Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen ez az esküvő?

Milyen ez az esküvő?

Figyelt kérdés

Nővérem esküvője 1 hónap múlva lesz.

Az egész család ki van akadva,de senki nem szól érte, merthogy ők fizetik a teljes esküvőt.


Kívánságlista: max 15 fő, szűk család, konkrétan anya apa én, barátnője.

Se papa,se mama, se unokatesok se nagybácsi,nagynéni,sógor ...Pedig sok rokonnal tartjuk a kapcsolatot

Barátja részéről anya apa nővére keresztanya és ennyi


Nincs telefon,le kell adni,merthogy nem azért fizetnek többszáze Ft a fotósnak,hogy telefonos képek legyenek.


14 gyülekező

14.30 ceremónia ami csak egy polgári esküvő

15-16 fotó


16 kaja

Ami abból áll

1 tányér húsleves

Főétel: baconbe tekert szuzermek,konyakos áfonya szósszal.

Desszert 1 szelet sajttorta

Ha valaki éhes rendeljen amit akar,majd állják azt is elvileg.

Nyugodtan egyen az aki akar otthon ebédet


Vőfély nincs.

Élő zene nincs, cigány zenét utálják, a rádió 1 zene laptopról jó lesz nekik.


Buli 18- 00 ig

Ők tovább nem akarnak maradni

Alapból is 22ig akarták tervezni,de kihúzzák éjfélig


Alkohol 1 pohár pezsgő köszöntőként,de aki ha inna valamit azt külön állják majd neki elvileg,de ők nem isznak alkoholt


Ruha: ne legyen fekete fehér,kék, lila-rozsaszin

Most akkor én csak sárga, zöld barna, piros, színben lehetek ?


Kérdezztem nővérem,hogy tényleg így gondolja az egészet,mert hát ez inkább egy vasárnapi összeül a család,kis éttermi ebédre feeling beütés.

Így szeretné kész

Ő nem akar idegeskedni, izgulni,hanem jól akarja magát érezni,mert ez az ő napjuk.


Igaza van

Csak nekem fura,soha nem voltam még ilyen esküvőn mint ami ez lesz



2021. jún. 29. 15:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
97%
A ruhák színének megszabásán kívül, ami tényleg fura, a többi teljesen érthető. Voltam olyan esküvőn is, ami 18-ra véget is ért, az is nagyon hangulatos volt. Nem kell feltétlenül 150 másik félrészeggel hajnalig alkoholmámorban úszni.
2021. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:

Nem. Nincs mennyasszonytanc


Annyit mondtam,hogy az is elég amit ilyenkor szoktak boríték 20 ezer Ft/fő

Kész


Telefonra azért van ennyire kiakadva mert a barátnője esküvojen folyton a mobilozo fejeket látta és arra gondolt hogy ő a meghitt pillanatot boldog szép arcokat akarja látni nem a mobilt

2021. jún. 29. 17:43
 33/63 A kérdező kommentje:

Egyik tanú pasi húga

Nővéremnek meg a barátnője

Én nem akartam

2021. jún. 29. 17:44
 34/63 A kérdező kommentje:

Rádió 1

Pop zenék vannak

2000-2020 zenék na

2021. jún. 29. 17:45
 35/63 A kérdező kommentje:

Nagyszülők már 5 éve nincs kapcsolat

Mama demences fel se ismer bennünket

Volt, hogy ránk hívta a rendőröket a mama,mert az hitte betörtunk hozzá,hiába mondtuk,hogy az unokaid vagyunk

Azt mondta,hogy ez csak egy trükk amit a tv mond ...

2021. jún. 29. 17:48
 36/63 anonim ***** válasza:
20%
Nekem nem tetszene, de jogukban áll olyan esküvőt tartani amilyet akarnak, nekem meg jogomban áll nem elmenni.
2021. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
95%
Miután kuzinom 60 fős dzsemborit csap, egy ilyenért a kezemet összetenném. Bár személy szerint a két tanús változat híve vagyok, mert akkor tényleg nekem és a vőlegényemnek szól a dolog, nem a pereputtynak.
2021. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
94%
Kifejezetten jól hangzik egy ilyen esküvő. A kaja talán kicsit lehetne többféle, vagy ilyesmi. Meg a dresscode túl szigorú, férfiként akkor sem a fekete öltöny-fehér ing, sem a kék öltöny, kék ing kombináció nem játszik? Nem is tudom, miben mennék...
2021. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg azokat a nagyszülőket akarod meghívatni akivel 5 éve nem beszéltek? Meg a demens mamát aki azt sem tudja hogy kik vagytok? :-D:-D:-D
2021. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
99%
Nincs mindenki oda a nagy esküvőkért, minek táncoljanak pl ha már a gondolatára borsódzik a hátuk? Éhezni, szomjazni nem fogtok, ha nagyon nem tetszik akkor nem mész el.
2021. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!