Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Olyan nagy dolgot kérek...

Olyan nagy dolgot kérek cserébe, ha kölcsönadom az autóm?

Figyelt kérdés

A hugom kölcsönkérte az autóm egy kb 80kilóméteres útra, és azzal a feltétellel adtam, ha kitakarítja kívül-belül.

Való igaz, eléggé le van lakva mert elhanyagoltam, és azt válaszolta, hogy akkor inkább nem kéri, mert nem fogja az én mocskomat takarítani.



2021. okt. 9. 10:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/116 anonim ***** válasza:
91%

De bakker, nehéz felfogni, hogy nem erről van szó? A te piszkod, ezen a 20 percen rugózol, amit te magad rég megtehettél volna.

Ha az a feltételed, hogy tankolja meg, úgy hozza vissza, ahogy odaadtad, az rendben lenne.

De az, hogy egy általad összemocskolt, koszos autót adj oda, és elvárd, hogy kitakarítsa, kicsit se fair.

2021. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/116 anonim ***** válasza:
20%
88-as igaz nem a kérdező vagyok de válaszolok. Ha azt főznéd amit kérek, saját alapanyagokból, akkor amikor kérem belemennék. Már amennyiben ismernélek.
2021. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/116 anonim ***** válasza:
90%
Ez semmi másról nem szól, csak az izmozásról. Le se szarod, hogy ki van-e takarítva az autó vagy sem, az volt a lényeg, hogy megalázd a húgodat. Simán mondhattál volna nemet is, és akkor nem egy rakás emberi hulladék lennél.
2021. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/116 anonim ***** válasza:
88%

#93, Le se szarod, hogy ki van-e takarítva az autó vagy sem, az volt a lényeg, hogy megalázd a húgodat.


Pontosan. De ha 100x leírod, akkor se akarja érteni.

2021. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/116 A kérdező kommentje:

Ez a szolgáltatást szerintem semmiképp nem lehetne megúszni 20ezer alatt. Ha figyelembe vesszük, hogy kb 1000 forintos órabért keres a munkahelyén, akkor a 20perces munkáért kevesebb, mint 400 forintot kapna. (ez üzemanyagra is nevettségesen kevés, nemhogy amortizációra)


Mindezt figyelembe véve könnyen kiszámolható, hogy "eladtam" valamit neki, ami olcsóbb a piaci ár 50-ed részénél. Ezenkivül ő fordúlt hozzám, nem pedig én próbáltam ráerőltetni. Szerintem teljesen jogosan mondhatom, hogy részemről a "szivesség" kifejezés teljesen helytálló.

2021. okt. 9. 15:38
 96/116 anonim ***** válasza:
91%

Nem, még mindig nem ez a szívesség fogalma. A bunkó és tahó közelebb áll hozzá.

Ezen túl, ha tudod, hogy a húgod mennyit keres és mennyit engedhet meg magának, és szépen kiszámoltad az autóbérlés árát is, még nagyobb köcsög vagy, ha ennek ellenére inkább kényszerítenéd kiadásra.

Pontosan jól leírták: te csak meg akarod alázni, itt szó sincs szívességről vagy rokoni kedvességről.

Remélem egyszer veled is történik valami rossz és nem lesz ki kirántson a sárból.

2021. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/116 anonim ***** válasza:
86%
Ez szerintem ugyanaz aki a bátyusról írta ki a kolbászos kérdést reggel :D
2021. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/116 anonim ***** válasza:
91%

Ha akkora gané lenne a húgod, mint amilyen TE vagy, akkor belement volna ebbe a feltéteid szerint.Majd visszaadta volna a lelakott, retkes autót anélkül, hogy megcsinálta volna azt a "csak 20 perces kis takarítást".:D

Hogy kéred rajta számon?Ő ezt tudta belőle kihozni 20 perc alatt.

2021. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/116 anonim ***** válasza:
47%
Feltételeid*
2021. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/116 A kérdező kommentje:

Akkor mondom másképp: Van egy 10millát érő házam, és szarember vagyok, ha a hugomnak a piaci ár 50-ed részéért kinálom , vagyis 200 ezer forintért?

Azt is ingyen kellene adnom?

2021. okt. 9. 15:51
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!