Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Olyan nagy dolgot kérek...

Olyan nagy dolgot kérek cserébe, ha kölcsönadom az autóm?

Figyelt kérdés

A hugom kölcsönkérte az autóm egy kb 80kilóméteres útra, és azzal a feltétellel adtam, ha kitakarítja kívül-belül.

Való igaz, eléggé le van lakva mert elhanyagoltam, és azt válaszolta, hogy akkor inkább nem kéri, mert nem fogja az én mocskomat takarítani.



2021. okt. 9. 10:31
 61/116 anonim ***** válasza:
59%
Kissé paradox vagy kérdező le van lakva 20 perces munka. Valahol nem mondasz igazat. Egy autókozmetika 25000nél indul. Így, ha a húgod helyében lettem volna, elvittem volna a kocsit visszakapod tele tankkal a takarítást meg puszta tahóság nélkül autókozmetikai áron számoltam volna. 25-100 ezer között. Ha pedig nem fizettél volna még a kulcsot sem adom vissza.
2021. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/116 anonim ***** válasza:
74%

Ez csak azért nem szerencsés, mert ahogy látod, a "le van lakva", a "20 percnyi munka" meg a "kitakarítva" sem egzakt fogalmak.

Ha egyikőtöknek mást jelent a "kitakarítva", mint a másiknak, az nagyon kínos tud lenni - fene se akar ebbe bemenni, ezt a húgod felől abszolút megértem.

2021. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/116 qkker1 ***** válasza:
75%

"Nincs szó otthoni házimunkáról. 33éves vagyok, egyedül élek"


Milyen retek lehet abban a lakásban, ha nincs házimunka?!

2021. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/116 anonim ***** válasza:
49%
Saját fosodat takarítsd te... Ő használat után takarítson.
2021. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/116 anonim ***** válasza:
67%
Fuu nem olvastam vegig, de en azon az allasponton vagyok, hogy nekem egne a pofam, ha retkes autot adnek kolcson... Amikor anyukameknak szuksege volt ra, szepen kitakaritottam elozo nap. Nrm szakadt le a kezem...
2021. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/116 anonim ***** válasza:
19%
Teljesen igazad van , inkább örülne hogy van aki adna kölcsön autót.
2021. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/116 anonim ***** válasza:
66%

61

kapsz kölcsön egy autót és még te nem akarod visszaadni a kulcsokat?

2021. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/116 anonim ***** válasza:
16%

Akik ennyire ki vannak akadva: Ti tényleg ennyire a családotok csicskája vagytok?


Szerintem teljesen korrekt a feltétel. Ha a hercegnőnek nem teszik, fizethet autóbérlést, bár az ilyen úgyis kisírja anyuciéktól az árát.

2021. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/116 anonim ***** válasza:
91%
Én is nemet mondtam volna. Nem egy teljesen tiszta autót szeretett volna elvinni több napra, mert akkor megértenélek. A férjemmel többször kölcsönkértük apám kocsiját, és mindig többet tankoltunk bele, így köszöntük meg, hogy kölcsön adták. Amikor pedig 1 hétre elmentünk 3 gyerekkel nyaralni, és odaadta a kocsit, én akkor kitakarítottam, mert akkor igen, mi koszoltuk össze, és tisztán akartuk visszaadni. Azonban a kettő között van különbség.
2021. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/116 anonim ***** válasza:
93%
68 nem írta, hogy rendszeresen kölcsön kéri tőle a húga, úgyhogy nem csicska.
2021. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!