Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen ez az esküvő?

Milyen ez az esküvő?

Figyelt kérdés

Nővérem esküvője 1 hónap múlva lesz.

Az egész család ki van akadva,de senki nem szól érte, merthogy ők fizetik a teljes esküvőt.


Kívánságlista: max 15 fő, szűk család, konkrétan anya apa én, barátnője.

Se papa,se mama, se unokatesok se nagybácsi,nagynéni,sógor ...Pedig sok rokonnal tartjuk a kapcsolatot

Barátja részéről anya apa nővére keresztanya és ennyi


Nincs telefon,le kell adni,merthogy nem azért fizetnek többszáze Ft a fotósnak,hogy telefonos képek legyenek.


14 gyülekező

14.30 ceremónia ami csak egy polgári esküvő

15-16 fotó


16 kaja

Ami abból áll

1 tányér húsleves

Főétel: baconbe tekert szuzermek,konyakos áfonya szósszal.

Desszert 1 szelet sajttorta

Ha valaki éhes rendeljen amit akar,majd állják azt is elvileg.

Nyugodtan egyen az aki akar otthon ebédet


Vőfély nincs.

Élő zene nincs, cigány zenét utálják, a rádió 1 zene laptopról jó lesz nekik.


Buli 18- 00 ig

Ők tovább nem akarnak maradni

Alapból is 22ig akarták tervezni,de kihúzzák éjfélig


Alkohol 1 pohár pezsgő köszöntőként,de aki ha inna valamit azt külön állják majd neki elvileg,de ők nem isznak alkoholt


Ruha: ne legyen fekete fehér,kék, lila-rozsaszin

Most akkor én csak sárga, zöld barna, piros, színben lehetek ?


Kérdezztem nővérem,hogy tényleg így gondolja az egészet,mert hát ez inkább egy vasárnapi összeül a család,kis éttermi ebédre feeling beütés.

Így szeretné kész

Ő nem akar idegeskedni, izgulni,hanem jól akarja magát érezni,mert ez az ő napjuk.


Igaza van

Csak nekem fura,soha nem voltam még ilyen esküvőn mint ami ez lesz



2021. jún. 29. 15:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
80%

"Milyen ez az esküvő?"

Tök jó.

Egyedül a ruhás kérés volt fura. A fekete és fehér kizárása érthető, mert az ember esküvőjén ne öltözzenek már a vendégek gyászhuszárnak és ne vegyék el a fehér ruha egyediségét, különlegességét a menyasszonytól. A többi, teljesen szokványos és szép szín kizárását nem értem. Mert hogy a cigányzenét utálja valaki, és nem akarja hallgatni, az oké, de olyannal még nem találkoztam, aki rosszul van a kék szín látványától.

Meg aztán annyit azért dönthess már el (hacsak nem koszorúslány vagy), hogy saját magadra milyen ruhát húzol, és választhass olyan színűt, ami tetszik. Túlságosan le lett szűkítve a kör. De látom, ez azóta megoldódott.


Az idősebb (minimum középkorú) korosztály jellemző problémája, hogy a fejükben kőbe vésett követelménnyé válnak bizonyos megszokott, hagyományos dolgok, és minden logika nélkül kiakadnak azon, hogy másképp is lehet. Ők szoktak elborzadni, ha nem főzöd elő a krumplit a rakott krumplihoz, otthonról dolgozol vagy kis esküvőd van, és ráfogják, hogy akkor az nem is "rendes krumpli", nem "rendes munka", és nem "rendes esküvő". De mitől lesznek ezek a dolgok rendesek vagy nem rendesek, ki dönti el és mi alapján?

Szerintem egyvalami számít. Lesz tőle valakinek valami baja, árt valakinek vagy bánt valakit? Nem? Akkor jó az úgy is.

2021. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
62%
Én mondjuk pont a telefon elvetelen akadnek csak ki ezek közül. Persze nem csinálnék fotót ha megker, meg én alapból nem osztok meg Facebookon semmit, de azért ne kelljen már leadnom a telefonom, mint valami bűnözőnek.
2021. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim válasza:
52%
Teljesen egyetértek a nővéreddel. Ez a nap a párról szól, ha ők így szeretnék, akkor legyen így, te pedig fogadd el.
2021. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!