenek.


14 gyülekező

14.30 ceremónia ami csak egy polgári esküvő

15-16 fotó


16 kaja

Ami abból áll

1 tányér húsleves

Főétel: baconbe tekert szuzermek,konyakos áfonya szósszal.

Desszert 1 szelet sajttorta

Ha valaki éhes rendeljen amit akar,majd állják azt is elvileg.

Nyugodtan egyen az aki akar otthon ebédet


Vőfély nincs.

Élő zene nincs, cigány zenét utálják, a rádió 1 zene laptopról jó lesz nekik.


Buli 18- 00 ig

Ők tovább nem akarnak maradni

Alapból is 22ig akarták tervezni,de kihúzzák éjfélig


Alkohol 1 pohár pezsgő köszöntőként,de aki ha inna valamit azt külön állják majd neki elvileg,de ők nem isznak alkoholt


Ruha: ne legyen fekete fehér,kék, lila-rozsaszin

Most akkor én csak sárga, zöld barna, piros, színben lehetek ?


Kérdezztem nővérem,hogy tényleg így gondolja az egészet,mert hát ez inkább egy vasárnapi összeül a család,kis éttermi ebédre feeling beütés.

Így szeretné kész

Ő nem akar idegeskedni, izgulni,hanem jól akarja magát érezni,mert ez az ő napjuk.


Igaza van

Csak nekem fura,soha nem voltam még ilyen esküvőn mint ami ez lesz



2021. jún. 29. 15:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem más igényeinek kell megfelelni. Ha ők így szeretnék a nagy napot, akkor így lesz. Senkinek semmi köze hozzá.
2021. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:

#39 asszem

Valaki kérdezte hogy a nagyszülők miért vannak tilto listán

Leírtam a választ

Pont ezért nem hívta meg a nővérem őket

De érthető


Nem kell a felhajtás

2021. jún. 29. 19:19
 43/63 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is igaza van. Minek olyan unokatestvért hívni akikkel évente egyszer találkozunk?

Én csakis a közelálló (nem feltétlenül családtagok) én ennek a híve vagyok. Az már más kérdés hogy vannak emberek akiknek a közelálló emberek elég sok. Pl mert van 3 testvére, annak nyilván a párja esetleg gyereke. Legjobb barát(ok) akiknek ugyancsak van párja, olyan nagy sulő akivel jóban vagy... Szóval sokszor a legszűkebb kör nem is olyan szűk.

Menyasszonytánc nálunk se lesz. Kizárt hogy én éjfélkor még ott pörgessenek és csináljam a showt 🙂. Én már évekkel ezelőtt eldöntötték hogy nekem nem lesz. Amugyis úgy vettem észre higy a nászajándék pénzből szokták elvenni az emberek. Ha nincs menyasszonytánc akkor belerakják a borítékba. Szóval ugyanott van az ember pénzben.

A vőfély dolog se jött be soha. Utálom én is azokat a verseket, semmi viccesen nem látok bennük. Sőt inkább ciki néha.. Szerintem. Mondjuk annyit viszont még kell szervezni hogy az emberek pl időben leüljenek a vacsorához, mert hajlamosak elbeszélgetni az időt. Tehát nem árt ha valaki irányítja őket amikor valami fontos jön. De ehhez nem kell vőfély.

Mulatóst is utálom, igazából nem is ismerek olyan embert aki szereti. De ha akadnak véletlenül az esküvőn akkor neki kellene hozzánk és a többséghez alkalmazkodnia ebben.

Erőltetett játékok se kellenek

A telefonnal csak részben érték egyet. Csak szertartás közben vetetném el. A többi mulatós időben nem. Hiszen bárkinek jöhet fontos hívás.

A ruhák színét feleslegesnek tartom, értelmetlennek. Az embereknek ígyis mindig fejfájást okoz higy mit fegyenek fel. Sok embernek nincs extra pénze hogy külön ruhát vegyen egy lagzira. De nem ismerem a családotokat, gondolom nálatok ez nem lesz gond.

2021. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
88%
Nem látok problémát ebben.
2021. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
78%

Kicsit furi h ilyen esküvőre vágyik

De az o esküvője ,olyan legyen amilyennek ő szeretné

2021. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
79%

A telefonleadást teljesen meg tudom érteni.

Ezzel ki van kerülve az, hogy kontrollálatlanul, mindenféle idétlen, ciki, bemozdult, stb fotókák kerüljenek fel a fácséra.

Nagyon helyes, hogy az ifjú pár majd szabályozza, hogy mit oszt meg a hivatásos fotós által készített portfólióból. Én is így tenném.

Egyedül a dresszkóddal nemigen értek egyet-speciel én meg lennék lőve, mert csak kék és fekete nadrágom van, fehér inggel.

Egy alkalomra meg nem fektetnék be.

2021. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
15%
Hat nagy lagzi ebböl nem lesz.
2021. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
93%
En a telefonos reszhez hozza tudok szolni. A volt parom eskuvofotos. Utalta, amikor a telefonnal fotozo rokonok betolakodtak ele, ravakuztak a parra, vilagitottak ra, amivel az o kepeire is ranyomtak a belyeget. Folyamatosan ugyelnie kellett erre. Szoval ez a keres a par reszerol teljesen jogos.
2021. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
18%
De higy elő se lehessen venni?
2021. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
95%

Ebből csak az öltözködős megkötések nagyon gázosak, nem is értem mi a bajuk ezekkel a színekkel. A tiszta fehér vagy tiszta fekete alap, de a többivel mi a gond? Ha ebben nem készek a kompromisszumra én szerintem kihagynám, mert majdnem minden alkalmi ruhám kék vagy fekete valószínűleg ezért nem vennék külön ruhát. Főleg, hogy ezeket a színeket szeretem, olyan ruhát meg nem veszek, amit később nem hordanék.

A kaja nem túl nagy választék, de végül is nem vészes, finom is, meg írtad is, hogy ha valaki éhes marad lehet még rendelni.

Tánc vőfény nálunk sem volt én is utálom ezt a stílust, idegesítő a sok erőltetett poén meg, hogy kb. az összes "vicc" inkább kínos szexuális utalgatás. A menyasszony cipőjéből ivás meg idegen férfiak lábának tapizása nekem nem játék, bocsi, ez van.

A telefont is meg tudom érteni, elég furcsa, amikor egy szertartást a telefon képernyőjén keresztül néz végig, csak hogy csináljon egy béna minőségű videót vagy képet, amikor van hivatalos fotós is.

2021. jún. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!