Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Olyan nagy dolgot kérek...

Olyan nagy dolgot kérek cserébe, ha kölcsönadom az autóm?

Figyelt kérdés

A hugom kölcsönkérte az autóm egy kb 80kilóméteres útra, és azzal a feltétellel adtam, ha kitakarítja kívül-belül.

Való igaz, eléggé le van lakva mert elhanyagoltam, és azt válaszolta, hogy akkor inkább nem kéri, mert nem fogja az én mocskomat takarítani.



2021. okt. 9. 10:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/116 anonim ***** válasza:
90%

Nem írtad, milyen messze laksz a húgodtól és a szüleidtől. Tegyük fel, belement volna a takarításba. Előttem van a szitu:

Húgod elmegy a kocsiért mondjuk biciklivel, vagy ha messzebb, akkor busszal. Visszaviszi a kocsit a kertes házba, ahol slag is van (kint most 10 fok sincs), lemossa az autót, kiporszívózza a kárpitot is, hogy legyen hová leülnie, lemossa a műszerfalat, kirázogatja a gumiszőnyegket, majd ha csillog az autó, elmegy a 80 km-es útjára. Majd visszaviszi neked az autót, hazamegy (kerékpárral és/vagy busszal). Meg a nagymaci f.szát! Ha 20 perc alatt te ezt megoldod, gratulálok!

Ganézd ki te és ne add kölcsön senkinek! Még a testvérednek se! Ez vagy te, kicsit magadba nézhetnél.

Nem lenne pofám mocskos kocsit kölcsönadni. Látod, megoldja másképp. Ennyike.

2021. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/116 anonim ***** válasza:
89%

Ja, az előző mondandómhoz még annyi, hogy lásd, nem mindenki olyan ember, mint te:


Bátyám fiának aznap volt az esküvője, kb. 1 óra volt vissza a szertartásig. Alsó szomszéd felesége rémülten szaladt fel hozzá, hogy a férje nagyon fullad, nem kap levegőt. Tesóm nem gondolkodott, beült a kocsiba és bevitte a kórházba, pedig alig egy hónapja költöztek oda. Hamarabb beért vele, mintha mentőt hívtak volna. Az esküvőre is odaért a bátyám. És nem kért érte semmit cserébe!

Azért írtam le, hogy kicsit nézz magadba ember!!!

2021. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/116 anonim ***** válasza:
89%
mindjárt jön valaki és közli, hogy a bátyád egy csicska, és egyébként is ebből semmi haszna nem volt, tehát lúzer
2021. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/116 anonim ***** válasza:
97%

113., köszi! Látod már senki nem folytatja, jól lepontoztak téged, én már csak 3%-ot tudtam a pipámmal a válaszodon javítani.

Én büszke vagyok rá, mert egy 80 fős esküvő, ami a saját fiáé, amúgy is stresszes egy apának. Még csak akkor vágta magát puccba, miután visszaért. A bácsi azóta is jól van, de nem sokon múlt. Próbáltam érzékeltetni, hogy emberség is van a világon.

2021. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/116 anonim ***** válasza:
97%
Erről eszembe jutott, hogy mikor itt, a négylakásos bérházban az egyik szomszéd folyton rosszul volt, és nem tudott már egyedül élni, de ragaszkodott ehhez, mi, a szomszédok jártunk át hozzá ránézni, bevásároltunk neki, stb. Ingyen és bérmentve, mindenféle feltétel nélkül.
2021. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/116 anonim ***** válasza:
97%
Látod, a kérdező meg a saját testvérét se segíti ki ingyen.
2021. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!