Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hatalmas balhé van a családban...

Hatalmas balhé van a családban és csak én tudom az igazságot. Mondjam el vagy bölcsebb lenne csendben maradni?

Figyelt kérdés

Középső gyerek vagyok, egy lány tesóm van és egy fiú.A fiú 24 éves, a "kistesónk" 16 éves. A bátyám barátnője felpofozta a lány tesómat és most ő a főgonosz itthon.A bátyám valószínűleg szakítani fog vele és nem tudom mit csináljak. Ott voltam amikor történt, de mégis a tesóm mellé álltam amikor kiderült. Az ő hibája volt az egész, legszívessebben én is kikapartam volna a szemét, de aztán megsajnáltam.

Szeretném legalább a fiú tesómnak elmondani, hogy mi történt, hogy ne menjen a kapcsolata rá erre, de tudom előre, hogy fájni fog neki az igazság és nem tudom mit fog csinálni a húgunkkal, a szüleimről nem is beszélve!


2017. ápr. 4. 17:01
 21/97 anonim ***** válasza:
84%
Kifogásgyártásból jeles vagy.. Undorítóan viselkedsz és undorítóak a kifogásaid is. Itt egyetlen dolog a korrekt, nagyon jól tudod te is. Egy fabatkával sem vagy jobb a húgodnál, megveregetheted a vállad. Remélem kiderül és mindenki tudni fogja, milyen jellem is vagy te valójában.
2017. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 anonim ***** válasza:
84%

Én elmondanám a helyedben. Ne menjen rá a bátyád kapcsolata.

Iyen beszólásért bármelyik nő felpofozta volna.

Elég nehéz lehet a lánynak, ne engedd, hogy a szemét húgod miatt még a bátyádat is elveszítse. Most csak te segíthetsz nekik.

2017. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim ***** válasza:
83%
Hát beszarok... Ez a mónika-só melyik adása volt?
2017. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 A kérdező kommentje:

#19

Te csak egy kicsit vagy teljesen idióta vagy?!

Hogyne kedvelném már a saját tesómat! Te biztos sose hibáztál még életedben, gratulálok.

2017. ápr. 4. 17:37
 25/97 anonim ***** válasza:
83%

Jézusom, ez tényleg igaz? A húgod egy elmebeteg, manipulativ, szociopata féreg, vicc nélkül, szerintem nem normális. Tuti megnézetném egy pszichiáterrel.

A tesód barátnője helyében megnem csak felpofoztam volna, hanem kivertem volna a fél fogsorát..

Elég fura család vagytok amúgy, kezdjük ott, hogy a bátyád annyira megbizik a barátnőjében, hogy össze akarja kötni vele az életét, gyereket akar tőle, de egy ilyen vitában már nem áll ki mellette?...És te is elég gáz vagy, hogy nem állsz ki a lány mellett..Nem elég, hogy nem rég vesztette el a gyermekét, még a pasija is szakitani fog vele, mert te meg a húgod ilyen hazug kis ...nem is tudom, mik vagytok...

Kár, hogy te irtad ki a kérdést, ugyanis gondolom nem adod át neki, de én amúgy azt tanácsolnám a bátyád barátnőjének, minél gyorsabban meneküljön tőletek. Még az ellenségeimnek se kivánnék ilyen rokonságot, mint te meg a családod. 19l

2017. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
40%
"Te biztos sose hibáztál még életedben, gratulálok." Csak annyit mondanék, hogy amit ti műveltek a húgoddal, az már bőven túlmegy a "hibázás" kategórián. Ő még fejlődhet 16 évesen, ha nem ússza meg következmény nélkül a tetteit, de te? Ásd el magad.
2017. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy el kell(ene) mondanom, de félek is meg a hugomat is féltem. Abban bíztam, hogy néhány nap múlva mindenki elfelejti és nem lesz belőle gondja senkinek.

Ja, és szeretem a hugomat. Attól, hogy megérdemelte még nem akarom megkövezni meg kitagadni meg tudomisén.

2017. ápr. 4. 17:39
 28/97 anonim ***** válasza:
45%

Mond el az igazságot, vagy ne mond el.... ennyi...

De ne kerj itt tanácsot ha úgy sem fogadod meg... csak utana is megy a szájtépés...

Mind a kettőnek vannak következményei. Ezt a feleknek viselni kell....

2017. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
42%
Mond csak el, aztán írd meg téged mennyire téptek meg! =D
2017. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Kérdező!


A tesód megérdemelte azt a pofont. Minek véded ha jogos volt? Vállalnia kell a tettéért a felelősséget, nem kell pátyolgatni ennyire, túlzásba viszed!!!


Neked is megkönnyebbül a lelked ha elmondod az igazat legalább bátyádnak, tedd meg kérlek, ez a helyes döntés. Majd írd meg mi volt.


28/F

2017. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!