Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen ez az esküvő?

Milyen ez az esküvő?

Figyelt kérdés

Nővérem esküvője 1 hónap múlva lesz.

Az egész család ki van akadva,de senki nem szól érte, merthogy ők fizetik a teljes esküvőt.


Kívánságlista: max 15 fő, szűk család, konkrétan anya apa én, barátnője.

Se papa,se mama, se unokatesok se nagybácsi,nagynéni,sógor ...Pedig sok rokonnal tartjuk a kapcsolatot

Barátja részéről anya apa nővére keresztanya és ennyi


Nincs telefon,le kell adni,merthogy nem azért fizetnek többszáze Ft a fotósnak,hogy telefonos képek legyenek.


14 gyülekező

14.30 ceremónia ami csak egy polgári esküvő

15-16 fotó


16 kaja

Ami abból áll

1 tányér húsleves

Főétel: baconbe tekert szuzermek,konyakos áfonya szósszal.

Desszert 1 szelet sajttorta

Ha valaki éhes rendeljen amit akar,majd állják azt is elvileg.

Nyugodtan egyen az aki akar otthon ebédet


Vőfély nincs.

Élő zene nincs, cigány zenét utálják, a rádió 1 zene laptopról jó lesz nekik.


Buli 18- 00 ig

Ők tovább nem akarnak maradni

Alapból is 22ig akarták tervezni,de kihúzzák éjfélig


Alkohol 1 pohár pezsgő köszöntőként,de aki ha inna valamit azt külön állják majd neki elvileg,de ők nem isznak alkoholt


Ruha: ne legyen fekete fehér,kék, lila-rozsaszin

Most akkor én csak sárga, zöld barna, piros, színben lehetek ?


Kérdezztem nővérem,hogy tényleg így gondolja az egészet,mert hát ez inkább egy vasárnapi összeül a család,kis éttermi ebédre feeling beütés.

Így szeretné kész

Ő nem akar idegeskedni, izgulni,hanem jól akarja magát érezni,mert ez az ő napjuk.


Igaza van

Csak nekem fura,soha nem voltam még ilyen esküvőn mint ami ez lesz



2021. jún. 29. 15:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
16%
Nettó faxság úgy ahogy van. Rádió1 meg telefonleadás... Gratulálok egyébként a lehetőségekhez, amiket a szavazáshoz raktál, rengeteg értelmet tükröz az is :D
2021. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
90%
Egy esküvő alsó hangon 4 vagy 5 millio forint. Megoldottak kiskoltsegvetesbol szerintem csak ennyit jelent. Bar a dresscode furcsa.
2021. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk nekem speciel nem tetszik az a nagy eskuvo dibom danom akarhany eskuvon voltam mindig meglogtam egy ido utan. Bar volt amikor a volegeny volt bunko.


Amugy szerintem a legjobb eskuvo amikor csak a ket tanu es a fontos emberek vannak ott es ennyi. En nekem pl meg lagzira se lenne igenyem. A lagzi amugy is csak arra valo hogy valamennyire visszapotoljak a penzt am8t az eskuvore koltottek a menyasdzony tancnal. Viszont csak egy eskuvo es maximum egy otthoni ebed vagy vacsi esetleg egy kis tancikalas vagy asztali beszelgetessel meg ennel is kevesebb penzbol meg van ket ember boldogsaga es meg jol is erzik magukat. Pl. Az a vonulos lagzis zene szerintem gagyi. Meglepo lenne ha valami pop zenére vagy x-men zenejere vonulnanak. 😃


Nekem meseltek hogy volt olyan aki a wonder woman zenejere kisertek be a volegenyehez a hazassagkotesi terembe. Ez szerintem vaganyabb, de tudom a nagy tobbsegnek nem ez lenne az idealis amiket en leirtam.

2021. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
82%

* dinom

* amit

* menyasszony táncnál

2021. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
56%

22!

4 vagy 5 millió??

1 millióból is gyönyörű esküvőm volt, ez a szám azért picit túlzás..

2021. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
47%

A telefonok leadása meg a színek tiltása szerintem teljesen abszurd. Én férfi vagyok, csak fehér meg kék normális ingem van (vagy amiben van bőven ilyen szín is), akkor menjek fekete tréningruhában?


A többi rendben van, ha valaki egy egyszerű kis szűk körű esküvőt akar, nem egy hagyományos lagzit. Voltam hasonlón, semmi hangulat, tényleg egy vasárnapi családi ebéd szerű valami volt. Amúgy azóta el is váltak.

2021. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
84%
Nem tulzas gyk-n is soroltak es ettermekben is bizony draga a kaja, attol fugg hogy milyen eskuvo, hol, milyenek az arak, milyen zenekar, studio berendezes, helyszin, vendegsereg es lehetne sorolni.
2021. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
97%
25! Lehet, hogy 1 millióból is gyönyörű esküvőt lehet szervezni, de akkor is vannak emberek, akiknek nem ér annyit egy nap, hogy akár “csak” ennyit is költsenek rá. Mások a prioritások. És ez rendjén is van így. Nem kell mindenkinek nagy esküvő, és nem kell mindenkinek szűkkörű. Nem kell túlgondolni, mindenki olyat tart amilyet szeretne és amilyet ki akar fizetni.
2021. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
96%
Amugy 28-assal értek egyet.
2021. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ebből csak az nem tetszik, hogy nem hívják meg a nagyszülőket. Hacsak nem borzalmas a kapcsolat, biztosan rosszul esik nekik. Az én nagymamámat betegszállító hozta a az esküvőre és vitte vissza a szertartás után. De boldog volt, hogy láthatta az unokáját férjez menni. Nem tudom elképzelni, hogy bárkinek útban lennének.
2021. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!