Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Olyan nagy dolgot kérek...

Olyan nagy dolgot kérek cserébe, ha kölcsönadom az autóm?

Figyelt kérdés

A hugom kölcsönkérte az autóm egy kb 80kilóméteres útra, és azzal a feltétellel adtam, ha kitakarítja kívül-belül.

Való igaz, eléggé le van lakva mert elhanyagoltam, és azt válaszolta, hogy akkor inkább nem kéri, mert nem fogja az én mocskomat takarítani.



2021. okt. 9. 10:31
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/116 anonim ***** válasza:
81%

Ez olyan, mintha egy rokonodnak megengednéd, hogy egy éjszakát nálad aludjon, cserébe nagytakarítást várnál el a lelakott, okádék, elhanyagolt, soha nem takarított házadra.

Ilyenkor az ember inkább kivesz egy olcsó szobát egy tiszta helyen, mert ilyen szívességekért cserébe nem több órás ingyen munkát szokás elvárni.Ahogy kérted egyébként is úgy fogalmaztad meg, hogy szándékosan megalázó legyen.

2021. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/116 anonim ***** válasza:
69%

aztán azt gondolta, talált egy balekot. fel sem merült benne, hogy ha valaki szereti a másikat, akkor nem nézi hülyének. és amikor kiderült, hogy nem hülye, még fel is van háborodva.

nem tudom ellenkező esetben ő hogy reagált volna

2021. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/116 anonim ***** válasza:
68%

Nekem megfelelt volna ez a feltétel.

Szerintem ne rágd magad ezen.

Neki nem kell így,te meg majd kialmozod a kocsidat,ha rászánod magad.

2021. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/116 anonim ***** válasza:
81%
Még annyit hozzátennék, hogy ha csak így tudsz szívességet tenni a közeli családtagodnak, akkor már jobb ha visszautasítod teljesen vagy pénzt kérsz érte.Még az is jobban venné ki magát.A stílus amiben előadod ezt az egészet megmutatja, hogy egy pitiáner, ócska ember vagy.Imádkozz, hogy te soha ne szorulj a családod segítségére, mert akkor majd tőlük is csak ennyit várhatsz.
2021. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/116 anonim ***** válasza:
76%
#53, igen. És minden válaszával azt sugallja, hogy övé a kocsi, ő fizeti a biztosítást, ő tesz szívességet, stb, tehát "térdre csicska, a péniszemmel szemmagasságba.."
2021. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/116 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem szívesség! Akkor lenne szívesség ha feltétel nélkül oda adtad volna!


Amit te csináltál az már önzőség, mert azonnal azt kerested benne hogy milyen hasznod lehet a dologból...


Örülök hogy nem vagy a rokonom!..

2021. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/116 anonim ***** válasza:
25%
Autot, feleséget sose adunk kölcsön
2021. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/116 kovpet ***** válasza:
84%

"Autot, feleséget sose adunk kölcsön"


... mert meghúzzák :)


Amúgy autót bérelni pár ezres is lehet, típusfüggő. Nem feltétlenül tízezres tétel, főleg nem több tízezres.

2021. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/116 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem fair.

Ha berelnie kellene az penzbe kerulne, helyette 1 oran belul kitudja takaritani az autodat.

Autoberles 1 napra amugy is draga mert sok helyen kauciot kernek es minimum 4-5 napra kell kiberelned ugy, hogy 7-8 ezer per nap.

2021. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/116 anonim ***** válasza:
85%

A húgom összeveszett a párjával, 3 hétig nálunk lakott. Nem fogadtam el sem kosztpénzt, sem szobabérlést, kapott a mi ebédünkből, kimostam a szennyesét a miénkkel együtt, a férjem bevitte dolgozni, mert innen messze volt neki. 2x vigyázott a gyerekekre pár óráig, ezt sem mi kértük, csak kb elrugdosott minket randizni, hogy legyen egy kis hasznunk belőle. Nekünk így volt természetes, szeretjük egymást. Pedig mi ketten vettük a házunkat a férjemmel, mi takarítjuk, én főzök, a húgom semmit nem tett bele. Csak éppen a családom tagja, ami pont elég ahhoz, hogy ha gáz van, bármikor befogadjuk őt ellenszolgáltatás nélkül.


Örülök, hogy nem te vagy a testvérem, szar lehet a családotokban élni…

2021. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!