Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Olyan nagy dolgot kérek...

Olyan nagy dolgot kérek cserébe, ha kölcsönadom az autóm?

Figyelt kérdés

A hugom kölcsönkérte az autóm egy kb 80kilóméteres útra, és azzal a feltétellel adtam, ha kitakarítja kívül-belül.

Való igaz, eléggé le van lakva mert elhanyagoltam, és azt válaszolta, hogy akkor inkább nem kéri, mert nem fogja az én mocskomat takarítani.



2021. okt. 9. 10:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/116 A kérdező kommentje:
Ha valamit retkesen is adok kölcsön, még mindig én teszek szivességet. Ha nem tetszik az ingyen retkes autó, akkor lehet 10ezreket fizetni egy tisztáért.
2021. okt. 9. 12:06
 42/116 A kérdező kommentje:
Nincs szó otthoni házimunkáról. 33éves vagyok, egyedül élek, hugom pedig a szüleinkkel.
2021. okt. 9. 12:07
 43/116 anonim ***** válasza:
86%
Én inkább azt mondtam volna neki hogy állja ő a tankot, szerintem ez fair. Legalább is olyanról még nem hallottam hogy valaki akkor adja oda a kocsiját ha kitakarítják. Való igaz az út nagy, de akkor is, a saját kocsid, a te dolgod hogy kitakarítsd a mocskod.
2021. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/116 anonim ***** válasza:
84%

Tesóm bármikor kölcsönadja az autóját vagy akár fuvaroz ingyé'. Adok neki benzinpénzt, amit soha nem kér, de jobban érzem magam tőle. Számomra elképesztő sz.rrágás tesótól akár pénzt, pláne "csicskázást" kérni.


Ha félti az autóját és nem adja, azt jobban megérteném, vagy azt is ha nem gy héten háromszor hajtaná üres tankig. De hogy egy kölcsönadás esetén a saját mocskomat takarítassam ki... Hát dugja abba a testnyílásába, amelyikbe szeretné, megoldom máshogy. Aztán majd nem felejtjük el ezeket hosszabb távon.

2021. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/116 anonim ***** válasza:
78%
a kényes dolgokra persze nem válaszolsz
2021. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/116 anonim ***** válasza:
81%

Azért a te esetedben én simán választanám azt, hogy felkelek 3 órával korábban, hogy elérjek vonatos csatlakozásokat, mintsem hogy a mocskodat takarítsam.

33 évesenen elég szégyen így gondolkodni.

2021. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/116 anonim ***** válasza:
76%
Én nagyon remélem hogy a húgod innentől kezdve tojni fog a fejedre, bármit is kérsz tőle!!
2021. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/116 anonim ***** válasza:
79%
tehát harminchárom évesen nem tudtál időt szakítani egy általad húsz percesnek tartott munkára.
2021. okt. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/116 anonim ***** válasza:
76%

#44, 33éves vagyok, egyedül élek


Ezek után nem is csodálom..

Anyáddal is kitakaríttatod, ha megkér, hogy vidd el a Tescóba?

2021. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/116 A kérdező kommentje:
Senkinek semmi köze hozzá, hogy mire szánok 20 percet. Viszont én rohadtul megszabhatom, hogy a saját autóm milyen feltételekkel adom kölcsön. Így is jófej voltam, mert egy kölcsönző nem ennyit kérne.
2021. okt. 9. 12:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!